Nuotrauka Nuotrauka

Jah, Rasta, Shmasta ir kitos "religijos"

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Markutė
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2004-09-27, 19:39
Reputacija: 0

Standartinė Markutė »

naktibaldas rašė: zinok daba nelabai kondicijoj esu rasyti rasinelius...nu pasakysiu tik tiek kad tai zmones gyvenantys vardan tusovkiu..ant visko yra deje..megstantys susiburti i bendraminciu hebros tusas kartais...megstantys adrenalina ir extryma.
va va :) shaunulis naktibaldai :)
ash irgi ishpazysti tik RAVE tikejima :D
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

manau sigma teisus. ;) tik wa dreamofsilence sake kad tureti wiena dieva-sawe pati kenkia aplinkiniams.manau tas sawas diewas turetu buti ne tik geras tau ,bet ir kitiems,darytu dalykus tokius kurie tau padetu kazkokiose srytise ir pan.taciau be jokio egoizmo ir sawanaudishkumo tada bus gerai ir tau ir aplinkiniams :) ir jokios chia problemos :D
zhinoma ne taip jau lengva tai padaryti,bet jei labai nori-imanoma ;)
Paskutinį kartą redagavo SHUNGRYBE 2004-11-17, 14:44. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

Markutė rašė: va va :) shaunulis naktibaldai :)
ash irgi ishpazysti tik RAVE tikejima :D
kas gi per tikejimas? 8) Jusu dievai - visi geri tusai? :] Ar visi dj'ejai, sugebantys jus ivesti i transa? 8) Nu nu... 8)
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Dar labiau kenkia neteisingas supratimas apie dieva. O labiausiai - apart saves nieko kito nematymas.

Dievu niekada negali but tik sau. Jis isvis negali but sau. Kur tokia nesamone radot? Graiku mitologijoje? Ten tik pasakos.

Dievas skirtas nevaldyt, o egzistuot ir rupintis.
SHUNGRYBE rašė:manau sigma teisus. ;) tik wa dreamofsilence sake kad tureti wiena dieva-sawe pati kenkia aplinkiniams.manau tas sawas diewas turetu buti ne tik geras tau ,bet ir kitiems,darytu dalykus tokius kurie tau padetu kazkokiose srytise ir pan.taciau be jokio egoizmo ir sawanaudishkumo tada bus gerai ir tau ir aplinkiniams :) ir jokios chia problemos :D
zhinoma ne taip jau lengva tai padaryti,bet jei labai nori-imanoma ;)
BOB - Bombs Over Bagdad!
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

sigma ash ir nesakau kad diewas yra tik sau :P atvirkshchiai norejau pasakyti kazka panashaus kaip ir tu tik kitaip ;)
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

SHUNGRYBE rašė:manau sigma teisus. ;) tik wa dreamofsilence sake kad tureti wiena dieva-sawe pati kenkia aplinkiniams.manau tas sawas diewas turetu buti ne tik geras tau ,bet ir kitiems,darytu dalykus tokius kurie tau padetu kazkokiose srytise ir pan.taciau be jokio egoizmo ir sawanaudishkumo tada bus gerai ir tau ir aplinkiniams :) ir jokios chia problemos :D
zhinoma ne taip jau lengva tai padaryti,bet jei labai nori-imanoma ;)
oki doki. nori buti geras - buk. nori buti nesavanaudiskas - na ir buk i sveikata. nori daryti gerus darbus, puosti pasauli gelemis, sypsotis praeiviams ir kelti kiekvieno surugelio nuotaika - prasau, veliava tau i rankas. gali vedzioti senutes per gatve ir isdalinti visus savo pinigus elgetoms. gali gali gali... daug gali, reikia tik noreti. tik kuriu velniu svarbintis iki beprotybes ir vadinti save dievu? pasakymas - as pats sau dievas, - tolygus pasakymui - traukites ir kelio, man didybes manija, mano as cia neissitenka. tie, kurie teigia esa dievais, niekada i pasauli nepaleidzia nei 1/100 to gerio, kuri i pasauli paleidzia tiesiog paprasti geri zmones. daryt reikia, o ne tusciazodziaut ir poostis kaip povams. papizdelint ir ir pafilosofuot kiekvienas gabus - ir kuo daugiau burna ausini, tuo maziau padarai...
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

dreamofsilence rašė:bet ne man spresti, as teesu eilinis sraigtelis milziniskoje visatos mesmaleje... 8)
O ar man spresti tai kas man nepriklauso? Geriau vienas strategas milziniskoje visatos mesmaleje, nei riebus meitelis milziniskoje visatos mesmaleje :)))
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

generolas rašė: O ar man spresti tai kas man nepriklauso? Geriau vienas strategas milziniskoje visatos mesmaleje, nei riebus meitelis milziniskoje visatos mesmaleje :)))
tam, kad gautusi geras farshas, i mesmale reikia ir riebaliuko igrusti 8)
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

dreamofsilence rašė:
SHUNGRYBE rašė:manau sigma teisus. ;) tik wa dreamofsilence sake kad tureti wiena dieva-sawe pati kenkia aplinkiniams.manau tas sawas diewas turetu buti ne tik geras tau ,bet ir kitiems,darytu dalykus tokius kurie tau padetu kazkokiose srytise ir pan.taciau be jokio egoizmo ir sawanaudishkumo tada bus gerai ir tau ir aplinkiniams :) ir jokios chia problemos :D
zhinoma ne taip jau lengva tai padaryti,bet jei labai nori-imanoma ;)
oki doki. nori buti geras - buk. nori buti nesavanaudiskas - na ir buk i sveikata. nori daryti gerus darbus, puosti pasauli gelemis, sypsotis praeiviams ir kelti kiekvieno surugelio nuotaika - prasau, veliava tau i rankas. gali vedzioti senutes per gatve ir isdalinti visus savo pinigus elgetoms. gali gali gali... daug gali, reikia tik noreti. tik kuriu velniu svarbintis iki beprotybes ir vadinti save dievu? pasakymas - as pats sau dievas, - tolygus pasakymui - traukites ir kelio, man didybes manija, mano as cia neissitenka. tie, kurie teigia esa dievais, niekada i pasauli nepaleidzia nei 1/100 to gerio, kuri i pasauli paleidzia tiesiog paprasti geri zmones. daryt reikia, o ne tusciazodziaut ir poostis kaip povams. papizdelint ir ir pafilosofuot kiekvienas gabus - ir kuo daugiau burna ausini, tuo maziau padarai...
As tik mazas besimokantis buti geru Dievu angelelis ir NEKENCIU kai kiti mokina tai ka as jau senai moku. Geri darbai atsiranda nuo geru minciu, kuriomis geri Dievai dalinasi :)
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Tebunie tas riebaliukas neas, nes tokia mano valia (neturu ne vienos tauku rinkos) :)
dreamofsilence rašė:
generolas rašė: O ar man spresti tai kas man nepriklauso? Geriau vienas strategas milziniskoje visatos mesmaleje, nei riebus meitelis milziniskoje visatos mesmaleje :)))
tam, kad gautusi geras farshas, i mesmale reikia ir riebaliuko igrusti 8)
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

ai chia ishvis tokia tema kurioje kiek zhmoniu tiek galima sakyti ir nuopmoniu.ir manau newerta chia ginchytis ir ieshkoti kazkokios wienos tiesos ;)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

dreamofsilence rašė:
Markutė rašė: va va :) shaunulis naktibaldai :)
ash irgi ishpazysti tik RAVE tikejima :D
kas gi per tikejimas? 8) Jusu dievai - visi geri tusai? :] Ar visi dj'ejai, sugebantys jus ivesti i transa? 8) Nu nu... 8)
pridek dar pastovu biezpriediela ir visokius adrenalinus...street racing etc.
o dj jokie ne dievai
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

:D

Standartinė Gusto »

butsheu adminas tai trinciau lauk shita tema :D
nuo reivo prie dievu..baikit ;) nesipykit...visvien nepakeisit nuomoniu pasigincije sita placia tema ;)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: :D

Standartinė Sigma »

Net paprikolint negalima? Koks jus rimtas :PPPP
Gusto rašė:butsheu adminas tai trinciau lauk shita tema :D
nuo reivo prie dievu..baikit ;) nesipykit...visvien nepakeisit nuomoniu pasigincije sita placia tema ;)
BOB - Bombs Over Bagdad!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Tai kad ir tema nors pavadinimas rimtas, o prasidejo nuo berniukscio vaiksciojancio i baznycia ir retkarciais per bambali parukacio kazkokiu ten zalumynu..
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: :D

Standartinė naktibaldas »

Gusto rašė:butsheu adminas tai trinciau lauk shita tema :D
nuo reivo prie dievu..baikit ;) nesipykit...visvien nepakeisit nuomoniu pasigincije sita placia tema ;)
o kas cia pykstasi...mes tiesiog diskutuojam..beje sveiko ginco pasekoje randama tiesa :]
blynuva
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2004-05-15, 00:33
Reputacija: 0

Standartinė blynuva »

Jokio dievo ar velnio nera nebuvo ir nebus. Kada mes sugebesime prisiimti atsdakomybe uz tai, kas dedasi sioje zemeje?
_wahahahahaha_
badman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-05-26, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė badman »

Mane itikino kad bildukai yra :/
I used to kick my foot into the river.
Thunderhammer
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2004-08-26, 21:42
Reputacija: 0

Standartinė Thunderhammer »

As esu priejes prie tokios isvados. Viska galima suskirstyti ir fizinius ir paranormalius reiskinius. Pvz likimo egzistavima, telepatija, ateities spejima, dvasias, vaiduoklius, setono ir Dievo ( kuris yra vienas, tik skirtingos religijos skirtingai ji vadina ir skritingai juo tiki) egzistavima galime priskirti vienai sferai. Arba ji egzistuoja ir yra tiesa arba ne. Jeigu ne, tada tie milijonai ivairiausiu nepaaiskinamu reiskiniu buvo klaidingai suprasti ir blogai interpretuoti. Reiskia buvo milijonus kartu suklysta.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Teorinis bandymas.

Priimam ideja, kad kiekvienas is musu su savo mintim, samone ir pasamone yra atskira visata (apie ju rysius si karta nesvarstom). Zmoniu yra keli milijardai. Kiekvienas viska suvokia kitaip. Kiekvienas is musu turi savita supratima apie dievus arba isvis ju neturi.

Kiekviena minti priimam kaip realu dalyka. Siaip tai jeigu ji yra, o mintis vistik yra, nes kitaip apie ja nebutu uzsiminta, ji yra reali bent savo kaip minties pavidale.

Isigilinam i visa siu visatu kieki ir plota. Neprasiplete erdves?

----------------------------------------------------------------------------

Geriau kas nors papasakokit apie kokia nors religija. Pazinimas yra gerai. Apie krikscionybe ir musulmonybe jau kazka zinau, o apie rasta beveik nieko.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas