Nuotrauka Nuotrauka

Apatiski viskam ar aktyvus?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Apatiski viskam ar aktyvus?

Standartinė Isp* »

Daugelis zmoniu paruke tampa apatiski kazka daryti, juolab jei reikia kokios pagalbos (kaip staff'o paemimas) tai gali net nesitiketi, kad pades... As ju nesuprantu, man kaip tik idomu viska daryti, veiksmo kad butu =] aisku jei koma kad vos kalbeti gali tai nieko nepridarysi, bet sheip jus tampat apatiski viskam ar aktyvus?
Get High (smoke)
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Daug priklauso nuo to ka rukai. Indica ar sativa.
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Standartinė Dante »

Taip pat labai priklauso su kuo rūkai, ir ką nori daryti parūkius.
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Nuo daug ko siaip cia sitas priklauso, bet aisku yra tokiu, kurie betkokiu atveju lieka kelmais :D
Nesveikas brakonierius :D
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

Arnas rašė:Nuo daug ko siaip èia sitas priklauso, bet aisku yra tokiu, kurie betkokiu atveju lieka kelmais :D
ir daug tokiu yra =D
Get High (smoke)
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Standartinė Dante »

prie chebros kažkaip niekada nesinori būt pasyviam :)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

as tai visada aktyviai stangiuos, reike einu, nereike sedziu, ner ka veik einu kitur pasedet. ar su kuo susitikt ir zaist zaidima neprisigauk.(bet , 8/ mano nelaimei jau kai lieka mazdaug 15 metru iki zmogaus,asmuo supranta kame reples)o kai prieni arciau tai pasigirsta
1-eina jis n****
2- oj b*** ir vel
3-ne nu kiek galima
4-narkomane jau uzpi***
5-jau viskas aisku
cia top 5.
sorry offtopic :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

Bongmaster rašė:as tai visada aktyviai stangiuos, reike einu, nereike sedziu, ner ka veik einu kitur pasedet. ar su kuo susitikt ir zaist zaidima neprisigauk.(bet , 8/ mano nelaimei jau kai lieka mazdaug 15 metru iki zmogaus,asmuo supranta kame reples)o kai prieni arciau tai pasigirsta
1-eina jis n****
2- oj b*** ir vel
3-ne nu kiek galima
4-narkomane jau uzpi***
5-jau viskas aisku
èia top 5.
sorry offtopic :)
Kazkaip pas mus tai taip nebuna =] niekas nep**a proto, kad tu apsirukes, nes dazniausiai jie irgi tokie =D arba planuojama tokiais buti :]
Get High (smoke)
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Standartinė White smoke »

Su tokiais net nesusitikčiau, kažkada seniau pūčiau prie tokių, tai labai nepatiko, dabar tik su savais ir prijaučiančiais tam :)
O ar aktyvus ar pasyvus žiūrint kiek priputi, kartais tik kimarinu prie kokio tv, net kur nors nueit būna sunku, bet kažką veikt prirūkius visada linksmiau.
Jungle is massive!
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Pučia ar ne, bet dauguma žmonių yra apatiški. Kaip lietuviai šventes švenčia? Ogi smirsta prie stalo, kol nugriūva. Kaip reaguoja į visokias problemas? Ogi sėdi ir burba.
BOB - Bombs Over Bagdad!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Nu cia jau tikrai labai nuo daug ko priklauso. Jei visi sedi iskrite tai ir pats taip o jei ne tai ne. Aisku jei turi geros sativos tai tada buna zjbs ir nesedi dazniausiai vietoi :)
I'm a junglistic man.
evu
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-01-11, 16:38
Reputacija: 0

Standartinė evu »

Bongmaster rašė:as tai visada aktyviai stangiuos, reike einu, nereike sedziu, ner ka veik einu kitur pasedet. ar su kuo susitikt ir zaist zaidima neprisigauk.(bet , 8/ mano nelaimei jau kai lieka mazdaug 15 metru iki zmogaus,asmuo supranta kame reples)o kai prieni arciau tai pasigirsta
1-eina jis n****
2- oj b*** ir vel
3-ne nu kiek galima
4-narkomane jau uzpi***
5-jau viskas aisku
čia top 5.
sorry offtopic :)
;DDDDD
koks ragas!!. man irgi lygiai tas pats visad prikerpa ;DDD ne visi bet irgi pilna tokiu kurie sako lygiai tas pacias frazes !( ;DD
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

aisku tik nesupraskit klaidingai. cia buna pirmieji zodziai arba pirmieji sakniai. bet poto viskas tuom ir baigta. (aisku taip sako man tik nepuciantys draugai) toliau einam visur ar tai sedim ar da ka veikiam ir pastoviai prikolinam, tiksliau jie labiau nes zinok kad as formoj ir kad man viskas bus extra juokinga. arba seip gruzint bet niekad nesigauna :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sigma rašė:Pučia ar ne, bet dauguma žmonių yra apatiški. Kaip lietuviai šventes švenčia? Ogi smirsta prie stalo, kol nugriūva. Kaip reaguoja į visokias problemas? Ogi sėdi ir burba.

Ai ka tu supranti. Kad zinotum koks kaifas yra prisigerti, nosim smigt i salotas, silkes su bulba prisivalgyti, po to susimusti su kuo nors, arba jei nera nuotaikos, eiti ziovauti priesais telika :D
Stumiu seip :D :] :] :x: --==::~~ :bong: :D
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Bongmaster rašė:as tai visada aktyviai stangiuos, reike einu, nereike sedziu, ner ka veik einu kitur pasedet. ar su kuo susitikt ir zaist zaidima neprisigauk.(bet , 8/ mano nelaimei jau kai lieka mazdaug 15 metru iki zmogaus,asmuo supranta kame reples)o kai prieni arciau tai pasigirsta
1-
Kiek laiko pastoviai puti?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

Aš tai dažniausiai tampu apatiškas... :( Ypač jei daugiau ipučiu, bet stengiuos nesėdėt kaip kelmas, nes neidomu taip. ir tampu aktyvesnis, prasijudinu kažkaip :D bet nevisada pavyksta
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

As tai pazystu pora tokiu zostku putiku tai vnz ten jau nebesuprasi ar apsiruke ar ne atrodo lygiai taip pat ir sneka taip pat. Nebent jau labai pridauzo :)
I'm a junglistic man.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

a man ivairiai. ispradziu linksma, o veliau dar paputus nieko nereikia tik baldzielint atsisedus arba miegot. manau taip pat priklauso nuo to su kokia chebra puti, jei pasyvesne publika tai pasyvus ir pats busi, o jei prie judesio tai ir pats prie judesio... ka as zinau...
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

putejas rašė:a man ivairiai. ispradziu linksma, o veliau dar paputus nieko nereikia tik baldzielint atsisedus arba miegot. manau taip pat priklauso nuo to su kokia chebra puti, jei pasyvesne publika tai pasyvus ir pats busi, o jei prie judesio tai ir pats prie judesio... ka as zinau...
Nu tai cia manau daugumai taip jei rukai yprasta stafa kuris uzstonina ant galo :) Aisku yra ir tokio kur to stauno praktiskai nebuna. Bet cia dar ir nuo kiekio priklauso. :)
I'm a junglistic man.
Rašyti atsakymą