Nuotrauka Nuotrauka

Rūkai perdaug kai ......

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
ernestan
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009-07-21, 13:16
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė ernestan »

Manvydas rašė:
ernestan rašė:Rukai per daug kai nebegliucina, o parukes apsistonini ir tiek.
Tai ne per daug,tai natūralu.Su laiku vis labiau dingsta juoko efektas,jis keičiasi ir virsta apmąstymų lygiu. :)
Jo, sita tai jau senai supratau. Rukau jau 9men, taciau jau po pirmu 2-3men. putimo supratau, kad efektas pradejo silpneti ir jis ir toliau silpnes.. Dabar jau vis dazniau pagalvoju: o kas jeigu nerukyciau pora menesiu, ar gristu senas geras gliukas, juokas ar receptoriai jau priprate ir ta pertrauka nepades susigrazint senu geru MJ laiku?
Lemonas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-08-15, 15:35
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Lemonas »

taip gristu juk visas organizmas isivalytu per ta laiko
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Manvydas »

ernestan rašė:
Manvydas rašė:
ernestan rašė:Rukai per daug kai nebegliucina, o parukes apsistonini ir tiek.
Tai ne per daug,tai natūralu.Su laiku vis labiau dingsta juoko efektas,jis keičiasi ir virsta apmąstymų lygiu. :)
Jo, sita tai jau senai supratau. Rukau jau 9men, taciau jau po pirmu 2-3men. putimo supratau, kad efektas pradejo silpneti ir jis ir toliau silpnes.. Dabar jau vis dazniau pagalvoju: o kas jeigu nerukyciau pora menesiu, ar gristu senas geras gliukas, juokas ar receptoriai jau priprate ir ta pertrauka nepades susigrazint senu geru MJ laiku?
1.efektas nesilpnėja,tik keičiasi.O keitimasis į gerą,kai pradedi mąstyt.O ne tik bukai juokiesi. :) aišku reikia,ir juoko visko.Bet juoką gali sukelt,su atitinkama kompanija.O jeigu puti su tais pačiais,tai natūralu,kad išsisemiat ir panyrat į apmąstymus. :)
2.Taip juokas grįžtu,bet tik kokiai vienai dienai.Ir vėl efektas PASIKEISTU,bet nedingtu.Tolerancija MJ yra labai minimali,beveik nesijaučianti,tik taip atrodo.Kaip ir pačiam,taip atrodo.
Turėk omenį. :)
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė rude bwoy »

Manvydas rašė:1.efektas nesilpnėja,tik keičiasi.
http://www.marijuanalibrary.org/brain2.html
The NIMH tolerance study confirms what most marijuana smokers have already discovered for themselves: The more often you smoke, the less high you get.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Manvydas »

rude bwoy rašė:
Manvydas rašė:1.efektas nesilpnėja,tik keičiasi.
http://www.marijuanalibrary.org/brain2.html
The NIMH tolerance study confirms what most marijuana smokers have already discovered for themselves: The more often you smoke, the less high you get.
"High",o ką aš ir sakau.Kuo daugiau rūkai,tuo labiau high virsta stone.Bet tai nereiškia,kad efektas silpnėja.Arba aš kažko nesupratau,arba mano anglų žinios silpnokos. :) Iš juoko pereini į apmąstymus.O ar tai susilpnėjęs efektas,aš nedrįsčiau teigti. :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė putejas »

nieks ten nesilpneja. tiesiog zmogus po pastovaus rukymo pripranta prie dumo busenos, jam buna jau nebe high o stoned, o jei jis mano, kad jo jau nebeveza tai cia tik iliuzija tokia. kaip tave gali vezti jei tu jau vaziuoji menesi ar du is eiles? :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė jahmate »

Na bet tarkim lyginant surukoma kieki tarp rukancio pastoviai ir rukancio retai tai tikrai skirtumas nemazas buna :)
I'm a junglistic man.
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Arnas »

Per daug nerukau , bet katik nutiko juokingas dalykas virtuveje ,
kumpi idejau i duonine o duona i saldytuva :D :D
Bet susipaisciau , ir istaisiau savo klaida :D bet dabar kaip ziauriai jokinga :D
Nesveikas brakonierius :D
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė rude bwoy »

Manvydas rašė:Arba aš kažko nesupratau,arba mano anglų žinios silpnokos. :)
Arba tu netiki niekuo, kas prieštarau ja tavo nuomonei. Mano klaida - pagalvojau kad su tavim įmanoma normaliai padiskutuot, argumentuojant savo nuomonę faktais. Pasirodo suklydau.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Manvydas »

rude bwoy rašė:
Manvydas rašė:Arba aš kažko nesupratau,arba mano anglų žinios silpnokos. :)
Arba tu netiki niekuo, kas prieštarau ja tavo nuomonei. Mano klaida - pagalvojau kad su tavim įmanoma normaliai padiskutuot, argumentuojant savo nuomonę faktais. Pasirodo suklydau.
Aš truputį blogai pasakiau.Taip kuo daugiau rūkai,tuo labiau JUOKO aspektu poveikis mažėja,bet ar galima sakyt,kad jis apskritai mažėja? :) Jeigu žmogui patinka tik juoktis,taip jis tada mažėja,bet jei patinka ir stonintis ir pagalvot ir pan. tada nemanau,kad galima sakyt,kad mažėja.Aš sutinku high efektas sumažėja,bet ar pats poveikis sumažėja,vien todėl,kad nebesijuoki,aš taip teigt negaliu.
Aš ir sakau,kad galėjau kažką ne taip suprast....Bet juk nieko nebuvo paminėta apie stone. ;) Buvo parašyta,kad kuo dažniau rūkai,tuo rečiau būna high (ar panašiai),bet juk high sukelia THC,o stone kiti kanabinoidai.Tai išeina,kad THC tolerancija yra didesnė,nei kitiems kanabinoidams.Todėl THC efektas (high) silpnėja,bet kiti kanabinoidai veikia,to pasekoje iššaukiamas stone. :)
Ir dar kai ką pastebėjau.Pirmą kartą jeigu rūkai kažkokią naują rūšį,tave tiesiog nuteškia,o paskui vis tą rūkant susidaro imunitetas (jeigu vienodais kiekiais rūkai maždaug) :).Kažkaip prisitaikai. :)
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Spotless »

Kodel THC efekta vadini "High" ? Jei as pure indicos parukysiu tai suries i raga mane ir viskas.
Bet faktas aiskus, kad kuo daugiau rukai tuo maziau "apsineses" tampi ( kalbant apie vienoda kieki ), todel dazniausiai reguliariai rukantys suruko daugiau nei retai rukantys.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Jefridas »

Manvydai - blogai supranti žodį "high" :)
High on heroin..
High on love..
High on cocaine..
I feel high when I am flying on an airplane.
I feel high when I jump with parachute.
I got high because I smoked marijuana throught big bong after smoking my joint that got me high too and all that happened after I smoked a big blunt with friends who were high because of smoking earlier this morning throught big bucket that got them high!

Tai ne high ar stoned.. Tai tiesiog high.. :) Kai parūkai - esi high, nesvarbu ar tavo galvoje high ar stone, nes high ar stone tai kitos pakopos žodžiai :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė jahmate »

Na jo high tai yra busena kai tu parukes tai yra ar tu high ar tu stone vistiek realiai yra high :D Taciau jei kalbant apie high tai man daug malonesne busena uz stone tai jei galeciau rinktis ka pust tai tikrai rinkciausi sativa :)
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Manvydas »

Jefridas rašė:Manvydai - blogai supranti žodį "high" :)
High on heroin..
High on love..
High on cocaine..
I feel high when I am flying on an airplane.
I feel high when I jump with parachute.
I got high because I smoked marijuana throught big bong after smoking my joint that got me high too and all that happened after I smoked a big blunt with friends who were high because of smoking earlier this morning throught big bucket that got them high!

Tai ne high ar stoned.. Tai tiesiog high.. :) Kai parūkai - esi high, nesvarbu ar tavo galvoje high ar stone, nes high ar stone tai kitos pakopos žodžiai :)
Aišku mano klaida. !|
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Noplaya »

high-kai esi parukes.
stone-kai esi persirukes, overdose, kitaip sakant.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė raMa »

Noplaya rašė:high-kai esi parukes.
stone-kai esi persirukes, overdose, kitaip sakant.
Ka tu cia nusisneki ?? :}
:x: Tas kai nusišneka 420 *
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė jahmate »

Tai jau tikrai kad lempa. :)
I'm a junglistic man.
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Noplaya »

o jums stone'as yra siekiama busena?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė putejas »

Noplaya rašė:o jums stone'as yra siekiama busena?
ne. taciau sativos uzrukyk ir busi high, uzrukyk indicos ir busi stoned. tos pacios sativos poveikis skirtingas, priklauso nuo veisles. gali but high arba high high... vien zodziu stoned nera persirukymo busena, o tiesiog kitoks high
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Wanikas »

Man pavyzdziui stone, vakare, prie filmo, uzkandziu labai gerai sueina :) Kiekvienam savo. Kitaip niekas indicu neaugintu.
Epic Win
Rašyti atsakymą