Nuotrauka Nuotrauka

Auginimas šiltnamyje.

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
Big Dwarf
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2013-03-23, 14:55
Reputacija: 0

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė Big Dwarf »

G. rašė:Plačiau papasakok, kodėl nieko gero?

Nes sodinant iskart i zeme lauke augalas yra silpnas,jam sunku isisaknyti.Vienu zodziu blogai
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė Broniusx »

Paskaitom foruma, dwarfas, poto gal ir galesi sau leist kazka "girdeto" pasakot kitiem. Dabar, dezinformacija tiesiog. Pradaigintos seklos kuo puikiausiai isauga "vietineje"/neparuostoje zemeje.
Big Dwarf
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2013-03-23, 14:55
Reputacija: 0

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė Big Dwarf »

Broniusx rašė:Paskaitom foruma, dwarfas, poto gal ir galesi sau leist kazka "girdeto" pasakot kitiem. Dabar, dezinformacija tiesiog. Pradaigintos seklos kuo puikiausiai isauga "vietineje"/neparuostoje zemeje.
Nereikia taip karsciuotis tiesog sakau ka giredejau.
O jei pats ruosiu zeme? Ar geriau sodint "vietineje" zemeje?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė G. »

Geriau ruošk pats ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Big Dwarf
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2013-03-23, 14:55
Reputacija: 0

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė Big Dwarf »

G. rašė:Geriau ruošk pats ;)

O jei pasodinsiu "vietinei " zemei?
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė Broniusx »

Zmogau, kiek tau reikia dar CAPTAIN OBVIOUS pagalbos? Bandyk, ziurek, sodink... Vietine zeme, tu bent zinai kokia ji? Molis, smelis, rugsti, sarmine, gal ten 20cm gyli vanduo. Ar manai, kad pirktas/ar paruostas, ispurentas substratas/kompostas, bus blogiau uz "vietine" zeme kurios tu "nepazysti"? Atsakant i klausima, vietineje zemeje gali tiketis mazesnio derliaus.

Prasau skaityk foruma, cia visi atsakymai i tavo klausimus, tokius kokie jie yra, ypac toli ieskot nereikia net.
MrGawols
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2013-03-19, 19:56
Reputacija: 0

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė MrGawols »

Tai jei nenori tiesiai sėklos mesti, padaigink po servetėle, palaikyk mini daigykloj kelias savaites ir nešk į tą lauką. Gal kažkiek laiko ir sutaupysi, bet jei auto augini, tai nėra labai aktualu. Kas liečia žemes, tai jei toj srity nieko nenutuoki. 1)skaityk 2)nesugalvok kišti į vietines žemes, nes iš tavo rašymo ir minčių užtikrintumo bei argumentavo nesimato, kad bent kažką kažkur nutuoktum. Nepagailėk litų ant žemės ir žėk, kad vanduo nestovėtų, nes supūdysi savo augaliukus.
Big Dwarf
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2013-03-23, 14:55
Reputacija: 0

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė Big Dwarf »

MrGawols rašė:Tai jei nenori tiesiai sėklos mesti, padaigink po servetėle, palaikyk mini daigykloj kelias savaites ir nešk į tą lauką. Gal kažkiek laiko ir sutaupysi, bet jei auto augini, tai nėra labai aktualu. Kas liečia žemes, tai jei toj srity nieko nenutuoki. 1)skaityk 2)nesugalvok kišti į vietines žemes, nes iš tavo rašymo ir minčių užtikrintumo bei argumentavo nesimato, kad bent kažką kažkur nutuoktum. Nepagailėk litų ant žemės ir žėk, kad vanduo nestovėtų, nes supūdysi savo augaliukus.
Aciu Uz patarimus :x:
etaganja
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2013-05-12, 10:58
Reputacija: 0

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė etaganja »

o ar auto dwarfus galimas iskart augint lauke,ar butina ant palanges palaikyt?
vardas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2013-06-04, 20:02
Reputacija: 0

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė vardas »

etaganja rašė:o ar auto dwarfus galimas iskart augint lauke,ar butina ant palanges palaikyt?
Zinoma galima, taciau esu girdejes, jog persodinimas i nauda.. Kita vertus, iskart sodines i siltnami, isvengsi saknu pazeidimo rizikos, del kuriu augalai nustoja augt.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Realiai auto kuo mažiau persodinimų tuo geriau, mažiau streso, tačiau nepastebėjau beveik jokio augimo sustojimo persodinęs. Mano jau du pražydo, vienas savaitę jau vėluoja, per tą laiką tapo gerokai didesnis už kitus O_o
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė SnowStorm »

Jeigu pavyksta pasodint be zemiu praradimo, tiek cia ir to streso.. Nebent i kokias zemes prastas..
Stankus
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2013-06-11, 15:31
Reputacija: 0

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė Stankus »

Sveiki žmonės,
Norėjau ir aš pasisodinti dėl savęs augaliukų, bet esu žalias šitame reikale.
Nenorėčiau pirmu bandymų išleisti daug pinigų ant sėklų, tai nuspręndžiau imtis outdoor mix 20 sėklyčių.
auginti žadu šilknamyje, jo aukštis ~2m, plotis ~1,5m, Ilgis 3,5m
Viso šiknamio nežadu priauginti, nes nebus man vietos, auga pomidorai, agurkai ir t.t..
Pora medukų norėčiau pasidonti pradžiai. :)
Galvoju reikėtu vieną sėklą pasodinti iškart šiklnamyje, o kitą namie ant palangės vazonėlija.

Norėčiau sužinoti ar mąstau normaliai apie tai, bei norėčiau sužinoti ką galvoja apie šitas sėklytes (outdoor mix 20 seed)
O gal galėtume kokias kitas nebrangias sėklytes pasiūlyti, kad greitai subręstu. Nelabai ir laiko yra auginimui. :x:
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Tai sakei nenori pinigų leisti. Aš OD mix nebūčiau pirkęs, na o bet tačiau..
Siūlyčiau sodinti tai, ką turi, miške kokiam, ten kur niekas neužmatys, ir rimtesniais kiekiais, nes prižiūrėti taip bus lengviau. Auto būtum nusipirkęs, būtų greitai derlius atėjęs. Dabar iki liepos tau ko gero nepražys jie, nebent papuls, yra tokios labai greitos kai kurios tam mix'e. O šiaip tavo vietoj susodinčiau aš juos visus ir nesukčiau galvos. O "šiknamyje" sodint gali vieną ar du, nors aš nesodinčiau. Žemė sava. Mano nuomone jau truputį vėlu, bet nieko, nelauk, apmastyk viską, ir sodink.
Stankus
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2013-06-11, 15:31
Reputacija: 0

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė Stankus »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Tai sakei nenori pinigų leisti. Aš OD mix nebūčiau pirkęs, na o bet tačiau..
Siūlyčiau sodinti tai, ką turi, miške kokiam, ten kur niekas neužmatys, ir rimtesniais kiekiais, nes prižiūrėti taip bus lengviau. Auto būtum nusipirkęs, būtų greitai derlius atėjęs. Dabar iki liepos tau ko gero nepražys jie, nebent papuls, yra tokios labai greitos kai kurios tam mix'e. O šiaip tavo vietoj susodinčiau aš juos visus ir nesukčiau galvos. O "šiknamyje" sodint gali vieną ar du, nors aš nesodinčiau. Žemė sava. Mano nuomone jau truputį vėlu, bet nieko, nelauk, apmastyk viską, ir sodink.
Bet man miške bus labai sunku prižiūrėti. Visi vėjai, lietūs- juk jie gali sugadinti sėklas ar visą augalą.
Beto sėklos dar neįsigijau.
Auto DWARF-10 seeds (reg.) iš auto, tai šitas pigiausiai variantas ir sėklų 10.
Šitos sėklos ko nors vertos ar ne?
Suprantat aš nenoriu pinigų veltiui išleisti.
O gal kas turite užsipirkę auto sėklų ir turit atliekamų tarkim kokias 4 ?
Man per akis 4 sėklų būtų. :|?

Beto pas draugo močiutę auga šilknamį šitoks daigtas [ nuotrauka ]
Čia Lietuvaitė ar kas?
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė SnowStorm »

Idomiai cia :D Draugas augina šilknamyje, pats turi šiknamy, tai nusprendei irgi kaska pasisodint :D Imk outdoor mixa, pasodink visus šiknamyje, jeigu esi tikras, kad saugu, ir is ju visu bent keli papuls greiti automatai, tad anksti gausi derliaus, o visi kiti suzydes rudeni, ir tada turesi daugiau :] Beto bus vyruku is ju, tad vistiek paskui atsilaisvinsi vietos tenais.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Gerai, kad nebūtų bachūrėliui neaiškumų - rašoma šiltnamis - šiltas namas. Miške randi proskyną, pridedi į žemę sukasęs šūdo perpuvusio, (arkliuko būtų geriausia) ir susodini kas metrą po augalą. Šiltnamy 20 OD mix nesusodinsi, o pasodinęs 1 ar 2 pagal zapadlo dėsnį turėsi du bachūrus, iš kurių tik arbatos išsivirt. Nusipirkęs juk gausi ir dovanų - didelė galimybė kad ten bus ir dwarf Ir OD mix įdėta. Matai, esi outdoor augintojų skiltyje - neapsimoka apsiriboti šiltnamiu, taigi ne popierinės, neištirps. Šiltnamy drėgmė didesnė, gali įsimest puvinys, o tada tai bus reikalų, tarsi tau jų dar neužtektų, juk turėsi dar daug išmokti :]
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė medelynas »

Imk pigesniu feminizuotu. bent garantuotai bobu turesi :D
kempiz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2013-03-30, 19:45
Reputacija: 0

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė kempiz »

o tai daug bedos galima susilaukt auginant pora augalu siltnamyje? (kalbu apie pareigunus ir baudas).
vardas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2013-06-04, 20:02
Reputacija: 0

Re: Auginimas šiltnamyje.

Standartinė vardas »

kempiz rašė:o tai daug bedos galima susilaukt auginant pora augalu siltnamyje? (kalbu apie pareigunus ir baudas).
o kas tau yra daug?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas