Nuotrauka Nuotrauka

pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Android
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2007-02-14, 21:17
Reputacija: 0

Standartinė Android »

as pirma karta 12 metu. ipuciau 1/4 ant 3. tokio normalaus poveikio nebuvo ir zvengiau matyt tik is idejos, kad "va as pirma karta puciau". normalu poveiki pajauciau tik po poros metu, kai nepabijojom su draugais idet i jointa 0.5g.

dabar man 14 ir 1-2 kartus i menesi prie progos ipuciu.
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

;]

Standartinė Manttukas »

Nu net ash veliau rukyt pastovej pradejau ;))))
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

nu nepykit kas kartais pyksta kad prizadinu senas temas, bet labai noriu pasidalint pirmojo MJ saldaus dumelio paliktais ispudziais....
Nu zodziu, man tada buvo irgi 13, buvo vasaras, sedejom pas drauga, nu nieko neveikem, sedejom muzikos klausem ar kas nu neatsimenu..
As kazkaip paklausiau, - zmones, a jus putet kada nors? tie wyresni keliais metais, sako jo, putem kelis kart, sakau pas ka kiek grynu yra, nu surinkom 35lt. gavom G.
Dar sukt jointu nemokejom, imusem i cigarete 1/4 parukem, jokio vapse jokio poveikio,paskui dar 1/4 irgi jokio, tik akys paraudonavo, atrodo nieko nebuvo....
Susitarem nueit namo pavalgyt, ir vel lyst, nu taip ir padarem...
Isejom i lauka, nuejom i sodus tokius, susedom, uzsikurem lauza, imusem si karta 0,5 bet sukom i jointa, nes prie musu toks ciuvas buvo 27m :D Zodziu, susukom uzsirukem, po antro dumo vienas saukiau a ble kojos, kojos, nejauciu, mes ziurim i jy ir tas prikolas uzvede juoko maratona kuris truko gal 2.5h, mes juokemes ir juokemes, vos ta jointa iki galo datraukem, vis atsimenu kaj pirma kart puciau, ir susimastau, kodel dabar taip juoktis netraukia, o tik pripalini jauti kad velka bet tokio juoko nera :/ o noretusi, manau niekad nepamirsiu savo pirmojo saldaus mj dumo :]
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Nu man tai pirma karta buvo taip rukem ratu irgi per kasiaka nes nemokejo nieks jointu sukt ir nelabai kas zinojo isvis apie toki daikta. Suokom ratu puse koseja aisku po dumo tylu tylu man duoda kasiaka as sakau zole ir visi dejo zvengt :D poto vienam bloga pasidare juokesi juokesi poto veme poto vel juokesi. Tada nesamones pradejau kalbet sakau draugui varveklei tavo draugai jie spalvoti ir panasei :D Nu tikrai smagu buvo ir nepakrtojama. Veliau nuejau i parduotuve pirkti limonado. Pardaveja sako ko nori as pamirsau kaip limonadas vadinasi, rodau i limonada ir luztam shope. Po poros min seip netaip islemenau. Tai cia buvo vienas is pirmuju kartu tikslei neprisimenu ar pirmas ar antras ar tracias.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

vat istikruju pirmas kartas manau buna geriausias :D o kai kuriem pirmas kartas vapse nipriot 8/
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Man, atvirai sakant pirmas kartas buvo pats xujoviausias, nes stipriai persirukiau 8/ :/
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Jaunatvisko maksimalizmo pavizdys :x:
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Man pirmas kartas buvo nepakartojamas ir įsimintinas visam gyvenimui :D Iš pradžių juokiausi, po to galvojau, kad numirsiu, po to vėl juokiausiu, po to galvojau kad mirštu, po to vėl juokiausi, po to verkiau ir vėl juokiausi ir vėl verkiau o po to juokiausi, juokiausi, juokiausi :D :D :D
Šiaip labai daug visko buvo per pirmą kartą, visokių naujų jausmų, įspudžių, pojučių, veiksmų, elgesio, emocijų... :D --==::~~

Aš dar labai gerai atsimenu, kai geriausias draugelis pirmą kartą su manim rūkė, ten tai visą knygą turbūt galima aprašyt kiek visokio prikolo buvo :D :x:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Papasakosiu kaip, aš su draugeliu aprūkinėjom jo draugą.(jis rūke pirmą kartą).
Žodžiu buvom soduose, imušem 0.5 ant triju, ipūūūūtėm, tai anas po 20min turbūt vaikščiojo ratais ir kartojo,
-Man skauda širdį, o bleeee, man skaudą širdį :D
Draugelis mano nepasimetęs sako:
-Seni, pz taip būna, tu mirsi :D
Tasai parkrito ant žemės, veliau atsikėlė atsistojo ant keturių ir rėkė
-Bleeeet, aš mirsiū, nu nx, aš mirsių :D
Pz mes taip raitemes iš juoko :D Aišku aš suprantu, kad negerai jis padare, ir man reikėjo jam proto įkrėsti(taip sakant) bet pats buvau prirūūkes, tai zvengiau negalėjau nieko padaryt 8/


O iš šito įvikio iškilo man toks klausimas, kodel paveiktas marichuanos poveikio žmogus taip leidžiasi užparinamas 8/ Bet galiu pasakyt, kad nevisi, bet taip būna, pripažinkit...

Taigi laukiu protyngų minčių :x: --==::~~
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Čia daugiau žmogaus nusiteikimas jau veikė.. Man tokių nesamonių nebūna. Pirmas kartas ar ne. Pažįstamas yra toks fantastas, tai jam ir vaidenasi ir isteriški juokai prasideda, kai kitiems nieko. Tiesiog įsivaizduoją tą ganja kaip kažkokį žiaurų haliucinogeną ir patys prisigalvoja, kad turi KAŽKAS atsitikti ar pasivaidenti. Na čia mano tokia nuomonė ;]
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Karta maciau toki vaizda kaj bicas atsistojo nuo suoliuko susieme uz galwos ir sako ash maciau apvalius trikampius, 8| man tokia veido israiska buvo 8|
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Legalize it! rašė:Papasakosiu kaip, aš su draugeliu aprūkinėjom jo draugą.(jis rūke pirmą kartą).
Žodžiu buvom soduose, imušem 0.5 ant triju, ipūūūūtėm, tai anas po 20min turbūt vaikščiojo ratais ir kartojo,
-Man skauda širdį, o bleeee, man skaudą širdį :D
Draugelis mano nepasimetęs sako:
-Seni, pz taip būna, tu mirsi :D
Tasai parkrito ant žemės, veliau atsikėlė atsistojo ant keturių ir rėkė
-Bleeeet, aš mirsiū, nu nx, aš mirsių :D
Pz mes taip raitemes iš juoko :D Aišku aš suprantu, kad negerai jis padare, ir man reikėjo jam proto įkrėsti(taip sakant) bet pats buvau prirūūkes, tai zvengiau negalėjau nieko padaryt 8/


O iš šito įvikio iškilo man toks klausimas, kodel paveiktas marichuanos poveikio žmogus taip leidžiasi užparinamas 8/ Bet galiu pasakyt, kad nevisi, bet taip būna, pripažinkit...

Taigi laukiu protyngų minčių :x: --==::~~
Man atrodo, kad jei zmogus iswis net nesupranta, kas per daiktas yra :x: tai jam net ir neapsimoka net rukyti. Grynai zmogus jau matosi, kad visiskai nieko nezino apie augala. Galbut del to ir uzsiparino taip ziauriai, nes galvojo, kad tiesa.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Legalize it! rašė:Papasakosiu kaip, aš su draugeliu aprūkinėjom jo draugą.(jis rūke pirmą kartą).
Žodžiu buvom soduose, imušem 0.5 ant triju, ipūūūūtėm,
Lazdų reiktų duot už tokius kiekius pirmam kartui.
Jau ir normaliai parūkantis nuo tiek būna šlapiu maišu trenktas. O čia pirmą kart. Žmonės taip nesielgia. Galva pagalvokit. Nu kam daryt taip, kad kitam blogai būtų? Kerštas?
BOB - Bombs Over Bagdad!
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Sigma rašė:
Legalize it! rašė:Papasakosiu kaip, aš su draugeliu aprūkinėjom jo draugą.(jis rūke pirmą kartą).
Žodžiu buvom soduose, imušem 0.5 ant triju, ipūūūūtėm,
Lazdų reiktų duot už tokius kiekius pirmam kartui.
Jau ir normaliai parūkantis nuo tiek būna šlapiu maišu trenktas. O čia pirmą kart. Žmonės taip nesielgia. Galva pagalvokit. Nu kam daryt taip, kad kitam blogai būtų? Kerštas?
Tu ka nori pasakyti kad 0.5 ant triju cia daug :?: :?: :?:
Mes trise taj iskart po visa arba pusantro imam, bet aisku ne viska iskart supuciam. Todel manau, kad 0.5 ant triju cia 30min. high ir wsio.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Neturiu ką diskutuot tokiom temom. Galiu tik replikuot:
- Neišgeri litro vodkos ant galvos per vakarą??? Tai tu lėvas!!!

Tu pasibaigi ties savo smegenine ir oda. Kiti, tai ne tu. Tai ką gali normuot sau, gali normuot tik sau.
BOB - Bombs Over Bagdad!
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

tokie "pirmo karto" rukytojai,kartais ishauga i didelius mj prieshus :/ po to rasho laikrashciai "jaunuoli,rukiusi marihuana ishtiko panikos priepuolis"
mes patys su tokiais "bajeriais" apsunkinam padeti.nepjaukim shakos ant kurios sedim :/
togetha brotha
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Esmė ne tame kaip pasirodusi prieš visuomene. Bet elementariausias dalykas - nedaryk taip, kad kitam blogai būtų.
BOB - Bombs Over Bagdad!
one puff&.
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-01-18, 17:05
Reputacija: 0

Standartinė one puff&. »

pirma karta parukiau gal 14 metu, vyresniu draugu itaka padare taip, kad sitaip isejo ;> nesupratau kas darosi, pirma kart sitoki jausma patyriau..sedziu visas nutirpes..gera..
nepamirstamas jausmas;] :) --==::~~
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

one puff&,kiek jau metu rukai?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
krapstukas
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2009-01-18, 21:39
Reputacija: 0

Standartinė krapstukas »

mano pirmas mj dumas buvo sulaukus 19 :) draugelei pasiule,susimetem,
pasiemem 1g 6 galvom. draugai jau buvo siek tiek patyre,sake rukom masinoje,
uzsidarom langus (kad geriau vilktu tipo):D. supalinom,vos islipom is masinos,
visi zviegem. taip sunku ir juokinga buvo...atsisedome sode ant suoliuku gerem aliuka
ir nenormalei prikolinom dar kokias 2h... poto parukydavau karta per 1-3men..
tik sulaukus 21m pradejau artimai bendraut su MJ
ir jei palinu tai is 10/9 kartus alu geriu,negaliu be alaus 2l visalaik isgeriu :)
Rašyti atsakymą