Nuotrauka Nuotrauka

WikiPedia

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

WikiPedia

Standartinė kulturingas »

Istaisykite, prasau, sita nesamone:

Marihuana – Vikipedija
Neapdulkinti vyriškųjų augalų ir nesubrandinę sėklų žiedai – marihuana, gali būti naudojamos kaip svaiginamoji medžiaga
Po to vaiksto zmones ir aiskina, kad yra nesamones parasytos. Ir gincytis net neiseina, nes "nesubrandine seklu, ir neapdulkinti" VYRYSKU augalu ziedai... WTF? Kai man pasako, kad ten rase "narkomanai", as neturiu kaip papriestarauti. Taip, LT WIKI yra nezinia kieno parasyta. Gal pradesime originalia wikipedia.org skaityti? Ne? Savo taisyti? Irgi ne? wtf.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
spaikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 2013-12-02, 14:50
Reputacija: 0

Re: WikiPedia

Standartinė spaikas »

neapdilkinta vyriskuju augalu

t.y. neapdulkinta NUO vyriskuju augalu. nors tikrai parasyta dviprasmiskai
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: WikiPedia

Standartinė PagonisLTU »

kulturingas rašė:vyriškųjų
ųjų...
spaikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: 2013-12-02, 14:50
Reputacija: 0

Re: WikiPedia

Standartinė spaikas »

PagonisLTU rašė:
kulturingas rašė:vyriškųjų
ųjų...
cia jus rasybos klaidom skundziates ar kuo? :|?
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: WikiPedia

Standartinė kulturingas »

PagonisLTU rašė:
kulturingas rašė:vyriškųjų
ųjų...
ok, supratau. tik ar tokiu atveju, lietuviu kalboje, tai neturetu buti rasoma "vyriskuju augalu neapdulkinti, moteriski ziedai"? nes pasikalbejes su zmonem as jau supratau kad techniskai ten gal ir buvo teisinga, bet esme kad vistiek man savaite laiko atrode jog "neapdulkinti (......) vyrisku augalu ziedai" (jokio kablelio niekur nebuvo).

Atsiprasau. Tikiuosi kad sitas mano FAIL'as bent leis performuluoti sakini taip, kad daugiau niekas nekvestionuos parasyto wikipedijoj :)

PS: neapdulkinti ziedai, ir nesubrandine seklu ziedai gali buti "naudojami". jie taip pat vadinami marihuana, kuri gali buti "naudojama". zodis "naudojamos" (dvieju ziedu rusys naudojamos, ar kas?) niekaip cia netinka.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: WikiPedia

Standartinė PagonisLTU »

Pirma kart ir man skaitant atrodė nesąmonė :) Dėl šventos ramybės galima ir pakeisti/sutvarkyti sakinį ;)
Rašyti atsakymą