Nuotrauka Nuotrauka

Zibtuveliai , Svarkes

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
zaza
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2006-11-20, 21:05
Reputacija: 0

Zibtuveliai , Svarkes

Standartinė zaza »

Taigi gavau dovanu svarke (nu zibtuveli) taigi baigesi dujos ir db nzn su kuo pildys su paprastom dujom nekaip dega labai maza liepsna gal kas zinot su kuo reikia juos pildyt ? :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Esi tikras, kad gerai užsipildė? Pabandyk dar ir dujas ir žiebtuvėlį pašaldyti kokioj šaldymo kameroj kokias 10 minučių prieš pildymą.
BOB - Bombs Over Bagdad!
zaza
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2006-11-20, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė zaza »

Gerai , pabandysu :)
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

ash patarciau jai balionelis duju toks plasmasinis galbut ddelto sunkiai pildosi... pas mane toks metalinis flakonas taj tikraj neblogai pildo ;)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Dauguma dujinių pildomų yra tik imitacija, kad jie pildomi.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

nu turejau uzh 150lt nesiskundziau kad xujovaj pildosi.. bet kaip ir visi zhiebtuveliai yra pametami tajp nutiko ir tam ... Amen 8|
Spartakas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 2005-03-29, 21:45
Reputacija: 0

Standartinė Spartakas »

Ziebtuvelis bent jau pas mane tai yra toks vaiksciojantis produktas, viena diena ziurek neturi, kita jau kokie 3 ant stalo. Ir nieko cia nepadarysi. Tikrai nedauk esu islaikes nuo pradzios iki galo.
divinorum.lt
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

Spartakas rašė:Ziebtuvelis bent jau pas mane tai yra toks vaiksciojantis produktas, viena diena ziurek neturi, kita jau kokie 3 ant stalo. Ir nieko cia nepadarysi. Tikrai nedauk esu islaikes nuo pradzios iki galo.
Pas mane lygiai tas pats :) Net dbr net nezinau kieno ziebtuveli turiu, retai kada islaikau ziebtuveli ilgiau nei kokias 3sav. Na jei tureciau koki sustra tai labiau sekciau kad kur nedingtu ir jei dingtu tai atsiminciau kas paskutinis naudojosi ir bandyciau atsiimt. Bet siaip dazniausiai tai striukej koks kisenej nusimeta, poto kai bunu be striukes atsiranda kelnese, ta kelnese palieku namie tada dar viena nusiperku, poto kamnors duodu prisidegt ir uzmirses pasisavina, kaip ir as daznai padarau, zodziu keiciasi ir keiciasi.
Paskenduolis
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2007-01-08, 13:44
Reputacija: 1

Standartinė Paskenduolis »

Sigma rašė:Dauguma dujinių pildomų yra tik imitacija, kad jie pildomi.
Ten ne imitacijos, kad jie pildomi, o voztuvas kazkoks, kad pasidarius per dideliam duju slegiui (tarkim ziebtuveli palikus saules kaitroje) dujos nuteketu, ir nebutu kokio tai sprogimo :D Va taip va! :D kazkur girdejau.... :)
dumotojas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2006-11-03, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė dumotojas »

kad nesukti galvos ir gerai degtu ziebtuvelis,nusipirkite placios spalvu gamos "Bic" ziebtuveli.pamesi,nuo 2 iki 5 lt nusipirksi kita...ilgai dega,pametus negaila,o pasibaigus dujom dar ir akmeneli galite panaudoti savo megstamui "zippo" :)
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Manau geriausi ce cricket, pigus,kokybiski, labai gerai dega net be duju, ta prasme jau dujom baigiantis ziebtuvelis tas uz lita dega su maza liepsna,o cricket su pastovia :D :]
Assas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2007-03-25, 22:17
Reputacija: 0

Standartinė Assas »

jojojo dega AVANSU :D:D:D
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Tik Bic ir cricket. man tie big maziukai prie sirdies :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Rašyti atsakymą