Nuotrauka Nuotrauka

paranoja

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: paranoja

Standartinė PsY »

nu nežinau kaip jum nesusiderina alko ir ganja bet man kuo puikiausiai tada toks px būnu tipo px viskas px px px xDDD o jei šeip gerai priputes varau tai ausinės mano draugas tada apie nieka negalvoju ir būna gerai. nebent būna eini ir atrodo kažkas seka iš paskos atsisuki nk nėra xD
PsYchotherapist
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: paranoja

Standartinė Sokan »

geriau be kableliu, nei daug kableliu, ane? :D
wiz
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2011-03-14, 22:23
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė wiz »

PsY rašė: eini ir atrodo kažkas seka iš paskos atsisuki nk nėra xD
būna :D
Ozo šalies burtininkas. %)
Laisvamanis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2011-03-10, 12:09
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Laisvamanis »

Man nepatinka parūkius po miestą vaikščiot, ypač vakare, baisu labai, atrodo visi stebi:) o šiaip toks linksmas gliukas yra buvęs einant mieste. Papūtėm su draugais mūsų susitikimo vietelėj, kelias valandas pachilinom, pažvengėm ir nusprendžiau eiti namo. Buvo vakaras mane vis dar vilko. Žodžiu einu gatve galvą nuleidęs, atrodo labai greitai einu ir jau tolokai nuėjęs, galvą pakeliu žiūriu dar tik kokį 100 metrų nuėjęs :D Nu gerai, einu toliau, atrodo daeinu tokį parkelį jau netoli namų, prie to parkelio yra takelių išsišakojimas. Pasuku ne į tą takelį kurį turėjau pasukt ir eidamas pradėjau filosofuot "mečiau kelią dėl takelio, toks mano gyvenimo pasirinkimas, dabar mano gyvenimas klostysis kita linkme..." dar kažką mintyse vėliau, bet nelabai pamenu. Žodžiu einu toliau, pakeliu galvą, apsižvalgau... Pasirodo aš dar net nedaėjęs to parkelio ir tų takelių dar nematyti :D
Pirmą kartą tokį tripą patyriau :)
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Discount »

Laisvamanis,
joo, būna tokių pafilosofavimų tiek "su protingu žmogum" (su savim :D), tiek su chebra :D. Kartais kai poto pagalvoji ką primąstei tai tik juokas paima :D. Bet būna ir visai logiškų išmastymų, kur šeip net nepagalvotum :D
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė krūmas »

Discount rašė:Laisvamanis,
joo, būna tokių pafilosofavimų tiek "su protingu žmogum" (su savim :D), tiek su chebra :D. Kartais kai poto pagalvoji ką primąstei tai tik juokas paima :D. Bet būna ir visai logiškų išmastymų, kur šiaip net nepagalvotum :D
paprastai sakant durnas nieko protingo(! kas kaip supranta !) neismastys.tiesiog parukes zmogus tampa "laisvas".

o del paranoju tai rukykit dazniau ir pageres.
as pastebejau kad rukius ilgesni laika ir veliau metus rukyt atsiranda dar didesniu paranoju nerukant
:V:
Laisvamanis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2011-03-10, 12:09
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Laisvamanis »

Discount rašė:Laisvamanis,
joo, būna tokių pafilosofavimų tiek "su protingu žmogum" (su savim :D), tiek su chebra :D. Kartais kai poto pagalvoji ką primąstei tai tik juokas paima :D. Bet būna ir visai logiškų išmastymų, kur šiaip net nepagalvotum :D
Man gan dažnai būna minčių pliūpsniai parūkius, kaip žmogus minėjo, protas išsilaisvina :)
kartais įrašinėju mintis kai pūčiu, vėliau būna smagu paklausyt :)
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: paranoja

Standartinė Sokan »

gera mintis:))
Laisvamanis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2011-03-10, 12:09
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Laisvamanis »

Praėjusį savaitgalį įrašiau kaip beatboxinom su draugu, šiandien paklausiau, tai įdomiai kažkaip :D
Tą patį vakarą smagiai patripinau. Draugas sako: turiu idėją... Aš atsiguliau, draugas išjungė šviesą, ir pradėjo per folijos ritinėlį šnekėt, dar specialiai tokį aidą darydamas :D Pradžioj atrodė, kad esu traukinių stoty, paskui viskas pasikeitė taip, jog atrodė, kad draugas įstrigęs erdvėj, nematomas, tačiau girdžiu jo balsą :D nors ir suvokiau, kad esu atsipūtęs, vis tiek buvo labai keista ir smagu :)
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė krūmas »

Laisvamanis rašė:Praėjusį savaitgalį įrašiau kaip beatboxinom su draugu, šiandien paklausiau, tai įdomiai kažkaip :D
Tą patį vakarą smagiai patripinau. Draugas sako: turiu idėją... Aš atsiguliau, draugas išjungė šviesą, ir pradėjo per folijos ritinėlį šnekėt, dar specialiai tokį aidą darydamas :D Pradžioj atrodė, kad esu traukinių stoty, paskui viskas pasikeitė taip, jog atrodė, kad draugas įstrigęs erdvėj, nematomas, tačiau girdžiu jo balsą :D nors ir suvokiau, kad esu atsipūtęs, vis tiek buvo labai keista ir smagu :)
pasidalink įrašais ; )
:V:
wiz
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2011-03-14, 22:23
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė wiz »

gan privatus prašymas ;)
Ozo šalies burtininkas. %)
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė krūmas »

aš negydau galvos ir nereikalauju. pasidalins jei norės
:V:
penki
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2011-04-03, 18:16
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė penki »

Va, turiu beda. :> Visada bijau eit patamsiai namo po --==::~~ :>. ai, va gal galesit pagelbet, turiu drauga, nu mes visada bunam kartu ir pns. :> ir jam labai daznas reiskinys ta paranoja... :x as visaip stengiuos padet, ten pozityviai sneket, nuteikt, bet niekaip jam tai negelbsti... :x gal zinot kaip padaryti, jog uzsiparanojines zmogus jaustusi geriau? :) :V:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: paranoja

Standartinė PsY »

hmm :|? gal duot dar parukyt ? :.
PsYchotherapist
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė PoH »

penki rašė:Va, turiu beda. :> Visada bijau eit patamsiai namo po --==::~~ :>. ai, va gal galesit pagelbet, turiu drauga, nu mes visada bunam kartu ir pns. :> ir jam labai daznas reiskinys ta paranoja... :x as visaip stengiuos padet, ten pozityviai sneket, nuteikt, bet niekaip jam tai negelbsti... :x gal zinot kaip padaryti, jog uzsiparanojines zmogus jaustusi geriau? :) :V:
Nerukyt, arba rukyt tokioj aplinkoj kad jaustus gerai, kam rukyt jei po to jauties blogai.. Cia jau pats zmogus turi kazkaip nusiteikt, nieko jam nepadesi. Nevisi susitvarko su sita "supratimo" busena, todel ir tos paranojos isryskeja. Uztat man mj ir patinka kad parukes gali matyt savo problemas ir kompleksus, ir keistis i geraja puse. Cia mano tokia nuomone.
penki
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2011-04-03, 18:16
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė penki »

Balsis rašė:
penki rašė:Va, turiu beda. :> Visada bijau eit patamsiai namo po --==::~~ :>. ai, va gal galesit pagelbet, turiu drauga, nu mes visada bunam kartu ir pns. :> ir jam labai daznas reiskinys ta paranoja... :x as visaip stengiuos padet, ten pozityviai sneket, nuteikt, bet niekaip jam tai negelbsti... :x gal zinot kaip padaryti, jog uzsiparanojines zmogus jaustusi geriau? :) :V:
Nerukyt, arba rukyt tokioj aplinkoj kad jaustus gerai, kam rukyt jei po to jauties blogai.. čia jau pats zmogus turi kazkaip nusiteikt, nieko jam nepadesi. Nevisi susitvarko su sita "supratimo" busena, todel ir tos paranojos isryskeja. Uztat man mj ir patinka kad parukes gali matyt savo problemas ir kompleksus, ir keistis i geraja puse. čia mano tokia nuomone.
Kad rukymas dazniausiai vyksta gamtoje arba su broliais po vienu stogu, bet tikrai be bad vibes. :> Na nezinau, labai itakoja ivykiai savaitiniai kiek pastebejau...
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė krūmas »

Balsis rašė:Nerukyt, arba rukyt tokioj aplinkoj kad jaustus gerai, kam rukyt jei po to jauties blogai.. čia jau pats zmogus turi kazkaip nusiteikt, nieko jam nepadesi. Nevisi susitvarko su sita "supratimo" busena, todel ir tos paranojos isryskeja. Uztat man mj ir patinka kad parukes gali matyt savo problemas ir kompleksus, ir keistis i geraja puse. čia mano tokia nuomone.
pritariu. žmogus tiesą sako
:V:
Smetona
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010-03-26, 14:04
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Smetona »

penki rašė:Va, turiu beda. :> Visada bijau eit patamsiai namo po --==::~~ :>. ai, va gal galesit pagelbet, turiu drauga, nu mes visada bunam kartu ir pns. :> ir jam labai daznas reiskinys ta paranoja... :x as visaip stengiuos padet, ten pozityviai sneket, nuteikt, bet niekaip jam tai negelbsti... :x gal zinot kaip padaryti, jog uzsiparanojines zmogus jaustusi geriau? :) :V:
Mažiau jam reikia rukyt, nes žmogus nesusitvarko emociškai, gal dar jaunas yra :) arba pabandykit pakeist stafą :)
Ability is nothing without opportunity.
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė krūmas »

Smetona rašė:
penki rašė:Va, turiu beda. :> Visada bijau eit patamsiai namo po --==::~~ :>. ai, va gal galesit pagelbet, turiu drauga, nu mes visada bunam kartu ir pns. :> ir jam labai daznas reiskinys ta paranoja... :x as visaip stengiuos padet, ten pozityviai sneket, nuteikt, bet niekaip jam tai negelbsti... :x gal zinot kaip padaryti, jog uzsiparanojines zmogus jaustusi geriau? :) :V:
Mažiau jam reikia rukyt, nes žmogus nesusitvarko emociškai, gal dar jaunas yra :) arba pabandykit pakeist stafą :)
kuo stafas kaltas? thc?
:V:
Smetona
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010-03-26, 14:04
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Smetona »

Tai gi skirtingas stafas; indica vs sativa. Gi poveikia labai skirtingi, gali būt kad kokia specifinės rušies atitinkamas poveikis ir suteikia prastą savijautą žmogui, širdis pradeda spurdėt, paranoja ir t.t. kitos minčių gali nestimuliuot. O šiaip mj poveikis mano nuomone neusiformavusiai asmenybei gali būti labai žalingas ir saugę gali pradėt sujunginėt minčių pasaulį su realybe, tad saikas visur vaistas :V:
Ability is nothing without opportunity.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Paranoja
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    16 Atsakymai
    7990 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas energetiniai gluosniai
  • Ar tai paranoja?
    frutis » » forume Legalus forumas
    19 Atsakymai
    7523 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis
  • Help. Ar man paranoja ?
    AbraKadabra » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    3369 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas flukis