Nuotrauka Nuotrauka

Kaip auginti kanapes

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

Mano Durban Poison'ai jau zydi ~ 2.5-3sav(balkone). Ar kas galetu pasakyti iki kiek jie isilaikys, ar spes dar prazydet iki galo? Nes siaip tai normaliai atrodo, lapai gelst nepradejo.
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

Bronius007 rašė:Mano Durban Poison'ai jau zydi ~ 2.5-3sav(balkone). Ar kas galetu pasakyti iki kiek jie isilaikys, ar spes dar prazydet iki galo? Nes siaip tai normaliai atrodo, lapai gelst nepradejo.
Jei tik ant saulutes augini tai nemanau kad spes normaliai uzdereti.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

mano trims augalams jau 2 menesiai, ju ugis nuo 58cm iki 75cm. ligi siol laikiau visa para po lempa. speju, kad jau laikas butu ijungti apsvietimo rezima 12/12. ar teisingai mastau? ar zydinant galima duoti trasu? pas mane rusis haze*skunk. busiu dekingas uz patarimus ;)
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

dogg rašė:mano trims augalams jau 2 menesiai, ju ugis nuo 58cm iki 75cm. ligi siol laikiau visa para po lempa. speju, kad jau laikas butu ijungti apsvietimo rezima 12/12. ar teisingai mastau? ar zydinant galima duoti trasu? pas mane rusis haze*skunk. busiu dekingas uz patarimus ;)
Jau tikrai laikas, jau ir velokai, nes tas hazeskunk kol zydi dar stipriai paauga tai tau bus jie apie 1.5m ugio pabaigoj, jei uztenkamai vietos ir apsvietimo turi tai nieko bloga.
pimpaila
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2006-10-15, 22:28
Reputacija: 0

Standartinė pimpaila »

Jo...
pagaleu baigeu visa foruma skaityt :D zjbs
Ir dar noriu apsakyt kad weed yra piktzole o kaijp mes visi egraij zinome piktzoles nera lepus augalai.Tajgi pres 2 sav i vazona pasodinau 2 seklas isdygo baxuriux ir mergike bahuriuka von (seklos lietuviskos kanapes visgi primas akrtas) prabegus savaitelei po apsejimo pradejo zydet aukstis augaliuko 22 cm tada nukirpau virshune ir lapukus kaikurios tada salia nukirptu lapuku pradejo augti naujos sakeles nu ir ka dar kaj durnelis ipyleu kamsteli trasu kuris buvo skirtas 4l vandens bet as ta kamsteli supyleu tiesiog be jokio vandens ir auga super drenasas dugno apacioje ir virsuje.Tiesa dar auginu bonsus taj apie akrpyma ir botanika sek tek ismanau tik su weed pirma akrt dirbu.Pasisakymo esme tokai weed piktzole mano atveju auga ant palanges lb siltame ir zeurej geraij saules apsviestame kambaryje ir auga puikiai dok dieve tajp rit oleu thnx.Saunuoliai kad kuriat stengetes padedat vieni kitems.SEKMES TOLEU :!:
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

pimpaila
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2006-10-15, 22:28
Reputacija: 0

Standartinė pimpaila »

arnuska & cypukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2006-10-19, 18:07
Reputacija: 0

Standartinė arnuska & cypukas »

la.turiu 2 augintinius.cia mano pirmas kartas,jie jau 2cm dydzio.gal patartumet,kaip toliau juos auginti?kada kist po lempa?dauk maz visa foruma perskaiciau,bet nerandu atsakymu y kaip kurius klausimus
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

iskart kisk po lempa
liezhuviz
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2006-10-21, 12:05
Reputacija: 0

Standartinė liezhuviz »

gal kas galetumete ka patarti apie auginima shiltnamyje aka greenhouse kokias seklas rinktis indoor ar outdoor kokios veisles gal zjinot? mazhdaug per kiek laiko ishaugtu ir kada reiktu seti.

aciu zhinantiems
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

manau bet kokias rusis galima sitnamyje auginti... reik ziuret ka rekomenduoja, ar viduje ar siltn. ar lauke... trukme >3-4 men. na jei nedidelis siltnamis, tada gali nusipirkti tamsia (kad nepraleistu spinduliu) plevele ir reguliariai 21 h. uzdengi, 9 h. atidengi.

K2
Buds Not Bombs
haagenas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2006-11-01, 16:43
Reputacija: 0

Standartinė haagenas »

sveiki,
perskaiciau jusu foruma,vyrukai tikrai dirbat is peties ir itariu,kad jau galetumet sukurt vadoveli lietuviams groweriams.
nelabai ikyredamas noreciau isgirst patarimu apie lowriderius.Pradziai noreciau juos isbandyt.kiek pravarciau ineta susidariau nuomone,kad juos paprasciausia naujokui augint.Turiu galimybiu augint ir po lempom,su zmona sutariam siuo klausimu ;) o ir vietos name pakankamai,bet toks jau esu,noriu pradet viska ispradziu ir isigilint nuo a iki z.Pragyvenau Olanduose 2 metus,versliukas buvo nugynes,buvau gana daznas cofeeshopu lankytojas,lankiausi nekart Texel'io saloi,kur isauginama 60% zolytes,tikrai maryte :x: gerbiu.Paputimui zolytes uztenka,bet kai sakoma:...uzaugink medi :)
tai vyrukai jei nesunku mestelkit info apie mazylius lowriderius.ar istikro jiem uztenka tik lango sviesos,kokia mazdaug temperatura reikia palaikyt ir t.t.gal kas auginot jau.
dekoju is anksto
respect!
ZYMUSAS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2005-10-08, 12:24
Reputacija: 1

Standartinė ZYMUSAS »

pimpaila rašė:Jo...
pagaleu baigeu visa foruma skaityt :D zjbs
Ir dar noriu apsakyt kad weed yra piktzole o kaijp mes visi egraij zinome piktzoles nera lepus augalai.Tajgi pres 2 sav i vazona pasodinau 2 seklas isdygo baxuriux ir mergike bahuriuka von (seklos lietuviskos kanapes visgi primas akrtas) prabegus savaitelei po apsejimo pradejo zydet aukstis augaliuko 22 cm tada nukirpau virshune ir lapukus kaikurios tada salia nukirptu lapuku pradejo augti naujos sakeles nu ir ka dar kaj durnelis ipyleu kamsteli trasu kuris buvo skirtas 4l vandens bet as ta kamsteli supyleu tiesiog be jokio vandens ir auga super drenasas dugno apacioje ir virsuje.Tiesa dar auginu bonsus taj apie akrpyma ir botanika sek tek ismanau tik su weed pirma akrt dirbu.Pasisakymo esme tokai weed piktzole mano atveju auga ant palanges lb siltame ir zeurej geraij saules apsviestame kambaryje ir auga puikiai dok dieve tajp rit oleu thnx.Saunuoliai kad kuriat stengetes padedat vieni kitems.SEKMES TOLEU :!:
Pala kaip per dvi savaites nustatei kad bahuriukas ir mergyte? ar as pamirsau kaska : 8??? senai auginau metukai praejo
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

liezhuviz rašė:gal kas galetumete ka patarti apie auginima shiltnamyje aka greenhouse kokias seklas rinktis indoor ar outdoor kokios veisles gal zjinot? mazhdaug per kiek laiko ishaugtu ir kada reiktu seti.
aciu zhinantiems
Siulyciau pasirinkti indoor zemauges veisles. Siltnamyje labai daznai buna, kad weedas uzauga iki lubu ir ten nuluzta ar uzlinksta ir pradeda puti. Ir reiketu rinktis lengvai auginama veisle. Nepatarciau sativos pradzioj. Jos buna dideles ir pagrindinis geris centriniam stiebe, kuris netilptu. Jeigu norisi didelio augalo geriau jau thai sativos porushis. Tokiu geris issimeto po visa vainika. Dideliam augalui reik kazkur 2x2m ploto ir kokiu 3m aukscio.
BOB - Bombs Over Bagdad!
liezhuviz
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2006-10-21, 12:05
Reputacija: 0

Standartinė liezhuviz »

aciu uzh patarimus.

bandysiu auginti CHRONIC tiek namuose po lempomis tiek shiltnamyje.zhiuresim kaip gausis
Name
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2005-09-08, 22:18
Reputacija: 0

Standartinė Name »

turiu jum klausimeli kaip man labiau apsimoka daryti spintos plotas yra apie 0.6 kvadratinius metrus o aukstis kokie 190 cm
taigi ar man labiau apsimoka daryti scroga ar geriau i auksti paauginti lempa kaip jau sakiau pas man hps 400 W son-t pro Question
rukyti nesweika, bet mirti sweikam neidomu ;)
makaronas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2006-12-09, 15:57
Reputacija: 0

Standartinė makaronas »

sveiki, gal kaszino is kur istraukt lietuviska aprasyma nuo a iki z kaip uzsiauginti to pasakisko dziaugsmo?
makaronas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2006-12-09, 15:57
Reputacija: 0

Standartinė makaronas »

sitam forume visko daug bet nieko tikslaus, nenoriu prasimest, kaip jau viena kart buvo. uzaugo ir nulinko
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

kur nulinko? :]
zaza
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2006-11-20, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė zaza »

Taigi neradau temos kur postint ligas tai noriu paklausk gal kas zino kas tie balti taskeliai ir kodel mano 2 lapai raitosi gal ko truksta ?

[ nuotrauka ]

Augaleliui nuotraukoj 12 dienu dabar jam jau 14 8/
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas