Nuotrauka Nuotrauka

Platėjantis bendraminčiu ratas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė dumtraukis »

GanjaGoblin rašė:
dumtraukis rašė:taip ratas plateja, bet tarp jaunu zmoniu, nu max iki 30 daugiausiai, dirbu darba tarkim toki persmelkta sovietiniu tradiciju, tai bijau net uzsiminti apie kazka i ta puse, ten toliau zodzio vodka nieko nesuprantama ir kitaip reikalai netvarkomi 8|
O ko bijai? Bijai ka apie tave pagalvos sovietiniai, vodkėi užkonservave smegenis ale tikrieji vyrai? :D Kam rupi ka jie galvoja? O gal pats jautiesi darantis kažka bloga, netinkamo?
Aš nė nuo nieko neslepiu savo pomegiu (na nebent pakvimpa mentukais |.|) ) o siaip ir darbe ir giminei visi žino kad pučiu :D
P.S. su naujais metais :) nauji manau tokia tikra latru svente :D tai galvoju gal ir man reiks kažkiek išgert .| krc visiems laimingai, nepadauginkit ir bukit laimingi :D
na del zinojimo, tai artimiausi mano zmones zino yra apsviesti ir t.t pasako kartais kad negerai, bet tai tuom ir pasibaigia, jokios priespriesos, o toliau i miska, tai kolkas bijau vilko :| nu zodziu su Naujaisiais visus forumiecius, geru derliu simet, musu ukininkams ir geru emociju megejams :x: :D
nes pyxas artina ;)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Turime bendraminciu :)
    gRamas » » forume Prašau žodžio!
    24 Atsakymai
    10721 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis