Nuotrauka Nuotrauka

jointo susukimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
[MARKUTE]
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2005-05-25, 16:33
Reputacija: 0

Standartinė [MARKUTE] »

solvent
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2004-07-05, 15:05
Reputacija: 0

Standartinė solvent »

pasižiūrėk į antrą pranešimą šioje gijoje by Pipis. Išmokit skaityt, pagaliau!!!
I am the politician
and I decide your fate!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

tikrai nebutina ;]
New_Breed rašė:o tai kai per pypkute trauki tai nebutina upgreidint ganja tabaku?
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

SHUNGRYBE rašė:
Pomidoras rašė:mentolas=shlamshtas!
labai butu idomu suzhinoti kodel :)
Aishkinu: 8) cia zinoma pakankamai subjektyvus dalykas, bet jei atkreiptumete demesi kai puciate su mentoliniu tabaku dumas gaunasi aitresnis, labiau kabinasi uz gerkles. tai zinoma nereishkia kad tas dumas stringa ir neimanoma rookyti. tai va 8)
@tsipusk
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

0.25+ 1/3 cigaretes. ok, susukam paprastu budu. nei per daaug shudo(tabako), nei per mazai :)
..have an idea?
Mantukas`
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2005-11-24, 22:21
Reputacija: 0

:)

Standartinė Mantukas` »

* rašė:0.25+ 1/3 cigaretes. ok, susukam paprastu budu. nei per daaug shudo(tabako), nei per mazai :)
ydomiai mes panashiai maishom zhiurint koky jointa norim susukti ir kiek zhmoniu rukys :)
Kasek ciuvak Kasek... :)
Asylum
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2006-01-09, 13:26
Reputacija: 0

Standartinė Asylum »

visada dedu 'exellent' tabaka, nes cigareciu niekad nerukiau ir nerukysiu, todel toks tabakas yra geriauia mano manymu, nes ir dumas skanesnis ir jeigu rukai ten kur nenori kad kas zalia uzuostu, tai toks tabakas PUIKIAI apsaugo nuo svetimu nosiu :>
nixas
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2006-06-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė nixas »

Nelabai zinau ar cia pataikiau bet kur butu galima nusipirkti jointpaper'io ?
Radau http://www.wolkenwietje.nl/papierwinkel.htm bet olandiskai as neikertu :] ...
oneofTHE
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2005-10-29, 11:10
Reputacija: 0

Standartinė oneofTHE »

imeskit koki gera totoriala jointo susukimui , nes as suku tokius levus kad vo 8E
This is summer time ball...
weedisallineed
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2006-07-30, 21:25
Reputacija: 0

Standartinė weedisallineed »

nixas rašė:Nelabai zinau ar cia pataikiau bet kur butu galima nusipirkti jointpaper'io ?
Radau http://www.wolkenwietje.nl/papierwinkel.htm bet olandiskai as neikertu :] ...
tai kam tu ieshkai uzsieni lietuvoj gi yra --==::~~ :D
kur tabako pirkt yra ten ir jointpaperio turi but
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

Nu jau kad popieriaus lietuvoje negaut tai ka as zinau 8| Nueini i maksima ar siaip artimiausia dedesne parduotuve ir nusiperki kokio nori, kelios rusys, ilgiai, ruloneliai, paprasti...
Deeloc
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2006-08-17, 02:28
Reputacija: 0

Standartinė Deeloc »

nu jabal dziontai pypkutes ! vyrai griebkit bonga uz ragoo ! kiekgalima? :bong:
gaminti ir ishbandyti !
Anonymous

Standartinė Anonymous »

nezinau kaip jum,bet man nepatinka pypkes...as per kaljana esu nemazai bandes,bet geriausiai man senas geras --==::~~ suku taip-1/4 gang & 1cigarete...taip iprates ir taip nuolat suku...poperiukus tuos trumpus naudojau...db ocb perku normalius;]
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

man tai nepatinka deti dauk tabako jau geriau plonesnis jointas negu pilnas bet rukai tabaka !( dedu puse cigaretes i ketw. :] --==::~~
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

As tai vietoj tabako idedu sudziovintu :x: lapu - nuo ju neimu koset (as nerukau, tik puciu) ir man bent jau zymiai patogiau.
nei chronius, nei Bronius...
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Bronius007 rašė: (as nerukau, tik puciu)
:D :D :D
Atsiputes
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: 2006-09-02, 17:20
Reputacija: 0

Standartinė Atsiputes »

Na nezinau kaip jums, bet man prie sirdies poosti per bonga ar kaljana :bong: , seip as nieko pries pries jointus, kartais kai nera daug laiko ar reikmenu tai ir pac supuciu jointuka :P --==::~~
melskimes, galbut tai jums pagelbes
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

Man ir bongai beprotiskai fantastiskai patinka, rukant per juos vozia kitaip nei per kasiaka, tik vat problema kad praktisku (akriliniu) bongu neina lietuvoj gaut.
nei chronius, nei Bronius...
newlifeboy
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2006-12-09, 18:29
Reputacija: 0

Standartinė newlifeboy »

sdarof as cia naujas :D

tj va as pamaciau kaip draugelis suka paskui bandziau pas kita chebra susukti bet 1 nlb koks gavosi . paskui sukdavai daznai ir ismokau .

man pats malonumas sukt --==::~~ jointa 8) ant laikrascio susuku lb gerai o ant rankos treniruotis reikia.

krc as suku taip : paimu OCB Slim popieriuka paimu cigarete (tuo tarpu draugelis susmulkina zalia ) tada popieriuka apvynioju aplink cigarete reikia gerai pritaikyt as prieki palieku platesnia galvute o prie filtro labai maza nu tada susuku filtriuka . Filtriuka sukant padaryk M raide ir susuk ir tada ikisu i ta popieriuka ir istumiu cigarete .

tada ta cigarete kur turim pereinam su liezuviu sulampa popieriukas ir lengviau prasiplesia tada praplesiam i suberiu viska i draugelio delta ren jis sumaiso tada duoda man as padarau kumpsi o tam kumsti yra kitos rankos nykstys pirstas tada ta pirsta pasukineju smarkiai suspaudes tada pasidaro tokie rutumiukai ir susismulkina.

paskui paimu laikrasti ar dar koki didesni popiergali perlenkiu per puse ten suberiu zole paimu ta filtriuka ir einu per zole o ta po biski beriasi i vidu paskui paimu atsargiai padauzau i stala ( arba koki kita daigta ) ir toliau beriu kol buna vsikas sukrite jei jau kasiekas beveik pilnas dar patrombuoju ( padauzau i stala) kad tilptu viskas ant galo vos vos uzsuku gala nu ir paruosta ;)) 8)
nu ka sukam dar viena...
newlifeboy
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2006-12-09, 18:29
Reputacija: 0

Standartinė newlifeboy »

dar rukes per :bong: geriausiai bet jusu bonga tikrai cool dalykas nieko nereikia tiktais vandens :P
nu ka sukam dar viena...
Rašyti atsakymą