Nuotrauka Nuotrauka

Klausimai Outdoore

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė sandman »

5 val. minimum tiesiogines saules spinduliu. Jei turi toki spota tai geriau surask kita. O vietu yra :)
CepelinoBarzda
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2013-10-18, 13:26
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė CepelinoBarzda »

Laikinai čia, šiltnamy, iki kol iškeliaus į plačiąsias Lietuvos žemes : ))) ačiū
Zoleputis
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2014-05-20, 23:54
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Zoleputis »

Ar galima auginti gelytes auginti tik durpesi kuriu pH 5.5-6.6? ar reikia ir grynu zemiu?...
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Broniusx »

Per rugsti zeme negerai, bent man durpes 2/2 nepasiteisino. Yra visokiu zemiu/komposto/humuso misiniu kuriuose, jei rezultatas nera perdaug svarbu, uzaugs ir netresiant
Zoleputis
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2014-05-20, 23:54
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Zoleputis »

mano vazonus uzpuole skruzdes(juodosios)? ka daryt? kuom jos gali pakenkti?:(
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Broniusx »

Skruzdes pacios tai nelabai blogai, bet su jom ir nelabai geri amarai pasirodo daznai
Beast_Mode
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2014-05-15, 01:04
Reputacija: 1

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Beast_Mode »

Sveiki, nežinau kada nešt augaliukus į lauką, kiek skaičiau tai pasodinus į vazonus laikyt ant 24/0 Šviesos, ir kiek namuose laikyt juos ? :)
:x: Why you drink and drive, when you can smoke and fly :x:
CepelinoBarzda
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2013-10-18, 13:26
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė CepelinoBarzda »

Jo, aš irgi klausimėlį turiu.

Žodžiu spotą jau buvau susiradęs, porą kart ten nuvaręs atrodė tyku ramu, jau substratą nusigabenau, keliavau su kastuvais ir PYST kažkokie kaimiečiai žiūriu slampinėja su šunim. Spėjau pasišalint, negavęs jiems iškart iššokančio klausimo "ką čia veiki?" Taigi.

Per mapsus staigiai primečiau kur galėčiau kitur. Radau tokią, irgi atrodo gerą vietą, BET, pelkynai ten. Pliusas tas, kad, mano manymu, ten tikrai niekas nesilanko apart laukinių žvėriu, kiek pastebėjau šernų. Pakasinėjau žemę, tai žiauriai drėgna, pašokinėjus teliuškuoja.

Jeigu aš substratą, po kokius trisdešimt litrų sukiščiau į šiukšlinius maišus, prabadyčiau skyles, kad gautų oro(?) ir įstatyčiau į iškastas duobes tame pelkyne? Nebūtų taip, kad gautų per daug dregmės augalas?
Noriu išgirst nuomonių/ argumentų kuo greičiau, nes šis savaitgalis jau buvo suplanuotas, nesinori nukelinėt dar vienai savaitei. AČIŪ :)
wowgrow
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2014-04-30, 15:22
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė wowgrow »

Beast_Mode rašė:Sveiki, nežinau kada nešt augaliukus į lauką, kiek skaičiau tai pasodinus į vazonus laikyt ant 24/0 Šviesos, ir kiek namuose laikyt juos ? :)
Manau, jau gali nešt, 24/0 nebūtina.
pliusas (+) ?
Beast_Mode
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2014-05-15, 01:04
Reputacija: 1

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Beast_Mode »

wowgrow rašė:
Beast_Mode rašė:Sveiki, nežinau kada nešt augaliukus į lauką, kiek skaičiau tai pasodinus į vazonus laikyt ant 24/0 Šviesos, ir kiek namuose laikyt juos ? :)
Manau, jau gali nešt, 24/0 nebūtina.
Nieks nesakė, kad aš juos jau užauginau, ir klausiu kada nešti į lauką, apskritai , kiek laiko turi praeiti nuo daigelio išlindimo iš po žemės iki nešimo į lauką, o 24/0 yra, juk kol daigeliai maži jiems reikia šviesos namie :)
:x: Why you drink and drive, when you can smoke and fly :x:
R2D2
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2014-04-09, 10:04
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė R2D2 »

nebutina 24/0 nes gamtoi taip nebuna .....
Beast_Mode
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2014-05-15, 01:04
Reputacija: 1

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Beast_Mode »

o šitos tiktų outdor'ui- Auto Haze Kush, sunku prižiūrėt ?
:x: Why you drink and drive, when you can smoke and fly :x:
wowgrow
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2014-04-30, 15:22
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė wowgrow »

Beast_Mode rašė:o šitos tiktų outdor'ui- Auto Haze Kush, sunku prižiūrėt ?
Tas pats kaip ir kitos auto rūšys.
Siūlau žiūrėt paprasčiau į šitą reikalą. Į lauką gali neš net ir daigint, kai oras neblogas. Bet namie patogiau, paskui kai kažkiek padygsta persodini lauke.
pliusas (+) ?
Opa
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2014-05-31, 00:17
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Opa »

Sveiki!
Taigi siaip netaip isdrysau parasyti savo pirmaja zinute sitame forume,lankausi cia jau menesi su virs ir skaitineju viska is eiles. Aisku viso forumo tikrai nesu perskaites,bet pagrindus tai tikrai. Zodziu turiu klausima,naujos temos nekursiu ir paklausiu cia. Domiuosiu labiau outdoor'u, kadangi namie neturiu tam tikru salygu ir akiu per daug... Stai klausimas y kury atsakymo forume neradau [jei yra tokia tema numeskit linka,aciu] Ar outdor'e uzauga hermiai? Ir siaip manau y sita traukini manau jau pavelavau .| ,kadangi tuo pradeti uzsimti galimybe turiu tik ateinanacio menesio gale... Nebent zinote kokiu geru rusiu kuriios greitai suzydetu,nes as pokolkas esu pasimetes tarp rusiu 8???
Peace --==::~~
Beast_Mode
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2014-05-15, 01:04
Reputacija: 1

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Beast_Mode »

wowgrow rašė:
Beast_Mode rašė:o šitos tiktų outdor'ui- Auto Haze Kush, sunku prižiūrėt ?
Tas pats kaip ir kitos auto rūšys.
Siūlau žiūrėt paprasčiau į šitą reikalą. Į lauką gali neš net ir daigint, kai oras neblogas. Bet namie patogiau, paskui kai kažkiek padygsta persodini lauke.
Dėkui, Nebepirmą mano kvailoką klausimą atsakai Thumb up :)
:x: Why you drink and drive, when you can smoke and fly :x:
Beast_Mode
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2014-05-15, 01:04
Reputacija: 1

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Beast_Mode »

Opa rašė:Sveiki!
Taigi siaip netaip isdrysau parasyti savo pirmaja zinute sitame forume,lankausi cia jau menesi su virs ir skaitineju viska is eiles. Aisku viso forumo tikrai nesu perskaites,bet pagrindus tai tikrai. Zodziu turiu klausima,naujos temos nekursiu ir paklausiu cia. Domiuosiu labiau outdoor'u, kadangi namie neturiu tam tikru salygu ir akiu per daug... Stai klausimas y kury atsakymo forume neradau [jei yra tokia tema numeskit linka,aciu] Ar outdor'e uzauga hermiai? Ir siaip manau y sita traukini manau jau pavelavau .| ,kadangi tuo pradeti uzsimti galimybe turiu tik ateinanacio menesio gale... Nebent zinote kokiu geru rusiu kuriios greitai suzydetu,nes as pokolkas esu pasimetes tarp rusiu 8???
Peace --==::~~
Kam tau hermiai ? Nebent dėl sėklu.. manau dar nepavėlavai, paskubėk, augink autoflower sėklas, nuo sėklos iki harvesto +-90 dienų (dažniausiai aprašyme parašyta.)
:x: Why you drink and drive, when you can smoke and fly :x:
Opa
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2014-05-31, 00:17
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Opa »

Beast_Mode rašė:
Opa rašė:Sveiki!
Taigi siaip netaip isdrysau parasyti savo pirmaja zinute sitame forume,lankausi cia jau menesi su virs ir skaitineju viska is eiles. Aisku viso forumo tikrai nesu perskaites,bet pagrindus tai tikrai. Zodziu turiu klausima,naujos temos nekursiu ir paklausiu cia. Domiuosiu labiau outdoor'u, kadangi namie neturiu tam tikru salygu ir akiu per daug... Stai klausimas y kury atsakymo forume neradau [jei yra tokia tema numeskit linka,aciu] Ar outdor'e uzauga hermiai? Ir siaip manau y sita traukini manau jau pavelavau .| ,kadangi tuo pradeti uzsimti galimybe turiu tik ateinanacio menesio gale... Nebent zinote kokiu geru rusiu kuriios greitai suzydetu,nes as pokolkas esu pasimetes tarp rusiu 8???
Peace --==::~~
Kam tau hermiai ? Nebent dėl sėklu.. manau dar nepavėlavai, paskubėk, augink autoflower sėklas, nuo sėklos iki harvesto +-90 dienų (dažniausiai aprašyme parašyta.)
Butent hermiu man ir nereikia :) Sulijos paklaust reiktu apie oru prognozes rugsejo-spalio menesi!:D Vat man ir ydomu ar daznai hermiai pasitaiko outdor'e. Kol galiu tol svarstau apie auginima,nes betkokiu atveju viska daryt galeciau tik birzelio gale!
R2D2
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2014-04-09, 10:04
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė R2D2 »

jai negaila pingiu tai yra lindoi speed+ autofloveriai tai jie per 60 dienu baige givenima nuo sudigimo bet nlb zinau kad ten ant ju uzauga :D
Opa
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2014-05-31, 00:17
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Opa »

R2D2 rašė:jai negaila pingiu tai yra lindoi speed+ autofloveriai tai jie per 60 dienu baige givenima nuo sudigimo bet nlb zinau kad ten ant ju uzauga :D
Va! butent sitas ir ziurinejau,kazkaip keistai skamba ,nemanau kad 60 dienu,skamba kazkaip neytiketinai :|? 6 fem seklos 55 baksai,na nera taip jau baisiai jei visos sudygsta labai puiku! jei nuo kekvieno augalo iseitu nuimt bent po 20 tai butu pasaka :O
P.s kiek maciau ten lemonas,vienas is mano miegstamiausiu ka yra teke ragauti
R2D2
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2014-04-09, 10:04
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė R2D2 »

bet neatmesk rizikos jai is tu 60 dienu bus 30 apsiniaukia tai kazin ar ka turesi :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Keli klausimai dėl auginimo?
    DutkePaike » » forume Legalus forumas
    3 Atsakymai
    1710 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis
  • Auginimas apleistame name. Klausimai
    Sticky Icky Icky » » forume Herbariumas
    8 Atsakymai
    5229 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas PagonisLTU
  • Prisistatymas ir keli klausimai.
    M1ND3 » » forume Legalus forumas
    24 Atsakymai
    12107 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Jezus :)
  • Elementarūs klausimai - atsakymai. (I dalis)
    Needls » » forume Herbariumas
    2577 Atsakymai
    917163 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas grandboy
  • Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)
    Rob&Bob » » forume Herbariumas
    6174 Atsakymai
    1832483 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas LietausŽmogus