
Taigi, kaip daug kam ne paslaptis, jog auginant šiltnamyje galima iškentėti šalnas be didesnių pastangų, ne taip baisu jog rudenį prieš nuėmimą atsiras pelėsis žieduose. Ne tokios baisios vėtros.
Tačiau yra ir kita pusė auginimo šiltnamiuose. Saulėtą vasaros dieną ten gali būt netgi per karšta. Gali pakilti net virš 40 laipsnių dėl prastos ventiliacijos. Net atdaros durys ne visada gali pagelbėt. Vidui gali tapti per drėgna ir augalas nesugebės taip efektyviai pasisavinti deguonies. To pasekoje gali sulėtėti augimas. Be to jeigu šiltnamio negalit pasistatyti kieme, o auginat kur nors laukuose, nebus taip paprasta pagaminti kuo mažiau pastebimą šiltnamį.
Pataisykit jeigu ką blogai parašiau


EDIT: Jeigu mini šiltnamiuką padengti tokia plėvele

IŠ ČIAPE su oro burbuliukais šiltnamiams
Gaminame burbulinę plėvelę šiltnamiams – tai puiki ir nebrangi alternatyva įprastai polietileno plėvelei, stiklui ar gofroplastikui. Plėvelė gaminama iš 5-ių sluoksnių polietileno plėvelės (plėvelė-burbulas-plėvelė-burbulas- plėvelė) ir yra 8mm storio. Kadangi tarp plėvelių esančios pūslelės sudaro du 4mm sauso oro tarpus, ši plėvelė pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis, tai sutaupo Jums iki 40% šildymo išlaidų. Nešildomiems šiltnamiams gerokai paankstina ir prailgina vegetacinį periodą. Plėvelė gaminama iš UV stabilizuoto polietileno ir yra atspari saulės UV spinduliams iki 4 sezonų.
Va kainaPLĖVELĖ