Nuotrauka Nuotrauka

Elektros sąnaudos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė wind »

runkelis rašė:sveiki!yra idomus varijantas,aisku nebandziau ir neisivaizduoju ar tai veiktu...pastatyti akumuliatoriaus krovikli,pajungti 220w,prijungti sroves perdibeja kuris yra sukurtas automobiliams ir kuris perdirba is 12v i 600w(yra pasirinkimas 400w-600w perdirbeju)kroviklis visada tiektu energija perdirbejui o perdirbejas tiektu lempai energija.pvz:kroviklis automobiliu akumuliatoriams isnaudotu 100w.na priklauso no kroviklio!perdirbejas automatiskai perdirbtu i 600w.na aisku nezinau ar uzdegtu perdirbejes 400w lempute...aisku sitas malonumas kainuoja bet metams begant atsipirktu mano manymu,čia elektrikas koks galetu paporinti ar taip imanoma.
pasitaisysiu*
runkeli apie koki akumuliatoriaus krovikli tu kalbi? nes akumuliatoriaus kroviklis dar vadinamas ir paprastas telefono pakrovejas.
1. sroves perdirbejas? srove yra amperai kurie pavojingi zmogui kam mums perdirbti srove?
2. 12V itampa, ji buna nuolatine ir kintama
3. itampa perdirbti i galia ? jeigu jau prietaisas veikai ant 12V tj jis jau turi kazkokia galia W.
4 o toliau man jau tampus mishkas :)

nu bet pradzia tokia kad sroves perdirbejas (amperai-A) perdirba 12V (itampa-V) i 600w (galia-W) ? neymanoma. tiesiog taip arba aiskiau paaiskintu savo minti nes dabar sunku suprasti ka jis turi galvoje.
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Duke
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2007-05-22, 03:56
Reputacija: 0

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė Duke »

runkelis rašė:sveiki!yra idomus varijantas,aisku nebandziau ir neisivaizduoju ar tai veiktu...pastatyti akumuliatoriaus krovikli,pajungti 220w,prijungti sroves perdibeja kuris yra sukurtas automobiliams ir kuris perdirba is 12v i 600w(yra pasirinkimas 400w-600w perdirbeju)kroviklis visada tiektu energija perdirbejui o perdirbejas tiektu lempai energija.pvz:kroviklis automobiliu akumuliatoriams isnaudotu 100w.na priklauso no kroviklio!perdirbejas automatiskai perdirbtu i 600w.na aisku nezinau ar uzdegtu perdirbejes 400w lempute...aisku sitas malonumas kainuoja bet metams begant atsipirktu mano manymu,čia elektrikas koks galetu paporinti ar taip imanoma.

Papasakosiu biskuti is technines puses:

Silpnoji vieta pas tave yra ta, kad "kroviklis automobiliu akumuliatoriams isnaudotu 100w". Siuo variantu gaunasi mazdaug 100W ~ 12V * 6-7A ivertinant nuostolius(itampos kritimas dioduose ir pan.). Jeigu tu sersi "sroves perdirbeja" (itampos keitikli) ~6-7 A prie 12 V, gausi max 70 W prie 230V. Kad itampos keitiklis isbezdetu realius 600W, ji reikia uzmaitinti minimum ~55A.

Geresne variacija butu jungti benzinini auto varikli + gamtiniu duju iranga (ne LPG) + pajungimas prie bezdotekio + generatorius.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė hipiukas »

Jo... Kai parūkai, tai gali iš 100W ir 1000W gauti :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė Bongmaster »

o kaip jums ideja su benzininiais elektros generatoriais?arba dyzeliniais, jej tokiu yra :D
manau kad cia genealu %)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė wind »

Bongmaster rašė:o kaip jums ideja su benzininiais elektros generatoriais?arba dyzeliniais, jej tokiu yra :D
manau kad čia genealu %)
benzinas brangiai kainuoja, dujos pigiau. Mano darbe stovi du dujiniai generatoriai su automobiliu (ligu reno) varikliais kurie gamina elektra. Virshininko neklausiau ar apsimoka, bet logishkai pamascius tj jeigu pirko tj reiskia apsimoka.
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė KGBkid »

Bongmaster rašė:o kaip jums ideja su benzininiais elektros generatoriais?arba dyzeliniais, jej tokiu yra :D
manau kad čia genealu %)
Garsas, kuro kainos, dydis... :?:
Aš esu.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė eric »

KGBkid rašė:
Bongmaster rašė:o kaip jums ideja su benzininiais elektros generatoriais?arba dyzeliniais, jej tokiu yra :D
manau kad čia genealu %)
Garsas, kuro kainos, dydis... :?:
Visiskai neapsimoka,uz elektra pigiau mokesi nei uz benza ir dyzeli. Su litru benzo nieko gero ten neuzteks Ten per diena kokius 5l benzo reik supilt jei visa para laikai. Cia ta prasme ne,kad vien grow boxui,o visam namui.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė hipiukas »

Dar pagalvokit apie gamtos teršimą X(
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė eric »

hipiukas rašė:Dar pagalvokit apie gamtos teršimą X(
Butent. Ir siaip,elektra pigiau,o ypac tokiais laikais,kai reikia taupyt. Na bent jau daugumai manau.
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė kojak »

Esu mates letaeigi generatoriu su magnetais isimtais is hardu. Apie generatoriaus konstrukcija nepasakosiu cia, bet jis sukonsrtuotas ant truputi patobulinto dviracio remo ir minant pedalus, gaminama elektros srove. Gal kas netycia turi hardu nereikalingu? :D :D
haze around me...
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė KGBkid »

kojak rašė:Esu mates letaeigi generatoriu su magnetais isimtais is hardu. Apie generatoriaus konstrukcija nepasakosiu čia, bet jis sukonsrtuotas ant truputi patobulinto dviracio remo ir minant pedalus, gaminama elektros srove. Gal kas netycia turi hardu nereikalingu? :D :D
Ir pasportuoji ir augaliukams šviesos užtektinai. :D Praktiška |.|)
Aš esu.
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė edgy »

Esu neigiamai nusistatęs prieš vergoves ir išnaudojimus, tik šiaip pamastymas, kas pigiau kainuotų elektra ar vergo išlaikymas tokiam aparatui? ;]
Just a regular boy with irregular dreams.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė eric »

beje,ji galima naudot tik su vienu daiktu ar pvz galima pajungt ant viso buto arba namo? Jei tarkim ji naudojant gali sumazint elektros sanaudas tik pvz uz televizoriu ar kitoki prietaisa,tai nemanau,kad verta. Nebent grynai auginimui toki naudoji,sumazini elektros sanaudas auginant.
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė mr.green »

Visam butuj arba namuj.
Willdish
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 2009-03-03, 00:00
Reputacija: 0

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė Willdish »

mr.green rašė:Visam butuj arba namuj.
Tipo apie 4o% visos bendros elektros sanaudos sumazeje su juo? Ar tai realibe ar tik paistalai ir kokia sio aparato kainike? '|
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė kojak »

Nemazai skaitalo angliskai, bet neuzmaciau, kad butu parasyta kaip jis veikia. Kazkaip neisivaizduoju jo veikimo principo :|? Kaip as galiu pamaitint elektros prietaisus kurie turi tam tikra nustatyta nominalia galia, kad jie veiktu taip kaip turi veikt, bet suvartoju maziau energijos nei jiems reikia is tikruju. Utopija kazkokia..
haze around me...
Duke
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2007-05-22, 03:56
Reputacija: 0

Re: Elektros sąnaudos

Standartinė Duke »

Briedas cia, jokios elektros jis is lempos jums nesutaupys, cia yra tik kondensatoriukas "naglai" ipakuotas.
Rašyti atsakymą