Nuotrauka Nuotrauka

Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė Sodininkas »

Jie daugiau vienkartiniai, savadarbiai rūkymo įrankiai ;}
Bet užskaitom. Man patiko putėjo berods sukonstruota pypkė-bananas 8| :] :x:
Brangesnis už auksą lobis. :x:
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė DarNe »

Prisiminiau,kai rukiau nerealiausiu budu gyvenime- pasiemem vaikiska plaukiojimo rata, padekla, pasidarem buteli rukymui per kibira ir nuejom prie ezero, vejo nebuvo, ramus vanduo visiskai, pasidejom ant rato padekla su stufu paruostu, pasidarem buteli, nuejom i vandeni atsisedom, vanduo aprimo, prikimsom buteli stafo ir pritraukem dumu, suhitinom viska po truputi, taip grazu viskas atrodo, tarsi dangui sedetumem, nes ant ezero vandens debesys atsispindejo, tiesiog uztaikykit tokia diena ir patys isbandykit... Dabar birzelio menesi ,kai prie juros varysiu, su draugais vel pabandysim, jei tik vejo nebus ir siltas vanduo pasitaikys. :V: :V: :V: :)
ciukcia
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-05-09, 21:26
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė ciukcia »

galiu papasakoti kaip galima pasidaryti paprasta, grazia, pypkute per kuria traukiant dumeli jis paidaro daug skanesnis ir melesnis jo neatsisakytu pabandyti net labiausiai uzsispyrusios paneles. Taigi nueiname i betkokia parduotuve nusiperkame kokosa. isgreziame jeme tris skyles, viena paciame smailiausioje kokoso vietoje i kuria bus istatyta paikute (zinoma ggalima ir kitur je is gresti), antroji skylute kaskur per kokoso viduriuka per kuria trauksime dumeli, trecioji skylute greziama truputi auksciau antrossios taip kad ja butu patuoggu uzdenkti pirstu. rukimo budas- traukiant dumuka trciaja skulute uzkisame pirstu o per antraja traukiame dumuka poto staiga atitraukiame pirsta nuo treciosios skylutes ir susikaupe dumai kokose patenka jum tiesei i plaucius o tada lauki... sis budas labai panasus i bongo tik kainuoja pigiau. [:)] Jei kas isbandysit papasakokit kaip pasiseke
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė putejas »

Tai gal vertėtų pačiam tokį padaryt ir įdėt fotografiją? :)
ciukcia
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-05-09, 21:26
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė ciukcia »

as buvau pasidares ir nekarta tik va fotiko po ranka neikarto neturejau. bet kita kart kai darysiu butinai idesiu. :}
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė PositiveVibe »

Jamaikoje tokį įrenginį vadina coconut chalice :) kai turėjau labai patiko per jį rūkyti :)
[ nuotrauka ]
ciukcia
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-05-09, 21:26
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė ciukcia »

nu mano taip ahujenai neatrode. kiek patau jis cia da nuskustas yra kad tu seriuku nebutu. liuks :bong:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė putejas »

Pasaka, o ne bongas :) Labai gražus :)
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė PositiveVibe »

Nuotrauka ne mano, jei ką :)
ciukcia
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-05-09, 21:26
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė ciukcia »

jei butum sakes kad tavo vistiek nebuciau patikejes :}
snacas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2010-01-26, 16:27
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė snacas »

As galvoju ciuju reiktu pasigaminti bonga is coconut ir palikti tas sultis. :D Po to kai rukyciau jaustusi skonis. kaip galvojat? :bong:
ciukcia
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-05-09, 21:26
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė ciukcia »

Ekspermentuoti visada yra gerai, bet tas skuonis jauciasi ir be tu sulciu. :V:
Shtirlic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2009-10-02, 01:39
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė Shtirlic »

Eina sau... Kaip man kilo superine mintis... :idea: :idea: :idea: Jeckau. (Stone daro savo) Ziurekit. Reikia prisnekinti sio forumo virsininkus surengti savadarbiu bongu konkursa. Sumastyti dalyvavimo taisykles, siokius tokius prizus, isrinkti kompetetinga komisija, kuri galetu isrinkti nugaletujus, remejus prizui surasti, paskleisti zinia ir pult gaminti savadarbius rukymo reikmenis. Ka apie tai manote? Auginkpats.info konkrsa surenge ir nuvyle daug lankytoju, be to, konkursas spragu turejo. Speliojo tik ka prisiregistrave vartotojai. O cia, jei ir bus tokiu, bet esme isliks - bongo kurimas. Darbo bus nemazai ideta. O jei priziukas bus demesio vertas, tai kibs i darba labai daug dalyviu. Bus smagu sekti konkurso eiga. Sukciauti irgi sunku bus. Jei ne savo darbus pateiks tai iskarto nuotraukas internete rast galima bus. Ka apie tai manote? Bliamba mane tai zveriskai uzvede sita mintis. Kaip jus? Siuo konkursu manau bus pakelta forumo dvasia. Pats simtu procentu kibciau i darba nieko nelaukdamas. :idea: CHEERS!
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė Gintas »

Shtirlic rašė:Eina sau... Kaip man kilo superine mintis... :idea: :idea: :idea: Jeckau. (Stone daro savo) Ziurekit. Reikia prisnekinti sio forumo virsininkus surengti savadarbiu bongu konkursa. Sumastyti dalyvavimo taisykles, siokius tokius prizus, isrinkti kompetetinga komisija, kuri galetu isrinkti nugaletujus, remejus prizui surasti, paskleisti zinia ir pult gaminti savadarbius rukymo reikmenis. Ka apie tai manote? Auginkpats.info konkrsa surenge ir nuvyle daug lankytoju, be to, konkursas spragu turejo. Speliojo tik ka prisiregistrave vartotojai. O čia, jei ir bus tokiu, bet esme isliks - bongo kurimas. Darbo bus nemazai ideta. O jei priziukas bus demesio vertas, tai kibs i darba labai daug dalyviu. Bus smagu sekti konkurso eiga. Sukciauti irgi sunku bus. Jei ne savo darbus pateiks tai iskarto nuotraukas internete rast galima bus. Ka apie tai manote? Bliamba mane tai zveriskai uzvede sita mintis. Kaip jus? Siuo konkursu manau bus pakelta forumo dvasia. Pats simtu procentu kibciau i darba nieko nelaukdamas. :idea: CHEERS!
nuo sukciavimo galima apsisaugot pvz iskelus salyga kad foto matytusi ant beleko uzrasytas forumiecio nikas ar pan. Nu siaip ideja puiki, bet nemanau kad atsiras daugiau negu 2,3,4 dalyviai :)
Shtirlic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2009-10-02, 01:39
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė Shtirlic »

Baik tu juokus... Čia tiek daug aktyvių žmoniu yra, kad net baisu. :) Manau tikrai atsirastų norinčių kanors maimėti su savo kūriniu. :bong:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė runkelis »

kur priza atsiimsite?kuriam komisariate? :D
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Shtirlic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2009-10-02, 01:39
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė Shtirlic »

The fuck... Tiek čia ir besigavo iš tos idėjos mano. Tik išpizdavotas likau. Kagi, tik gerais norais pasidalinau. Nesigauna tai nesigauna. Jei jau nė prizo atsiūsti nebeišeina, tai ką čia ir bešnekėti. !| O atnt šios idėjos tikrai buvau užsikabliavęs.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė GanjaGoblin »

kam tie prizai ir konkursai? sugalvojai ir daryk turesi gera laika darydamas ir bandydamas :x: :bong: :D parodysi mum, gal kas dar uzsives. ir siaip nuotaika manau pakelsi :D taigi pirmyn į dirbtuves [:)]
Man galvoi negerai....
Shtirlic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2009-10-02, 01:39
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė Shtirlic »

Tiny little bastards. :D Taip ir padarysiu. Vien iš principo! Toki bonga sukonstruosiu, kad visi iškris iš pado. Blyn, ne be reikalo VDA studijuoju. :) JUST HOLD ON, FOLKS!
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai rukymo irankiai

Standartinė GanjaGoblin »

TU GALI :D as tai jauciu zmogau :D :D
Man galvoi negerai....
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas