Nuotrauka Nuotrauka

Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė Manvydas »

Po šios dienos kašio rungtynių ir gan skaudaus pralaimėjimo.Nutariau prisiversti save ir paskaityti delfi komentarus (skaičiau juos,kai Lietuva laimėjo prieš Ispaniją irgi.).Ar tik aš vienas pastebėjau,kaip mūsų Tauta (nesinori rašyti iš didžiosios) dideliais tempais degraduoja ir nyksta?
Paradoksalu dauguma komentatorių stumia ant Lietuvos,bet kai rinktinė laimi dauguma džiaugiasi.
Ir tai tik vienas iš pavyzdžių kokia mūsų tauta darosi šlykšti ir buka.Neverta net gyvulių vardo,ir čia yra dauguma.Praktiškai turbūt 60-80 proc. tam tarpe.
Jokių bendrų idėjų,jokio vieningumo ir dvasios.Jokio palaikymo net gi tai pačiai rinktinei,kuri stengiasi kiek gali,o jei nepasiseka apipilama šūdais.
Klausimas ar už tokią Lietuvą buvo kovota?
Mano nuomone baisiausiame košmare niekas to tikėtis negalėjo,ir su kiekvienais metais vis baisiau.
Baisiausia,kad Tauta degraduoja,nuo pat jaunystės (pavyzdys autobuse sėdžiu ir girdžiu 15 metų ir 16 metų pacukės šneka:
-1: Aš tai nuo šiandien negeriu.
-2: Aš tai nuo vakar.)
Baisu,Jūsų nuomonė?Ką galima padaryti,nes man kaip patriotui iš tiesų darosi skaudu.Kol kas optimizmo nestokoju,bet kuo toliau tuo man baisiau. :(
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė Sigma »

Prisiskaitei ir pats bliaut pradėjai. Radai vietą pasiskaitymams - deflio komentarai. A durns visai? Skaityk čia: http://www.krepsinis.net/news.php?news_ ... ro=y#cform
BOB - Bombs Over Bagdad!
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė White smoke »

Kad daugeliui lietuvių, viskas ką čia parašei atrodo normalu ir priimtina, kadangi jie tikriausiai nematė kitokio gyvenimo, kitokių žmonių. Bet ištikrųjų pasižiūrėkit į kitas šalis, na tarkim ir į tą pačią Angliją, ten niekad nepamatysit vaikščiojančių kominių, prisigėrusių, vos išsilaikančių ant kojų žmogystų. Kai vienas draugas pasakojo, kai ten jo sesuo ar kas Anglijoj kažkur parke buvo pamiršus laptopą, prisiminė, kad paliko ant suoliuko po 4h., o kompas kaip liko padėtas, taip ir liko, niekas nelietė ir kitoks suvokimas žmonių, ne kaip čia Lietuvoj bijok, kad mašinos iš po langų nenuvarytų...O man atvirai pasakius, jau nusibodo tas kašys, su draugais, dar visai nieko pasižiūrėt, o vienam tai išvis nuobodu, rezus tik pasižiūriu :D
Jungle is massive!
Anonymous

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė Anonymous »

Aš tikrai savęs nevadinu patriotu, toks ir neesu, bet pripažįstu, kad yra tiesos tavo žinutėje. Delfis dar ne viskas. Mažiau tu ten skaityk kas ką rašo. Delfis tikrai ne 60 80 proc. lietuvių :) Pats žinai kiek tiesos delfio straipsniuose ir kas juos skaito. Aišku yra ir protingų žmonių. Mačiau kaip šnekėjo delfio redaktorius kažkoks, tai labai protingas žmogus. Dėl gėrimų ir t.t. tai tikrai degraduojame. Kai būdavau atitinkamo amžiaus, žaisdavau smėlio dėžėje, o dabar tokio amžiaus jau su bonka pakampėm trinasi. Na gal vyresni, bet esmė, kad tikrai degraduojame šiuo požiūriu. Grįžtant prie krepšinio, tai tikrai yra žmonių, kurie apipila šūdais rinktinę, bet čia jau jų problemos. Visada bus daugiau tokių, kurie palaiko ir pralaimėjimo atveju, o tie atmatos lai būna sau. Jiems sėkmės gyvenime tereikia palinkėti, nes su tokiu mąstymu jiems tikrai jos prireiks :) Sakiau, kad aš ne patriotas, todėl labai visko nesureikšminu. Neesu labai aktyvus, greičiau prisitaikau prie visko. Problemų Lietuvoje labai daug - korupcija, bukaprotiškumas, verkšlenimas, savanaudiškumas ir t.t. Vėl gi, ne visi tokie, bet daug tokių. Aš nebūdamas patriotu stengiuosi elgtis gerai, bet žinodamas, kad nieko nepakeisiu, per daug neimu į širdį. Nepatiks - išvažiuosiu svetur ir galės supūti lietuviai čia savo šūduose.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė jahmate »

Gal as cia biski ir offtopa desiu bet jei kalbant apie krepsini tai manau kad mes patys savo rinktine pervertinam. Cia tikrai nebe ta rinktine, kuri buvo. Ir jau ne pirmus metus nieko doro. Manau gal net ir gerai kad gavom biski nusileist ant zemes reik manau. Jei jaunoji karta, kuri atrodo perspektyvi, nieko gero kasei neparodys, manau galesim pamirst krepsinio salies varda...O siaip as irgi neesu per didelis patrijotas. Matau kad lietuva degraduoja. Pas mane kaime(nu ne visai kaimas nu tarkim miestelis) tai xebra 13 14 metu buxi slaistos i kabaka vietini alaus gert eina. Bet as irgi laikaus tokios nuomones kad jei ka irgi jei tik bus galimybe nesiesiu ateities su lietuva :)
Paskutinį kartą redagavo jahmate 2009-09-08, 22:47. Iš viso redaguota 1 kartą.
I'm a junglistic man.
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė mandari9nas »

Jus ką ? Kiekvieną dieną rukot ? Ar jums čia natūraliai gaunasi:D ?
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė White smoke »

mandari9nas rašė:Jus ką ? Kiekvieną dieną rukot ? Ar jums čia natūraliai gaunasi:D ?
Apie ką tu čia? Ką norėjai tuo pasakyt? :D
Jungle is massive!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė jahmate »

As irgi nesupratau apie ka jis cia :D
I'm a junglistic man.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė Apvalus »

Jau kašės nebebus tokios, kaip prieš dešimt metų. Kai visi vieningi buvom visom prasmėm. Gal dėl to, kad nebuvo tais laikais ant kiekvienos alaus pakuotės šūkio "Už mūsų rinktinę" ir pan. Dar taip baisiai nebuvom nusivažiavę, ne taip kaip dabar. Aš jau krepšinio nebežiūriu senai, nebe tas man žaidimas, nebe tie žaidėjai.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Anonymous

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė Anonymous »

Tikrai tauta pūna. Katik pasigedau iriver clix, sennheiser ausinių. Nuostolis apie šešis šimtus plius "geros" emocijos man ir tėvams. Iš savų bl..
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė Manvydas »

Bl į Jūs į tą kašį žiūrit.Čia tik pavyzdys kokie žmonės gali būt šūdo gabalai.Ir taip VISUR,išeikit į kiemą pažiūrėkit į žmonės,nugirskit kaip kai kurie šneka.Ir svarbiausia jaunimas - Lietuvos ateitis nuo pat mažens degraduoja.Kas bus toliau?Čia aš ne apie kašę šneku,ji tik pavyzdys.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė Legalus »

vel jus su tom kitom salim kam ziuret i tas kitas salis jai gyvenam cia ir dabar? patis apsiverke ir toliau verket kaip blogai kaip senukai nepatinka tai sprukit. :D jaunimas degraduoja jauni zmones taip verke kas bus toliau??
vaikai nenarkokit vartotiku.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė Apvalus »

Supratom, Manvydai, čia jau šito nepaneigs, kad nedegraduoja. Neturi iš ko pavyzdžio imti, mato kaip tėvai geria, rūko namie su draugais prie stalo ir t.t. ir patys nori išmėgint, nes jie irgi nori būt "krūti". Čia mano nuomonė kodėl užsikabliuoja jaunimas ant viso šito. Bet gal taip turi būt, visi praeit šitą etapą, po to atsibarsto normalūs, liaušiai, ir degradai. imho
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė Sigma »

Manvydas rašė:Bl į Jūs į tą kašį žiūrit.Čia tik pavyzdys kokie žmonės gali būt šūdo gabalai.Ir taip VISUR,išeikit į kiemą pažiūrėkit į žmonės,nugirskit kaip kai kurie šneka.Ir svarbiausia jaunimas - Lietuvos ateitis nuo pat mažens degraduoja.Kas bus toliau?Čia aš ne apie kašę šneku,ji tik pavyzdys.

Baik myžt ir šūdais šertis, nes virvę padovanosiu. Persipūtei ar pilnatis vis dar veikia, kad toks suskydęs? Baik čia dergtis kaip emo ir aukščiau galvą! Myžniai Lietuviai nereikalingi.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė Manvydas »

Sigma rašė:
Manvydas rašė:Bl į Jūs į tą kašį žiūrit.Čia tik pavyzdys kokie žmonės gali būt šūdo gabalai.Ir taip VISUR,išeikit į kiemą pažiūrėkit į žmonės,nugirskit kaip kai kurie šneka.Ir svarbiausia jaunimas - Lietuvos ateitis nuo pat mažens degraduoja.Kas bus toliau?Čia aš ne apie kašę šneku,ji tik pavyzdys.

Baik myžt ir šūdais šertis, nes virvę padovanosiu. Persipūtei ar pilnatis vis dar veikia, kad toks suskydęs? Baik čia dergtis kaip emo ir aukščiau galvą! Myžniai Lietuviai nereikalingi.
:D Jau tik emo nevadink.Aš klausiau,ką daryt,kad būtų kitaip?Bet kaip ir aš taip ir Jūs spėju idėjų neturit. :D
Na yra kelios,neberinkt vagių į seimą ir pan.Tik su po laiko pradedančia galvot Tauta - sunkiai išeis. :D
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė hipiukas »

Manvydas rašė: Baik myžt ir šūdais šertis, nes virvę padovanosiu. Persipūtei ar pilnatis vis dar veikia, kad toks suskydęs? Baik čia dergtis kaip emo ir aukščiau galvą! Myžniai Lietuviai nereikalingi.
:D Jau tik emo nevadink.Aš klausiau,ką daryt,kad būtų kitaip?Bet kaip ir aš taip ir Jūs spėju idėjų neturit. :D
Na yra kelios,neberinkt vagių į seimą ir pan.Tik su po laiko pradedančia galvot Tauta - sunkiai išeis. :D
Pradėti nuo savęs, ir skleisti savo tiesą kitiems.

Jei taip lengvą būtų sugalvot, ką daryt, tai jau seniai didieji protai būtų pateikę laimingos tautos formulę.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė Sigma »

Manvydas rašė:Aš klausiau,ką daryt,kad būtų kitaip? Bet kaip ir aš taip ir Jūs spėju idėjų neturit. :D
Baigt myžt, bliaut, skųstis, rautis plaukus, gailėtis savęs, pavydėt, neapkęst kaimyno ir kelt aukščiau galvą.

p.s. Ir nustot vogt lempas!
BOB - Bombs Over Bagdad!
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė Legalus »

Sigma rašė:
Manvydas rašė:Aš klausiau,ką daryt,kad būtų kitaip? Bet kaip ir aš taip ir Jūs spėju idėjų neturit. :D
Baigt myžt, bliaut, skųstis, rautis plaukus, gailėtis savęs, pavydėt, neapkęst kaimyno ir kelt aukščiau galvą.

p.s. Ir nustot vogt lempas!
Va teisingai :!: :!: :!:
vaikai nenarkokit vartotiku.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė putejas »

lietuvių tauta jau seniai supuvusi. jau LDK laikais pradėjo pūti, apie dabar aš net nekalbu, o jeigu norit ką nors keisti - eikit į politiką ir keiskit
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Graudu,bet tenka pripažinti - Tauta pūna iš vidaus.

Standartinė hipiukas »

putejas rašė:lietuvių tauta jau seniai supuvusi. jau LDK laikais pradėjo pūti, apie dabar aš net nekalbu, o jeigu norit ką nors keisti - eikit į politiką ir keiskit
Dar Lietuvos net nebuvo, kai ji jau buvo supuvusi :D
Sigma rašė: p.s. Ir nustot vogt lempas!
Jo... Vienintelį malonumą... 8/
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Rašyti atsakymą