Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Saulės simuliacijos.
Rašyti atsakymą
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Broniusx »

hps prisildytu gal net gi, bet sunku isivaizduot deze lauke, kai uz menesio outdooras prades judet
OutCold
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2013-03-28, 15:15
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė OutCold »

Gera diena, namie metos
3 tokios lemputes elstila.lt/lt/Lempos/Lempa-komp-26W-840-2P-G24d3-PL-C-PHILIPS-26-W-4000-K-saltai-balta.html

ar ju uztekts 1 augaliukui 40x50x100 (is akies) gro boxe. ;) kyla klausimai del sviesos spekto.. 4000.. Nei sis nei tas . Ir del tu luminu ;) didelis dekui is anksto.
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Stoned4life »

SavasBiQ rašė:Mano atsakymas butu minimum 250w hps... as drasiai deciau 400w
Bet turim čia viena iLove kur su girlianda augint moka ;)
P.S.
1. 1x1m ir 4 augalams.. didelius gali uzauginti
2. liuminescencines o ne liumisencines
3. kuo didesnis plotas tuo didesnio intensyvumo lempos(lempu) reikes
4. dezes aukstis taip pat čia turi dalyvauti
5. vegetacijai reika vieno spektro lempu(2700k) zydejimui(6500k)
6. FORUMAS PILNAS INFORMACIJOS ! ! ! TAM čia IR RENKAMES KAD PASIDALINTI SAVO TURIMA INFORMACIJA SU KITAIS ZMONEMIS, NETINGEK PASISKAITYTI IR RASI VISA REIKIA INFORMACIJA, SITA AS TAU GALIU DRASIAI PAZADETI
Matosi kad ekspertas esi,sėkmės aušinant 1m ant 1m dėžėje 400w HPS :D Beje vegetacijai reikia 6500k o žydėjimui 2700k.Taip kad prieš lodamas kitiems kad netingėtu skaityti forumą pats bent truputį pasiskaityk prieš dalindamas patarimus :V:
Voice of the people is the voice of JAH
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė runkelis »

isiterpsiu. imanoma isvedinti.pasukite smegenines kaip!ir aukstis gan visai butu neblogas,net lempos nereiketu kilnoti.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
OutCold
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2013-03-28, 15:15
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė OutCold »

Gera vakara, pradejau konstruot deze. 40x50x100... (is akies cia ) namie metos 3 tokios - http://www.ecat.lighting.philips.com/l/ ... 184001_eu/ lemputes, ar uzteks ju vienam augaliukui ? mane labai neramina spektras.. (4000).. ir pajungimas, nes kazkaip niekur e-senukuos neuzmaciau patronu tokiom lemputem, tai net neisivaizduoju, kaip jas pajunginet reiktu :] didelis dekui is anksto :]
iNdigo
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2012-03-23, 13:12
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė iNdigo »

galbut lempa reiketu atskirti stiklu ir ta erdve, kurioje yra lempa gerai vedinti?
turiu ir as klausima... zinau kad daug lenteliu yra kas liecia apsvietima, bet niekad neturejusiam patirties sunku susirasti sau tinkama varijanta... tarkim, turiu gerai vedinama reflektoriu su 1kW lempa, bet vistiek negaliu laikyti jos arti augalu nes perdidelis liumenu skaicius irgi negerai augalui? "90000 lux Max. Sunlight Intensity on Earth's surface This is too much light, it is not good for the plant." Neesu durnas, bet skaiciai nera mano stiprioji puse. Foruma perskaiciau daugiau maziau visa, teorijos turiu daug, pasikartosiu, praktikos neteko tureti, bet labai noreciau pameginti uzauginti augaleli, nenoriu kad pasikartotu iLove dienorascio situacija, todel pasakykite man kaip darytumete jus? 1kW(o gal geriau butu 2x600W ir didesnis box?) HPS+gerai vedinamas reflektorius - kokio dydzio boxa apsviesiu ir kokiu atstumu galiu laikyti lempa nuo augalo? kiek medeliu tilptu i toki boxa? aciu uz supratima
Paskutinį kartą redagavo iNdigo 2013-03-28, 21:58. Iš viso redaguota 1 kartą.
SavasBiQ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2012-12-30, 00:44
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė SavasBiQ »

Stoned4life rašė:
SavasBiQ rašė:Mano atsakymas butu minimum 250w hps... as drasiai deciau 400w
Bet turim čia viena iLove kur su girlianda augint moka ;)
P.S.
1. 1x1m ir 4 augalams.. didelius gali uzauginti
2. liuminescencines o ne liumisencines
3. kuo didesnis plotas tuo didesnio intensyvumo lempos(lempu) reikes
4. dezes aukstis taip pat čia turi dalyvauti
5. vegetacijai reika vieno spektro lempu(6500k) zydejimui(2700k)
6. FORUMAS PILNAS INFORMACIJOS ! ! ! TAM čia IR RENKAMES KAD PASIDALINTI SAVO TURIMA INFORMACIJA SU KITAIS ZMONEMIS, NETINGEK PASISKAITYTI IR RASI VISA REIKIA INFORMACIJA, SITA AS TAU GALIU DRASIAI PAZADETI
Matosi kad ekspertas esi,sėkmės aušinant 1m ant 1m dėžėje 400w HPS :D Beje vegetacijai reikia 6500k o žydėjimui 2700k.Taip kad prieš lodamas kitiems kad netingėtu skaityti forumą pats bent truputį pasiskaityk prieš dalindamas patarimus :V:


protinguoli! :) pas manes 1.2x1.05 600w galiu padaryti time lapse, kaip temperatura laikosi visa para 24-26C.. o kokia lempa tu nori patarti 1x1? :D didelis plotas, uzsienio augintojai tokiems plotams tikrai naudotu 600w, pasidomek apie vedinima, apie ausinamus reflektorius, apie cooltubes, tada pisk prota
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė runkelis »

deja yra dar pigesnis budas :) 1:0 mano naudai... jus dar cia paspeliokite :)savas siulyciau nekibti I atlapus nes esame visi lygus siame forume.as neisimtis,bet netampysiu liuto uz usu!tiesiog su stiklu atskirkite 1x1m kubo lempa bet kokiu stiklu lempa (kalbame apie 400wate lempecka.bet nepamirskite zemininkai kad tokiam kube geriau butu soibed"as.mastykite :)kur ir ka galite sutaupyti ir kaip pigiai su vedinimu prasisukti.reikes issamiau tai gal sugebesciau ir paint"u papaisyti :) nebent vaizduotes neturite :) linksma man su jumis gerbiami narkomanai!!! :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
serasxl
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2012-11-30, 13:15
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė serasxl »

kaip sita lempute jums ? Koki max plota galima su ja apsviesti? 4200 lm
http://www.e-lankava.lt/index.php?page= ... t&Itemid=1
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Broniusx »

serasxl rašė:kaip sita lempute jums ? Koki max plota galima su ja apsviesti? 4200 lm
http://www.e-lankava.lt/index.php?page= ... t&Itemid=1
Vagner 45w cfl uz ta kaina nusipirksi 4-5 lemputes senukuose
gonzo
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-03-27, 16:06
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė gonzo »

sveiki, gal kas turi pasiulymu is kur cfl 6500k gauti?
ir kaip vegai butu toks variantas? http://www.zoocentras.lt/osram-dulux-l- ... -2022.html
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Stoned4life »

gonzo rašė:sveiki, gal kas turi pasiulymu is kur cfl 6500k gauti?
ir kaip vegai butu toks variantas? http://www.zoocentras.lt/osram-dulux-l- ... -2022.html
Moki veži parduotuvėse yra,bent jau seniau dažnai būdavo :]
Voice of the people is the voice of JAH
spintinis
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2013-01-17, 21:44
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė spintinis »

Turiu toki klausima i kury nerandu atsakymo arba tsg nepastebejau. Jei mano growbox dydis yra 1250 cm plotis ir aukstis toks pat o ilgis 1665 cm ar tokiam plotui uztenka dvieju hps lempu po 150w ir ar jos tinkamos zydejimo periodui temperatura dezei 22- 24( man atrodo tinkamos zidejimui jei teisingai supratau skaitydamas) ,gal kas gali padet ir atsakyt i kkausimus. Dekui is anksto
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Rastafari »

Vatažas tokiam plotui lyg ir permažas (reiktų pačiam susirasti liumenų skaičiuoklę). Kalbant apie temperatūrą, tai ji gali kilti ir iki 30 laipsnių.
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Marbauskas »

Man tai atrodo, spintini, kad kažką suklydai su skaičiais... Tavo box'o plotis 12,5m o ilgis 16,65m ? :D Gal vietoj cm turėjo būt mm? Jei taip, mano patarimas būtų 400w HPS, bet išsiverst įmanomą ir su 250w. Bet žinai, koks setup'as, toks ir derlius :D
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
spintinis
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2013-01-17, 21:44
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė spintinis »

Marbauskas rašė:Man tai atrodo, spintini, kad kažką suklydai su skaičiais... Tavo box'o plotis 12,5m o ilgis 16,65m ? :D Gal vietoj cm turėjo būt mm? Jei taip, mano patarimas būtų 400w HPS, bet išsiverst įmanomą ir su 250w. Bet žinai, koks setup'as, toks ir derlius :D

Tai kiek supratau man iki tinkamo rezultato reikia dar vienos hps 100 w galingumo lempos? O jos man tik zidejimo periodui?
Paskutinį kartą redagavo spintinis 2013-04-02, 23:59. Iš viso redaguota 1 kartą.
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė sunus »

spintinis rašė:
Marbauskas rašė:Man tai atrodo, spintini, kad kažką suklydai su skaičiais... Tavo box'o plotis 12,5m o ilgis 16,65m ? :D Gal vietoj cm turėjo būt mm? Jei taip, mano patarimas būtų 400w HPS, bet išsiverst įmanomą ir su 250w. Bet žinai, koks setup'as, toks ir derlius :D

Tai kiek supratau man iki tinkamo rezultato reikia dar vienos hps 100 w galingumo lempos?
Ne nu tai ar boxas tokio dyzio :?:
spintinis
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2013-01-17, 21:44
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė spintinis »

sunus rašė:
spintinis rašė:
Marbauskas rašė:Man tai atrodo, spintini, kad kažką suklydai su skaičiais... Tavo box'o plotis 12,5m o ilgis 16,65m ? :D Gal vietoj cm turėjo būt mm? Jei taip, mano patarimas būtų 400w HPS, bet išsiverst įmanomą ir su 250w. Bet žinai, koks setup'as, toks ir derlius :D

Tai kiek supratau man iki tinkamo rezultato reikia dar vienos hps 100 w galingumo lempos?
Ne nu tai ar boxas tokio dyzio :?:
jo boksas tokio dydzio kaip jis sake, supainiojau cm su mm :-D o man tos lempos tiks zydejimo periodiu nes jau po savaites reikes statyt ant zydejimo
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Rastafari »

HPS yra tinkamiausios žydėjimo fazei.
spintinis
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2013-01-17, 21:44
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė spintinis »

Susiduriau su kitokio beda vel kad namie gali laidai neatlaikyt jei dar idesiu kokia 100 w lempa tad noriu paklaust jei ideciau pora tokiu lempu http://www.senukai.lt/irankiai-auto-pre ... ram_5.html jos maisytu mano augalams ar padetu? Jau yra idetos dvi natrio lempos po 150 , nuo sekmadienio darysiu zydejimo perioda. Patarkit kas ( growbox- aukstis 1,25m plotis 1,25m ilgis 1,65)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas