Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

Su MJ nesusijas visiskai, dar nebaiktas pradzia yra bet dar nemazai darbo
Gangsta
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-01-12, 15:10
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Gangsta »

Lietuvius lb reikia sviest siuo klausimu:) lb saunu kad atsirado zmoniu kurie tai bandys padaryt:)
WEEEEEEEEEEEEED :D
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

Gangsta rašė:Lietuvius labai reikia sviest siuo klausimu:) labai saunu kad atsirado zmoniu kurie tai bandys padaryt:)
jei cia apie mane tai turbut netaip supratai mano posta, nes tas "projektelis" ne apie ganja. :V:
Gangsta
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-01-12, 15:10
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Gangsta »

Nu tai tada man maziau pust reik:D o apie ka?:)
WEEEEEEEEEEEEED :D
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

Gal zinot ar gali lupa but patinus ir apserpetojus,perstinti biski tokia jei skusdamasis netycia isipjoviau biski? nes jau nepraeina kokias 4dienas
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

Šiandien kiek iškenčiau pažiūrėjau laidą per lnk ar tv3, kaip ta mergaitė pasakoja apie Ūsą tą.Kur kedžio skandalas buvo.
Tai bl* mergaitė taip detaliai išpasakoja, be to psichologai ir pan. pritarė, kad ji nemeluoja ir logiškai dėsto mintis. :)
Iškrypėliai, mano vaikui taip padarytų galvą nukirsčiau. :) Gal ir žiauru, bet neiškentėčiau. :)
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Spotless »

Manvydas rašė:Šiandien kiek iškenčiau pažiūrėjau laidą per lnk ar tv3, kaip ta mergaitė pasakoja apie Ūsą tą.Kur kedžio skandalas buvo.
Tai bl* mergaitė taip detaliai išpasakoja, be to psichologai ir pan. pritarė, kad ji nemeluoja ir logiškai dėsto mintis. :)
Iškrypėliai, mano vaikui taip padarytų galvą nukirsčiau. :) Gal ir žiauru, bet neiškentėčiau. :)
Tu galva nukirstum, kitas nušautų. Tą ir padarė žmogus.
beržas
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2010-01-04, 09:14
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė beržas »

Manvydas rašė:Iškrypėliai, mano vaikui taip padarytų galvą nukirsčiau. :)
Ir kas iš to? Vaikas būtų našlaitis kol tu po kalėjimus trintumeis.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė raMa »

Tą patį būčiau padaręs/ :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Stoviu eilėj prie kasos parduotuvėj ir girdžiu muzika groja. Įsiklausau, o ten dainuoja "i feel high...i feeel hiiiiigh" :D galvoju, jo kaip tik pataikė užleist dainą man atėjus :D :] bet baisu buvo žiūrėt į kitus žmones. Atrodė, kad tuoj kuris nors akis iškabins, visi pikti, kasininkės jau nebe žmonės, o robotai, nu vien žodžiu. Ta jų reakcija į šypseną tokia atšiauri, maždaug "eik durniau, ko šypsaisi?" :D
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PositiveVibe »

putejas rašė:"eik durniau, ko šypsaisi?"
Lietuviškas mentalitetas :] tokiems dar daugiau šypsotis reikia
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė KGBkid »

Radau mažą katiniuką gatvėj, greit nubėgau iki pardotuvės nupirkau maisto, kad pavalgydinčiau...Viskas vyko dienos metu gatvėje, tai žmonės į mane kaip į durnių žiūrėjo, o dar kažkas ir maistelio skardinę pasipyrę, specialiai... :|

Žinoma reikia elgtis kaip tau atrodo teisinga, o ne klausytis kitų žmonių nuomonės, tai per daug neimiau į galvą... Šiaip tik skaudu, kad žmonės tokie abejingi ir susiraukę, neduok Diev.
Aš esu.
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

Pas mus tai prie barako katinai benamiai tokie riebūs :D Studentai maistą meto pro langus, tai rojus jiems :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

KGBkid rašė:Radau mažą katiniuką gatvėj, greit nubėgau iki pardotuvės nupirkau maisto, kad pavalgydinčiau...Viskas vyko dienos metu gatvėje, tai žmonės į mane kaip į durnių žiūrėjo, o dar kažkas ir maistelio skardinę pasipyrę, specialiai... :|

Žinoma reikia elgtis kaip tau atrodo teisinga, o ne klausytis kitų žmonių nuomonės, tai per daug neimiau į galvą... Šiaip tik skaudu, kad žmonės tokie abejingi ir susiraukę, neduok Diev.
Sako Visokokių būna, visokių reik. :d Aš sakau visokių būna, bet elkis kaip žmogus. :)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

Manvydas rašė:
KGBkid rašė:Radau mažą katiniuką gatvėj, greit nubėgau iki pardotuvės nupirkau maisto, kad pavalgydinčiau...Viskas vyko dienos metu gatvėje, tai žmonės į mane kaip į durnių žiūrėjo, o dar kažkas ir maistelio skardinę pasipyrę, specialiai... :|

Žinoma reikia elgtis kaip tau atrodo teisinga, o ne klausytis kitų žmonių nuomonės, tai per daug neimiau į galvą... Šiaip tik skaudu, kad žmonės tokie abejingi ir susiraukę, neduok Diev.
Sako Visokokių būna, visokių reik. :d Aš sakau visokių būna, bet elkis kaip žmogus. :)
Labai geras pasakymas, tik ta elkis kaip zmogus visi skirtingai supranta, jie buvima zmogum supranta kaip buvima savim, o jie savim bua visada, todel jie visada mano , kad yra zmones, o visi yra tuo kuo mano esantys, todel tas elkis kaip zmogus man atrodo tarsi pasakymas- elkis kaip as... kazka suveliau, bet gal kas supras.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė White smoke »

Tikrai, kad suvėlei, bet teisingai sakai, reikia daryt taip, kad kitam irgi būtų gerai, tada ir būsi žmogum ir nereiks bandyt išsivedžiot, kad buvimas savimi ir yra buvimas žmogumi :D
Jungle is massive!
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė KGBkid »

Buvimas savimi galbūt ir nereiškia, kad esi geras žmogus, tačiau nebūti savimi NEGALIMA! O žmones esame visi, be jokių išimčių!
Aš esu.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė White smoke »

Kai elgies kaip kiaulė, tai ir sakoma kad esi kiaulė :D
Tai jeigu žmogus žmogui žmogus, tai ir žmogus žmogui žmogus 8???
Jungle is massive!
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

žmogus žmogui žmogumi visuomet buvo ir yra :) Tiesiog ne visi tai supranta ir su kitu elgiasi ne kaip su žmogumi, bet su daiktu.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DarNe »

Žmogum arba nežmogum gali laikyt tik pats save, nes tik save taip gerai pažįsti, kad galėtum spręst ar tu žmogus.
Rašyti atsakymą