Nuotrauka Nuotrauka

Finansai/požiūris į finansus/uždarbio būdai/

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Finansai/požiūris į finansus/uždarbio būdai/

Standartinė Jefridas »

Trumpai, paprastai, ir aiškiai:
Kaip uždirbate gyvenimui?
Ar jūs patenkina jūsų finansine padėtis?
Kaip manote ar įmanoma uždirbti daug šiais laikais?
Ar tas, kuris turi pinigų, yra banditas? Ar protingas? O jeigu sakote protingas, bet neturite pinigų, tai esate kvailas? Kaip čia yra. Įdomu paklausyti skirtingų nuomonių.

O čia šiaip pamąstymui:
[ nuotrauka ]
Paskutinį kartą redagavo Jefridas 2009-10-31, 03:20. Iš viso redaguota 1 kartą.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė hipiukas »

Jefridas rašė:Trumpai, paprastai, ir aiškiai:
1. Kaip uždirbate gyvenimui?
2. Ar jūs patenkina jūsų finansine padėtis?
3. Kaip manote ar įmanoma uždirbti daug šiais laikais?
4. Ar tas, kuris turi pinigų, yra banditas? Ar protingas?
5. O jeigu sakote protingas, bet neturite pinigų, tai esate kvailas? Kaip čia yra. Įdomu paklausyti skirtingų nuomonių.
1. Dirbu fabrike. Technologas.
2. Turiu duonos, vandens ir nakvoju po stogu. Kiek turiu, tiek užtenka.
3. Ką reiškia daug? 1.000 Lt? 5.000? 15.000? 30.000? Man rodos, kad ir kiek tu uždirbsi, visada norėsi uždirbti daugiau. Visais laikais buvo milijardieriu, milijonieriu ir kitokių turtuoliu. Taip galima uždirbti daug.
4. Pinigai - ne vertybė. Ir tarp banditų ir normalių ir tarp protingų ir tarp durnų yra ir turtingų ir neturtingų. Visų turtingų negalima vadinti banditais. Taip pat ir protingais.
5. Turiu pinigų. Apie savo protingumą negaliu komentuoti. IQ testo nepasidaręs. :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Dante »

1.Studijuoju, todėl nėra laiko dirbti. Na, kartais išparduodu nereikalingus daiktus, truputi užsidirbu parduodamas keliem žurnalams nuotraukas.
2. Visiškai, man pinigai neturi didelės reikšmės.
3. Jei esi apsukrus, gali tikrai DAUG užsidirbti, bet ar verta?
4. Tas kas turi pinigų vienareiksmiškai yra apsišikęs pinigais, ir nesvarbu jis banditas, Bosas, ar seimo narys. Tegul džiaugiasi pinigais, vistiek kadanors į duris pasibels mirtis. :V:
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė KGBkid »

Man tai kvepia pavydu, iš kai kurių pusės. ;)

1. Neužsidirbinėju, kadangi mokausi. Pajamų šaltinis - iš valstybės gaunama pašalpa ir tėvų parama.
2. Sunku pasakyti ar tenkina... Iš esmės visko turiu. Apsirengti turiu, pavalgyti yra už ką, pramogoms taip pat lieka. Tačiau dvasiniai poreikiai yra didesni. Jaučiu aistrą kelionėms, o šiuo metu keliauti negaliu, kadangi tai atsiriame į finansinius išteklius.
3. Užsidirbti įmanoma. Ir užsidirbti reikės, kadangi ankščiau ar veliau turėsiu šeimą, kurią taip pat reikės išlaikyti, vaikus išleisti į mokyklą ir t.t.
4. Žmogus turintis pinigų nebūtinai yra banditas, lygiai taip pat galiu pasakyti apie žmogaus protą.
5. Nelaikau savęs nei protingu, nei kvailu. Ir iš viso savęs nevertinu - "Koks aš esu". Tai gali įvertinti ir pasakyti kiti žmonės.

Išvada tokia: Vienaip ar kitaip užsidirbti didelius pinigus reikaligos didelės pastangos, o čia jau nesvarbu ar protingas būsi, ar banditas. Klausimas. Ar verta aukoti savo gyvenimą, kad užsidirbtum krūvą šlamančių? Norėčiau tik tiek, kad man ir mano šeimai netrūktų pinigų apsirengti, pavalgyt, o taip pat kokį kartą į metus išeitų išvyktį iš Lietuvos ir pakeliauti po kitas šalis.
Aš esu.
Dune
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-10-27, 18:24
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Dune »

Trumpai, paprastai, ir aiškiai:
1-Dirbu fabrike.
2-Seip esu patenkintas dar tenka pasideti nu tik va zmona mokosi tai mokslai daug kainuoja.Nu atsiminiau kad va laisvalaikiai tai kencia, gaila pinigu kur nors nuvaziuoti ar nueiti.
3-Legaliai tai butu neimanoma uzdirbti daug pinigu.
4-Tas zmogus kur turi pinigu(tam kuriam nereikia skolintis)tiesiog mokantis gyventi.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė putejas »

Niekur nedirbu ir iš dalies dėl to džiaugiuosi, tačiau džiaugsmas remiasi tik nuostata, jog dirbti vardan Babilono išlaikymo nėra teisinga. Kaip bebūtų šiomis dienomis be darbo žmogus neturi pinigų. Taip pinigai natūraliai, nesąmoningai tampa vertybe, be kurios mūsų, kaip žmonių, gyvenimo kokybė smenga į dugną. Kiekvienas gavęs pinigus labai atsargiai apsvarstys kur juos išleisti. Taigi pinigai vertinami. Tai vertybė.
Daug uždirbti gali, tačiau dažniausiai tam turi atsisakyti savo įsitikinimų ir sutikti su piramidinės sistemos taisyklėmis. Turi lipti kitiems per galvas, meluoti. Norint uždirbti privalai tapti pilkos masės dalimi ir išmokti manipuliuoti kitais. Tai vienintelis "civilizacijai" priimtinas gyvenimo būdas.
Protingumą, kvailumą kiekvienas įsivaizduoja skirtingai, nes turi skirtingas vertinimo skales. Tikrai nelaikau protingais tų, kurie uždirba daug. Nemanau, jog tikslinga juos vadinti "mokančiais gyventi". Kaip ir ką jie gali mokėti, jeigu į pasaulį paleidžia savo palikuonis, kurie turi ne ką prastesnį griaunamąjį mastymą negu jų tėvai..?
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė KGBkid »

Pritariu putėjo nuomonei. Aiškiai ir tikslingai išdėstyto mintys. ;)
Aš esu.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Jefridas »

Šiuo atveju mano komentaras toks: būtent iš pilkosios masės yra uždirbami finansiniai resursai ir šiuo atveju tik daug žinių padeda uždirbti daug pinigų. Mano akimis čia šiek tiek išsigimęs (neįsižeisk) lietuviškas požiūris į pinigų uždirbimą, jeigu nori daugiau - kažkam priklausai. Pinigai tai raktas. Jeigu nori turėti jų daug, reikės žinoti daug, o turint tam tikra bagažą žinių ir mokant jį teisingai panaudoti, tampi ne pilkąja mase o individu kuris kažką daugiau daro, negu likę.
Dante - o ką tokio studijuoji, kad nelieka laiko darbui, jeigu nepaslaptis?

p.s. Kalbėdamas apie 'individą kuris kažką daugiau daro' kalbėjau grynai iš finansinės pusės ir pinigų uždirbimą. :) Na o dėl žinių bagažo žinoma, vien tik jo nepakanka, bet jis būtinas, ir turi būti nuolatos atnaujinamas.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė putejas »

Jefridas rašė:Šiuo atveju mano komentaras toks: būtent iš pilkosios masės yra uždirbami finansiniai resursai ir šiuo atveju tik daug žinių padeda uždirbti daug pinigų. Mano akimis čia šiek tiek išsigimęs (neįsižeisk) lietuviškas požiūris į pinigų uždirbimą, jeigu nori daugiau - kažkam priklausai. Pinigai tai raktas. Jeigu nori turėti jų daug, reikės žinoti daug, o turint tam tikra bagažą žinių ir mokant jį teisingai panaudoti, tampi ne pilkąja mase o individu kuris kažką daugiau daro, negu likę.
Dante - o ką tokio studijuoji, kad nelieka laiko darbui, jeigu nepaslaptis?
Pinigai yra raktas į ką? Ilgesnį gyvenimą, laimę, meilę, sveikatą, laisvę, ramybę? Sistemoj, kurioj mes gimėm, augom ir gyvenam visi yra priklausomi vieni nuo kitų. Pinigai ir technologijos čia vaidina stipraus magneto vaidmenį, nuo kurio atsiplėšti tampa vis sunkiau ar netgi neįmanoma. Bet apie technologijas ne šį kartą.
Sutinku su faktu, jog reikia daug žinoti norint daug uždirbti, bet kuo giliau eini į mišką tuo daugiau medžių. Ką noriu pasakyti, jog kuo giliau brisi į kasdieninį gyvenimą, tuo labiau būsi priklausomas nuo kitų, tokių pačių brendančių. Mokslas nepaaiškina kodėl, o tik paaiškina kaip. Taigi ir žinių bagažas yra tik paviršutiniškas, bei akcentuotas i gyvenimą nemąstant. Vadinamoji pilka masė remiasi tomis paviršutiniškomis žiniomis. Vadinamasis mokslas ir sukūrė tą masę. Masė yra beveik visi, nepriklausomai nuo to kuriame piramidės aukšte esi. Mano manymu yra klaidinga manyti, jog tampi atskiru laisvu ir nepriklausomu individu jeigu turėdamas tų žinių bagažą pasieki daugiau negu kiti. Tokie žmonės taip pat sėkmingai remia ir plėtoja Babilono sistemą kaip ir visi likę. Kodėl? Todėl, kad pačiam nesuprantant pinigai tampa vertybe vertesne už kitas. Atsiranda samprata, jog pinigai su tom žiniom tave padaro žmogumi, atskiru individu, kuris gali įgyti laimę ir kitką, ko neturėjo prieš tai. Politikai priklausomi nuo finansinių grupuočių, korporacijų. Korporacijos priklauso nuo bankininkų, biržos maklerių. Makleriai dalinai priklauso nuo medios, reklamų, analitikų, o pastarieji priklauso nuo velnias žino ko. Tu, aš, jis ar ji - mes priklausomi nuo kitų tokių pačių "zombių"/žmonių, kurie yra mūsų tėvai, viršininkai, mokytojai, prezidentai, pardavėjai, žurnalistai, guru... Turime uždarą grandinę, kurios pagrindinė ir vienintelė sudedamoji dalis yra žmogus (pilka masė). Kas liūdniausia, kad toji masė net nesiruošia mums paaiškinti kur mes gimėme ir gyvename. Visi jie turi didelį žinių bagažą, tačiau, kaip matome, šis pasaulis pokyčių nemato ir vargu ar pamatys. Visa masė su savo žiniomis kaip statė babiloną taip ir stato.
Štai ką aš vadinu masėmis :)

p.s. tas besistengiantis daug uždirbti ir daug žinantis individas yra tokia pati masės dalis, nes jam priimtinesnės dirbtinos vertybės ir jų gavimo būdai - pinigai, pirkimas pardavimas, darbas (kad tik uždirbti) ir t.t. :) Taigi tai ir yra Babilono rėmimas ir tolesnis palaikymas, o tai daro didžioji dalis pasaulio. Vadinasi tai jau masė :V:
Dante
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009-03-20, 14:26
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Dante »

Taikomoji fiziką, pirmas kursas. Kadangi visas mano gyvenimas yra pasipriešinimas tai babilono sistemai, kvailam tradiciniam mąstymui, tai vos tik baigsiu studijas atgal pasinersiu į jogą, ir išvyksiu pakeliaut po pasaulį pora metelių. .\
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė hipiukas »

Dante rašė:Taikomoji fiziką, pirmas kursas. Kadangi visas mano gyvenimas yra pasipriešinimas tai babilono sistemai, kvailam tradiciniam mąstymui, tai vos tik baigsiu studijas atgal pasinersiu į jogą, ir išvyksiu pakeliaut po pasaulį pora metelių. .\
Studijuodamas tu jau esi babilono sistemoje..
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Jefridas »

Man būtų sunku gyventi su tokiu požiūriu.
Pinigai yra raktas į norų užsipildymus.
Nenoriu, kad mano vaikai studijuotu su lapuhais kuriems nerūpi kas ten ir kaip ten, o geros studijos geram universitete kainuoja bent dvidešimt - trisdešimt k eurų, noriu būti nepriklausomas nuo banko, vairuoti automobilį kokį noriu vairuoti o ne kokį pavyksta vairuoti, turėti didelius gražius namus kuriuose man būtų jauku. Naudotis šiuolaikinėmis technologijomis ir atėjus į parduotuvę neverkšlenti kaip viskas brangu ir kokia valstybė bloga kad ir verslininkai nenaudėliai kad taip kainas užkelė. Noriu nešioti gerą laikrodį ir atrodyti gerai, tai yra vienas iš step'sų, kad jaustis komfortiškai. Be to, turėdamas visa tai, galėsiu užsiiminėti ir joga, ir karate, ir kuo tik noriu. Nesuprantu kodėl žmonės galvoja, jeigu turi pinigų negali užsiiminėti dalykais kurie nereikalauja pinigų, o jeigu neturi pinigų tai gali užsiiminėti tais dalykais kurie nepasiekiami tiems kurie turi pinigų..
Jokiomis sąmokslo teorijomis aš netikiu, pats kiekvienas yra sau likimo kalvis, kaip pasiklosi taip ir išsimiegosi. Nematau prasmės draskytis ir skleisti tiesas apie sąmokslo teorijas. O senatvei noriu užsidirbti tiek, kad būtų pakankamai ir man, ir vaikams, ir anūkams. Kol kas viskas gerai klostosi, manau taip ir bus toliau. Visi šitie dalykai yra mažiau\daugiau susieti su materialiu gėriu, bet man tai nesvarbiausia, tiesiog noriu kokybiško gyvenimo ir gauti iš jo viską, kas tik įmanoma, o atsiradus kliūčiai, pašalinti ją, o ne kaltinti, kad kažkas čia man ja po kojom pakišo.
Korporacijos priklauso nuo bankininkų, biržos maklerių. Makleriai dalinai priklauso nuo medios, reklamų, analitikų, o pastarieji priklauso nuo velnias žino ko.
Kaip manai kas valdo tas korporacijas? Teisingai, bankininkai. Niekas nuo nieko nepriklauso, jeigu kažkam naudinga yra, kad taip galvotum, taip tu taip ir galvosi. Biržos makleriai visiškai neturi nieko bendro su korporacijom, netiesiogiai turi, bet jų darbo metodikos ir pobūdis visiškai neturi nieko bendro su korporacijom. Korporacijos tai dideli verslai ir tiek. Makleriai ir yra analitikai, ir jie uždirba pinigus iš to, kad atsižvelgdami į ekonominius\politinius veiksnius, gandus ir lūkesčius, bei žinoma forece majeure situacijas sugeba sėkmingai nuprognozuoti tam tikra kylima\kritima. Aš esu makleris, ir kiekvienas gali juo tapti, makleriai nepriklauso nuo media, nes media priklauso nuo jų. Bet šiuo atveju net ir tai teigti nėra tikslu, nes media visiškai ne prie ko čia, mes žiūrime į tai ką sako žmonės, biržos žmonės, ką mums sako rinka, o ne tai ką media. Media nebent gali suteikti kažkokios statistikos, bet yra geresnių šaltinių, tad tai neteisinga. Reklama visiškai neturi nieko bendro su maklerio darbų, reklama yra tam, kad jūs pirktumėt ir nedaugiau. Tam, kad įvaryti jums kuo daugiau kompleksų. :) Ir visi šitie veikėjai priklauso tik patys nuo savęs. Makleriai priklauso labiau nuo GDP, FOMC, GNP, IFO, NPMS, PPI, PSBR, PMI, RPI, QE, WPI, ZEW ir t.t. :) Tai yra mokslas, ne daugiau. Mokslas apskaičiuoti :) peace
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė putejas »

nori viską turėti. "pinigai nesvarbu", tačiau vistiek kažkokiu būdu tampa svarbiais, nes savųjų norų be vergiško darbo ir pinigų neįgyvendinsi. Vergišką darbą čia turiu omenyje bet kokį darbą vardan pinigų, kad tik uždirbtum ir pasiektum tai apie ką svajoji. Gi rašei, kad "Pinigai yra raktas į norų užsipildymus." vadinasi pinigai vistik kažko verti? :) Matai, daugeliui žmonių, kaip ir tau (nepyk jei vistik aš ne taip patį suprantu) laimė yra perkama. Perkama, todėl, kad masiną, namą, kurio nori ir daugybę kitų blizgučių gali įsigyti tik sumokėjęs pinigus. Juk tai tau atneša llaimę, kurią turėdamas mirtum ramiau? Perkama laimė. Ar natūralu mokėti pinigus už laimę, vandenį, lietų? Neklausk prie ko čia vanduo ar lietus. Viskas prie to pačio :V: Daugeliui žmonių atsigerti tyro vandens yra laimė, sušilti žvarbią žiemą, išmokti inžineriją yra laimė. Galų gale pavalgyti. O už viską moki pinigus. Atrodo natūralūs gamtos dalykai, duoti žmogui dievo turėtų būti prieinami visiems be išlygų, jog būtų laimingi, bet žmogus nusprendė, kad ne. Žmonės niekada negyveno kitokioje sistemoje, o tik Babilono. Todėl nesistebiu, kad didžioji dalis automatiškai savo viduje blokuoja bet kokias hipotetines galimybes kitokiam gyvenimui. Paklausinėk dėl įdomumo savo aplinkinių ar jie įsivaizduoja pasaulį be pinigų ir karų. Aš rimtai. Beveik visi arba visi tau atsakys, kad monetarinė sistema, toji ekonomika reikalinga, kitaip žmonės neturės kaip paskirstyti gėrybių, nebus kaip atsiskaityti už darbą bla bla bla... paklausk apie karus ir atsakymas skirsis nuo užklaustojo požiūrio. Vieni keikia žydus, kiti hitlerį, kiti jankius ar rusus. Visuose atsakymuose pajausi neapykantos, pykčio. Kariaujama todėl, kad norima keisti per prievartą ir lengviausiai pasiduodama blogoms emocijoms. Juk taip lengviausia. Pažiūrėk filmą Gandhi, gal susimąstysi apie taiką, babilono plėtrą ir būdą kaip būtų galima "kovoti". Ką man atsakysi į tai, kad aš sutinku, jog kiekvienas esame savo likimo kalviai, tačiau kaip aš bekločiau aš nemiegosiu taip kaip noriu vien tik dėl babilono suvaržymų ir žmonių rūšiavimo, net turint daug pinigų? Kokią vertę turės tavo pinigai, kai/jeigu žmonės vėl pradės kariauti dėl rasės ar religijos? Kur tuomet bus tavo egzistencinis taškas ir kokia tuomet bus tavo vertybių skalė? :)
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė no_one »

OT. putejas, galima paklaust ką tu veiki šitam forume jeigu tu nusistatęs prieš technologijas? Aš pvz nusistatęs prieš mėsą, todėl jos nevalgau. Tu tuo tarpu nusistatęs prieš technologijas, bet jas naudoji. Nesueina galai.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Manvydas »

Teisingai, be pinigų šiandien kitų akyse esi niekas.Visa visuomenė priklauso nuo pinigų.Paklausk, bet ko visi atsakys: Noriu turėti kuo daugiau pinigų.Bet ar čia vertybė?Norint pakeist sistemą, reik keist mąstymą, bet taip niekad nebus.Prieštaraujantiems tenka susitaikyt arba kovot, kovot ir nelaimėt.Tiesa tokia.
Pūtėjęs linksti link komunizmo, kaip matau. :D
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė dumtraukis »

per ta visa babilono sistema daugelis zmoniu nepamato to ko jiems is tikruju reikia, nors tai yra visiskai salia..meile, laime, dvasine pusiausvyra, manau be siu dalyku zmogus yra niekas ir nesvarbu kad jo saskaitos neissenkancios, kieme stovi kruva auto...pastebejau toki dalyka, kad jei pradedi sneket su vyresniu zmogum ypac nepazistamu ir palietus gyvenimo temas, dauguma is ju butent tai ir panimi, kad ne piniguose laime (ir ne ju kiekyje) :D , kad reik laimes savy ieskot...ir tada atsigreziu i save ir pamatau, kad esu vienas is tos pilkos mases, kuriu galvose tik norai paremti pinigais, nera ju, jautiesi suvarzytas, tenka likt namie, neini su draugais susitikt nes ner pinigu,o jei i kokia kavine eit tai neapseisi be ju, karatais pasijauciu tokioj situacijoj ''yra litu-visi draugai, nera- lieki vienas''..manau supratot

kolkas studijuoju 2 kursas, darbo rast be sansu, bent jau tokio kurio noreciau...finansu nera tai taip ir gyvenam, is tevu kisenes, bet jau taip noreciau nulipt jiems nuo sprando, manau jiems jau uzknises esu ir pats jauciuosi nekaip del to
nes pyxas artina ;)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė putejas »

no_one, nesu absoliučiai nusistatęs prieš technologijas. Tiesiog manau, jog technologijos labiau naudojamos žmonių sujungimui, neleidžiant atitrūkti nuo visuomenės, jei kalbėt apie babiloną (telefonai, kompai su facebook'ais, forumai, TV) bei karui, smegenų plovimui, šnipinėjimui, kontroliavimui.

Manvydai, aš gal būt labiau linkstų į socializmą, jeigu jau kalbėt apie politines sistemas. komunizmas mano manymu yra tiesiog agresyvesnis socializmas, kas man būtų jau mažiau priimtina (nelabai man patinka politika, šūdas čia, o ne mokslas) ;) Bet kuriuo atveju, tikiu, jog pasaulis gali egzistuoti ir be pinigų bei karų. Ir be politikos taip pat. Juk kai mums sugenda televizorius arba automobilis mes kreipiames į meistrą, ar ne taip? Politikai nesutvarkys jūsų sugedusio šaldytuvo, nepastatys namo, viskas ką jie moką tai marūdinti mūsų smegenis ir neužmiršti mums priminti, kad juos rinktume, nes "būtent jie atneš mums geresnį rytojų".

p.s. antras zeitgeisto filmas. nuo maždaug 1:58:24 prasideda vaizdas be žodžių, kuriame rodoma kaip miestas juda nesustodamas, ekranai rodo nieko, ir kaip vienas žmogus parklumpa suprasdamas kokioje makalynėje, kokiame šude gyvena. parodo, kaip tik vienas kitas, kuris sustoja trumpam susimąstyti, tačiau visa bendroji masė juda nesustodama su įtampa. ką norėjau pasakyti, jog pats važiuodamas dažnai stebiu aplinką ir mūsų aplinka niekuo nesiskiria nuo pavaizduotosios. gyvenimo tempas pastoviai greitinamas, visi kažkur skuba, kažką daro, atrodo, tarsi būtum vienintelis individas tarp robotų. Judėjimas vardan ko..? Blizgučių..?
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė Jefridas »

Gi rašei, kad "Pinigai yra raktas į norų užsipildymus." vadinasi pinigai vistik kažko verti? :) Matai, daugeliui žmonių, kaip ir tau (nepyk jei vistik aš ne taip patį suprantu) laimė yra perkama. Perkama, todėl, kad masiną, namą, kurio nori ir daugybę kitų blizgučių gali įsigyti tik sumokėjęs pinigus. Juk tai tau atneša llaimę, kurią turėdamas mirtum ramiau? Perkama laimė.
Hell yeah, jie yra verti, daugelis žmonių gali tau daug ką pasiūlyti už juos!!! Man laimė nėra perkama. Turiu mylimą žmogų, turiu hobį, žaidžiu golfą, vakarieniauju restoranuose, visa tai prisideda prie bendros laimės :) Mirsiu ramiau kai apie mane pasakys bent vienas žmogus laidotuvėse: o šitas buvo geras sumanus, gerbiu. Ir dar mirsiu ramiau jeigu žinosiu, kad ne šūdą pramaliau o aprūpinau savo vaikams gerą ateitį. Meilės ir sveikatos už pinigus nenusipirksi, bet yra skirtumas ar valgai maistą už dešimt litų ar patiekalus už šimtą, du tris. Sveikiau manau:)
Be to, galiu sau leisti kasmet porą kartų nukeliauti į kokią nors egzotišką šalį, kartu su mylimąja, pažinti nauja kultūrą, susipažinti su papročiais, susipažinti su naujais žmonėmis. Laisvalaikiu žaisti golfą, nesukdamas galvos nusipirkti bet ką, laiką skirti naudingesniems dalykams, knygų skaitymui, teatrui, ką tik nori sugalvok. Kodėl aš negalėčiau daryti to, ką tu sakai, vien dėl to, kad turiu pinigų? Na, atverskim kortas taip sakant :) Man ramiau kai žinau, kad kišenėj guli vienas kitas tūkstantis. Galiu daryti tuos pačius dalykus kokius ir tas kuris neturi to tūkstančio, tik va darau tai ką ir tas daro, bet dar ir turiu juos, daugiau laisvės ir galimybių. Kuo mažiau pinigų turi tuo jie svarbesni tampa. Visiškai nesureikšminu jų, tai normalus būties būdas, reikia jų, tam kad patenkinti savo poreikius žmogiškus, visa kita su tuo nesusiję, pinigai tai priemonė, raktas. Nedaugiau. Kaip jau ir sakiau.:) Nejaugi nebuvo niekada, kad eini mieste ir pamatai vitrinoje kažką, ir galvoji: ehh.. man niekada neteks tokio daikto turėti.. Aš tai iš tų, kuris tiki kad viskas įmanoma, dėl to ir siekiu to kas man svarbu, ne pinigų, ne šlovės, ne netikrų draugų, o siekiu to ko man reikia, ir pinigai tai tik būdas, priemonė. Aš nedepresuoju ir nepuolu į paniką kaip čia viskas blogai, recesija ir t.t., o žiūriu tuo kampu kaip čia iš tos recesijos kuo daugiau pasidaryti, nes krizės buvo ir bus, tie kas pasiduoda bendrai panikai, būna niekas, tie kas kažką daro apart kalbėjimo nugyvena gyvenimą kitaip.
O kad afrikoj badaujama, man yra vienodai, pasakyk kas iš to, kad aš žinodamas kad ten badaujama, teisinsiu save kad man neverta uždirbti vien dėl to kad ten badaujama? na badaujama, kaikurie gimsta su dauno sindromu, kiti yra invalidai, ir t.t. Nuo to, kad aš juos pagailėsiu, man nebus geriau, aš nesakau, kad man negaila jų, tiesiog toks yra pasaulis. Jeigu visur būtų vienodai, būtų per nuobodu gyventi.
Money make world round, the one who has more - sets the rules. Su tuo reikia susitaikyti, ir nepasikeis čia nieko. Taip buvo visada, tiesiog kažkada pinigų funkciją atliko akmenukai, pupos, smėlis, druska. :) Tokia nuomonė. :)
Smagu, kad taip pasisakote, ištikrūjų įdomu paskaityti būtent tokio požiūrio žmonių mintis (kalbu apie tolerantiškus --==::~~ ) :)
taika
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė no_one »

putejas rašė:no_one, nesu absoliučiai nusistatęs prieš technologijas. Tiesiog manau, jog technologijos labiau naudojamos žmonių sujungimui, neleidžiant atitrūkti nuo visuomenės, jei kalbėt apie babiloną (telefonai, kompai su facebook'ais, forumai, TV) bei karui, smegenų plovimui, šnipinėjimui, kontroliavimui.
Neatsakei į mano klausimą. Kodėl lankaisi šitam forume, jeigu pats aiškiai sakai kad forumai yra "babilono" išmislas?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kaip uždirbate?

Standartinė putejas »

no_one rašė:Neatsakei į mano klausimą. Kodėl lankaisi šitam forume, jeigu pats aiškiai sakai kad forumai yra "babilono" išmislas?
gimiau, augau, mokiausi, dirbau, ir studijuoju babilone. mane augino tokie patys babilono žmonės (tėvai). viskas ką išmokai, sužinojai yra babilono sistemos dalis. natūralu, jog esu prie to priaugęs, pripratęs. visai natūralu, jog naudojuosi tomis pačiomis technologijomis. manęs nerasi jokiam kitam forume. būten čia lankausi, nes tai vienintelis likęs rastų/alternatyvaus mąstymo žmonių susibūrimo internetinėje erdvėje taškas. esu augintas socialiame pasaulyje, kaip ir jūs, todėl nenuostabu, jog aš čia :) dabar atsakiau? ;)

Jefridai, turėdamas pinigų gali daryti absoliučiai viską ką darytum ir be pinigų, tačiau mano mintis buvo tame, jog darbas vardan pinigų ir uždirbtų pinigų kiekis nepastebimai pakylėja individą keliomis pakopomis aukščiau (piramidėje). Pinigai tuo metu automatiškai užblokuoja pasaulio tvarkymo alternatyvas, kurios yra įmanomos. Turint atliekamų pinigų kišenėje darosi ramiau vien tik dėl to, jog piramidės pagrindas yra pinigai. Visuomet buvau ubagas. Anksčiau eidavau ir seile varvindavau stebėdamas prekes, kurių aš norėčiau. Dabar viską matau kitaip. Prekės, pinigai, reklamos, pasiūla/paklausa - vergauk, dirbk, kad būtum laimingas (nes jeigu neturėsi naujo plazminio 300 colių TV tai būsi nelaimingas). Matai su monetarine sistema pasikeitė ir vertybės bei jų vertinimo skalė. Sulig piramidės sistemos atsiradimu gimė ir nauji žmogaus jausmai - pavydas, gobšumas ir panašiai.
"Money make world round, the one who has more - sets the rules." valdo ne žmogus, turintis daugiausia pinigų, tačiau patys pinigai, sistema, nesąmoningas jausmų ir požiūrių nukrypimas. pinigai valdo žmogų - "kuo daugiau pinigų turiu, tuo labiau gerbiamas / turiu pinigų - turiu galią / kodėl jis turi daugiau pinigų negu aš? / sugriuvo jo gražus namas. taip jam ir reikia". tai ir yra tų dirbtinų jausmų pavyzdžiai. valgai restoranuose ne todėl, jog ten sveikesnis maistas, bet todėl, jog tai yra prestižinis reikalas, aplinka solidi, jauti vidinį pasitenkinimą nutrėkšdamas stambią kupiūrą ant stalo ir numurmėdamas, jog grąžos nereikia. o dar visi pradeda aplink patį šokinėti, juk reikia gražiai elgtis su turtingu klientu, gal dar numes kapeiką man vargšiukui padavėjui :) Mainų sistema buvo gana panaši į šių dienų monetarinę. Tačiau kas mes tokie, kad neigtume ir atmestume bet kokias kitas galymybes susitvarkyti šį pasaulį kitaip? Žinoma, "nieko mes nepakeisime, todėl baikim svajoti ir geriau eikime ieškoti darbo". Lengviausia nieko nedaryti, su viskuo sutikti, užmerkti akis...ir taip numirti paleidus savo vaikus į tokį pasaulį nepalikus jokių pasipriešinimo pėdsakų.
[ nuotrauka ]
paveikslėlis labai akivaizdžiai atvaizduoja žmogų. Nieko nematau, nieko negirdžiu ir nieko nekalbu/nedarau.
Kas liečia afriką ir kitus nuskurdintus pasaulio kraštus - perki marškinėlius, batus, kokių norėjai, brangūs labai, ale nežinai, kad kur nors giliai afrikoje arba indijoje vargšė besilaukianti moteris stovėjo visą dieną prie staklių begamindama juos tam, kad gautų kelis apglamžytus dolerius, kad galėtu atsigerti vandens ar pavalgyti... tuo tarpu, ten kur tu gyveni esi laikomas narkomanu, pavojingu visuomenei, kuris daro žalą sau ir kitiems, nes rūkai marihuaną. tuo tarpu didis dievo tarnas Obama gauna nobelio taikos premiją ir apsisukęs toliau didina karinį biudžetą ir šaudo nekaltus žmones afganistane, irake ir kur tik papuola. Negaliu pykti ant tavęs ar kitų, o ir nepykstu. Stengiuosi tik suprasti - kodėl? Ateis laikas, kuomet žmogus pasigailės dėl visko... grius Babilonas. oi grius...
Rašyti atsakymą