Nuotrauka Nuotrauka

paranoja

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė BuD »

Oooo..Paranoja.. Atsimenu, kai 16 metu su chebra rukem per parasiuta :x: , o pasidarem ji toki bombini :] rukem nakti, pas drauga sode, todel nuejom i palapine muzikos paklausyt per laptop'a. Staiga pradejo vaziuoti traukinys, ba uz kokio 1,5km yra begiai, ir muzika to garso ne neuzgoze. Is tiesu, jos net nebegirdejau. Is pradziu vienas traukinys vaziavo, poto kitas ir ju buvo tiek daug 8| galiausiai man pradejo vaidentis, kad cia uraganas. Nesuprantu kodel, bet mane pradejo metyt i sonus, kritau ir kritau... Negalejau isbuti vienoje vietoje..mane tik mete i sonus..ir mete..Po kurio laiko, praejo. Draugas pakabino zibintuveli, o as ziuriu i ji, ir matau dulkeles. Bet tada, mano akimis, tai nebuvo siaip sau dulkes, bet aukso. Greit pradejau jas rinkti..bet nieko nepaimdavau. Tada stengiausi kuo greiciau imti, taip staigiai..bet galiausiai kazkaip uzkliudziau zibintuveli ranka ir jis krito man ant galvos :/ o jis metalinis, sunkus :D !( Galiausiai draugai mane isvede gryno oro pakvepuoti ir po truputi atsipeikinejau..
Toks mano trip'as+paranoja buvo :D
:V:
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: paranoja

Standartinė Broniusx »

Kazka ne to ruket...
BuD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2013-02-19, 19:27
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė BuD »

As ir tada taip susimasciau..bet po parasiutu man visada "uzeina"..del to ju ir nerukau
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė PoH »

Bet istorija tai gera :D
RolLing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2012-03-15, 20:25
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė RolLing »

Tai kad siuo metu rinkoje, toks s..... vaiksto, tai kad nesistebesiu, kad veliau ir haliucinacijos nuo dumu bus. Todel pastumejo pradeti galvoti, apie savos :x: auginima. Nors budavo, nuvaziuoji nusiperki ir ramu. Nereikia auginti, ieskotis vietos ir t.t. bet kiek chemija gali traukti :X buvo draugui ir bloga ir galva svaigo, ir man kita karta panasiai buvo, manau tik nuo chemijos taip buna ir jei maisai su kitais svaigalais. Bet nuo gero produkto, tokiu nesamoniu jauciu niekada nebuna (man bent nebuve) nors ir buna dienu kaip tycia, rukai kas pora, trejata valandu. |.|) nes, per metus tik keleta dienu buna, kada gali atcipalaiduoti) [:)]
vidas
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2013-12-27, 00:05
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė vidas »

Man kartą buvo tokia paranoja įsėdus, kad bijojau pas draugą į namus nueit. Galvojau, kad mane užmušt nori, tai pusę dienos lauke aplink namą vaikščiojau :D

Galų gale pasirodo, kad manęs niekas užmušt net nenorėjo, tai gerai iš šio įvykio poto pasijuokėm
buyano
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2013-10-29, 22:29
Reputacija: 5

Re: paranoja

Standartinė buyano »

Buvo man daug paranoju kaikurias sunkiai isgyvendavau kai kurios px buvo.

Karta su draugeliu parukem viskas buvo ok kol negrizom i rajona. Sedejom ant suoliuko ir pastebejom kaip virna moteris ziuredama i mus adresa diktavo, cj nerado namo ir kalbejo prie kurio yra. Tai mes iskart issigandom as pasakiau draugui krc varau namo man baisu, jam irgi poto pasodare baisu. Kai begau namo nusiemiau megztini(del isvaizdos tipo)apibegau visa rajona kad ta moteris nepamatytu ir grizau namo dar maike pasikeiciau kad pro langus nks nepamatytu. Siaip ta paranoja nera baisus dalykas, kartais net visai idomu.
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: paranoja

Standartinė sandman »

Mano manymu paranoja tik parodo kad arba jums dar ne laikas rukyti ( psichologiskai nesate pasiruose), arba turite kompleksu ar kitokiu problemu su kuriomis reiketu susitvarkyt
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: paranoja

Standartinė sandman »

Jei ka vartojot virs :x: tai isvis sitas forumas ne vieta aprasinet jusu tripus. peace
3litrinis
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2014-01-05, 10:35
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė 3litrinis »

Su rimta paranoja susiduriau tik viena karta, dat was ugly :silent: ... Pries tai stonindavau mazdaug puse metu ir nieko panasaus nebuvo nutike. Taigi standartinis parukymas, tik sykart nusprendem i viena --==::~~ sudeti visa stuff'a ka pasiemem, kai visada toki kieki paskirstydavom i du jointus. Kadangi jointu sukimo mene vis dar buvome megejai, o draugai mano tinginiai :D , tai darbo emiausi pats ir kaip tycia ta karta susukau kaip niekada grazu kasiaka, kaip sakant savo masterpiece :clap: . Zodziu sulindom i balkona, tik spejom apsiskaldyt ir pajaust pirmaji poveiki, sulaukiau skambucio nuo mamos, kuri pareiske suzinojusi, kad rukau MJ, nes isgirdo mano ir draugu pokalbi, man nenumetus ragelio kai kalbejau su ja dar pries visa bake'inima. Pasijutau taip blogai, sitaip apsizioplines :crazy: :crazy: . Nors ir esu daugiau nei pilnametis, bet savo seima labai vertinu ir atsizvelgiant i aprudijusias, sovietines vyresniu zmoniu paziuras, nenorejau kad ji zinotu apie situs santykius su :x: :] . Po pokalbio nuotaika buvo tokia sudina, o dumas spaude kaip niekad stipriai. Viska taip paemiau i sirdi, kad neigiamos mintys taip stipriai blaskes galvoj, atrodo nebegirdejau nei draugu, nei regavau kas vyksta aplinkoje, buvau baisiai isskrides, kad nieko nebenorejau :X :X . Biskeli prasiciuhines isijauciau i muzika, o jin skambejo taip demonstratyviai ir tuo paciu baugiai, kad jauciaus kaip koncertinei salei sededamas pirmoj eilej priepat koloneliu 8| vis dar jauciau didziule baime ir nerima del to skambucio. Takart buvo blogiausias trip'as koki patyriau 8[] nors dabar tai sypsena sukelia, kad tiek pergyvenau del tokio dalyko |.|) :] . Atsigavus, kazkur po poros sav brolis pasikviete pachilint pas ji. Nesudidziausiu noru berukiau, po paskutiniu ciudu, bet laimei paranojos nebebuvo :thumbup: linksmai laika praleidom checkindami visokius crazy shit youtubei ir prikolindami and xbox'o :thumbup: :rofl: .
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Paranoja
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    16 Atsakymai
    7990 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas energetiniai gluosniai
  • Ar tai paranoja?
    frutis » » forume Legalus forumas
    19 Atsakymai
    7511 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis
  • Help. Ar man paranoja ?
    AbraKadabra » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    3366 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas flukis