Nuotrauka Nuotrauka

ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
lazys
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2008-03-12, 13:56
Reputacija: 0

Standartinė lazys »

isgelbejo nuo buvimo marozu, ir daug kurybiniu minciu dawe :)
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Standartinė bi0dileet »

neseniai mokytoja uzklause is kur tiek minciu turiu :D ;)
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

bi0dileet rašė:neseniai mokytoja uzklause is kur tiek minciu turiu :D ;)
o tu dar mokykloje mokaisi? 8/
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Standartinė bi0dileet »

na taip, 12 klase
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

davė smagų laiko praleidimą. kartais gelbėja nuo depresyvios nuotaikos, bet tik tol kol apsiptęs, kaip bebūtų gaila. susiradau draugų. pradėjau šalintis visuomenės, labiau užsidariau savyje. praradau pasitikėjimą žmonėmis. negaliu garantuot, kad visą šitą man davė mj
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

As tai tapau tylesnis, ramesnis, ilgiau apmastau kam ka ir kaip sakyt, ismokau konfidencialumo. Po truputi pradedu suprast ka reiskia pOost. Jau nebera taip kaip pries kelis metus kai pOosdavau vien ''ant prikolo'', pazvengt, paprikoint.. Db rukau tam kad nusiramint pamirst visa kas negera kas sirdi grauzia. Aisku nesakau kad nepazvengiu su xebra ir t.t. bet pastaruoju metu sutikau tokius zmones su kuriais galima mirtinai apsirukyt ir kokias 4 valandas sedet tyloi savo mintyse karts nuo karto pazvengiant iki pilvo skausmo. Karts nuo karto pasikalbet, pasidalint. Siaip mano nuomone dOomai man nedave nieko bloga padejo susivokt savy ir suprast koks esu is tikruju. :x: peace.
:x: Tas kai nusišneka 420 *
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

DAVĖ TIEK PAT KIEK ATĖMĖ :)

Paranoja. Visą laiką pasižymėjau savyje ja! Bet tai ypač išryškėjo pradėjus rūkyti. Va dabar jau mėnesis laiko kaip intensyviai rūkau ir žinokit jaučiu kažką už savo nugaros! :D

Kitoniškumas. Irgi advantage :) Rūkant viskas daroma daug daug kitoniškiau , tiesiai per aplinkui! Kažkaip norisi vis aplinkui apeiti, iš kitos puses, pamatyti daugiau negu galima, apvažiuoti daugiau negu "reikia".

Pažįstami/Draugai! Taip taip ! "Tuziną žmonių pažįstu per tetrahidrokanabinolį" :D

Stereotipų griuvimas ! Prieš parūkant pirmą kartą, buvau labai gerai susipažinęs su kanapėmis ir jų produktu - marihuana :) Skaitau save apsišvietusiu šitoje srityje, bet tai ne tai ką norėjau pasakyti. Kai pradėjau domėtis pyxu, ta kuriama anti-drugs propoganda kuri buvo įsišaknyjusi manyje, sukalta mano sąmonėje, pradėjo griūti ir dar tebegriūna : - )

Prasiplėtė fonoteka : - DD

Na ir kaip dreamofsilence sakė.... Prilipino su supermomentu etiketę prie kaktos : "Narkomanas", bet tai padarė ne marihuana, o žmonės! :). Esu naujoje įstaigoje ir ten VISI žino ,kad aš rūkau, nors tai slėpiau ir niekad nebuvau nei rūkęs su jais, nei kalbėjąs apie tai, nei užsiminęs....

Beje, dar atėmė daug pinigų, bet davė daug neįkainojamų žinių!


Deivis poroje postų aukščiau gerai pasakė :
deivis rašė:davė smagų laiko praleidimą. kartais gelbėja nuo depresyvios nuotaikos, bet tik tol kol apsiptęs, kaip bebūtų gaila. susiradau draugų. pradėjau šalintis visuomenės, labiau užsidariau savyje. praradau pasitikėjimą žmonėmis. negaliu garantuot, kad visą šitą man davė mj
Same with me ! Nežinau ar tai MJ :)
KalPoKas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2009-04-26, 01:17
Reputacija: 0

Standartinė KalPoKas »

jo... man rodos as jusu bendramintis, reiskia tai viskas nuo Mj :)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

man pyxa toje paprasto laiko tonoje paliko kelis kilogramus nepaprastu akimirku( tika sugalwojau)(manau zinot is kur tokios mintys)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Standartinė Herbas »

Man :x: tik paryskino gyvnimo :) seniau man lb nesiseke Lt klaba, teksto suvokimai ejosi nekaip ir eilerasciu analize neiseke, bet po keliu --==::~~ situacija kardinaliai pasikeite, suvokimai pasidare aiskus kaip 2x2 ,o apie eilerascius supratau kokie jie nuostabus (kai kurie) kiek minciu galima sudeti i viena eilute. Tai vienas is geresniu atradimu. o kas cia raset apie depresijas visikai jusu nesuprantu, gal del savo hipisko budo :) jei tik puola blogos mintys eini i koki siltadarzi pomidorus apravet arba malkas paskaldyt, ir viskas tuom baiges :)
It's form the Earth
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Tai kad ir dabar tau nekaip su lietuvių sekasi...
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Apvalus rašė:Tai kad ir dabar tau nekaip su lietuvių sekasi...
Jo, aš irgi tą pastebėjau :D
Herbas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 2009-05-31, 20:14
Reputacija: 0

Standartinė Herbas »

idomu, kaip tau pavyksta parasyt kai ta pacia diena putei :]
It's form the Earth
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Herbas rašė:idomu, kaip tau pavyksta parasyt kai ta pacia diena putei :]
Neatmazas žmogau čia.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

MJ man padėjo atrasti muziką ir meną iš naujo. Dar pastebėjau, kad parūkius krenta produktyvumas mano, ta prasme sunkiai išeina nuveikt ką nors turiningo. Galvoje sukasi labai daug minčių ir jas sunku kaip nors išreikšti todėl dažniausiai tenka tiesiog sedėti ir meginti suprasti save patį ir aplinką. Gaila, kad nėra aplinkuj žmonių kurie manęs nelaikytu narkomanu... Tai tiek.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Spotless rašė:MJ man padėjo atrasti muziką ir meną iš naujo. Dar pastebėjau, kad parūkius krenta produktyvumas mano, ta prasme sunkiai išeina nuveikt ką nors turiningo. Galvoje sukasi labai daug minčių ir jas sunku kaip nors išreikšti todėl dažniausiai tenka tiesiog sedėti ir meginti suprasti save patį ir aplinką. Gaila, kad nėra aplinkuj žmonių kurie manęs nelaikytu narkomanu... Tai tiek.
Ko tu į tuos žmones dėmesį kreipi.Žinai,aš seniau kreipdavau,o dabar pagalvojau,jeigu į kiekvieną durnelį kreipsi dėmesį pats tokiu pavirsi. :D
Isp*
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-18, 12:33
Reputacija: 0

Standartinė Isp* »

Sheip as manau, kad ji mus vienija. Nes kiek kartu teko poosti su kazkokiais nepazistamais, kitu xebryciu biciukais, niekada nebudavo parkiu jokiu.. Nes pvz kai buna isgertuves ir dvieju bent skirtingu xebryciu zmones konfliktas garantuotas, o puciant to nebus niekada :) cia mano nuomone :) o man asmeniskai tai daug gero ji padare :) tapau daug ramesnis, ne toks degtukas, nes mano xarakteris bjaurus, ismokau priimti kritika ir jei reikia pakeisti koki savo iproti draugu labui :)
Kiek skaiciau kazkas ten rase, kad surado 100 draugu.. ir tu pats tiki ka parasei? :D 100 draugu tureti neimanoma.. juk draugas nera tau tas su kuriuo kartais papooti, ar sveikiniesi gatveje, jie vadinami draugeliais, pazistamai, tikri draugai per visa gyvenima buna keli :)
O univere kai buvau filosofijos paskaitoje tai destytoja mane po paskaitos pasiliko pasikalbeti, isgereme arbatos ir kalbejome gal kazkur apie valandziuke, nes pripootes zmogus turi daug geneliu minciu :) ir kai as jai daug ju isreiskiau. po to laiko su filosofija unike bedu nera :D --==::~~ :bong:
Get High (smoke)
Rukalas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-03-03, 14:17
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Rukalas »

Na is tikruju tam pasaulyje ner taip jau ir blogai :V:

Tik galiu pasakyt nuo marihuanos i mokslus pradejau nerimtai ziuret 8??? Kodel?

Pagal viska yra 3 zmoniu rusys

1.Ligoniai atsilikeliai jiems gyvenimas neina i gera
2.Paprasti tokie kaip mes.
3.Moksliukai.

Na pradesiu nuo moksliuku ; pagal viska jie buna kile is protingesnies seimos pvz ju tevai daktarai inzinieriai ir t.t. Jie paveldi toki dalyka kaip ziniu isisavynima ; jie skaito vadovelius knygas ir t.t. ir jie tai atsimena visam gyvenimui ,todel jiems lengviau mokytis pritaikaint savo sugebejimus ir lipti karjieros laiptais.

2.Paprasti zmones ; Na mes zinias nelabai isisavinam ir mum sunkiau mokytis ir kitokius dalykus daryt ; bet jei turi galva ir ja mastai pagal save gali neuzdirbt , kaip? na paprasciausias pavyzdys : Kad ir ta marihuana augint aisku tam reiktu pinigu tam yra (paskola) ir tu gali augint didesniais kiekeis ir pats rukyt ir kitiems pardavinet :) taip uzsidirbtum pinigu,viska eitu dar i geraja puse jei ji butu legali,atsidarytum cafeshopa ir byznis sukasi,tiesiog duomiekities dalykais kurie jums patinka , ir tai jums geriau i galva lips :) mazdauk mano minti supratot tikiuosi :]
Anonymous

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Anonymous »

"Tokie kaip mes", o iš kur tu žinai kokie mes? Visokių čia yra ir tas tavo žmonių klasifikavimas, nei šioks nei toks.. Siauras tavo mąstymas.. Pagal tavo klasifikaciją tave priskirčiau pirmajai grupei :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė jahmate »

Tikrai nesamoningas klasifikavimas kazkokia marozo logika. Ne viskas del genu yra kas daug dirba tas gerai mokosi, o tokiu, kurie gerai mokosi kone suda maldami tai yra visiski vienetai. Isvis kas sugeba but "moksliukais" tiem gerai :)
I'm a junglistic man.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas