Nuotrauka Nuotrauka

Ką aš galiu padaryti?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Standartinė no_one »

heh =]] nereikia gintis sigmuli, aš tavęs nepuolu. kadangi matau kad mano postas liko nesuprastas, visų pirma išsiaiškinkim kodėl aš paklausiau kaip tamsta pademonstravai solidarumą. kaip pastebėjau tamsta kartais prikiši lietuvaičiams jų pasyvumą - jeigu pameni seną gerą patarlę apie puodą ir katilą juodą, manau suprasi kur link suku. žodžiu nematau absoliučiai jokios prasmės ką nors kam nors prikišinėt, jeigu pats esi lygiai toks pat. jeigu aš klystu ir tamsta padaręs kažką konkretaus šioje sferoje - iš anksto labai atsiprašau ir lenkiu galvą.
o apie save patį galiu pasakyt tiek:
1. aš niekada nesakiau kad esu už legalizavimą, nes nemanau kad tai šiai dienai būtų protinga. todėl nematau prasmės mitinguot ar kitaip reikšt ne savo nuomonę. čia aš kalbu apie kalnalapę apskritai, medicininiai reikalai yra kita istorija.
2. karts nuo karto pastebiu kad pūtikai nelabai supranta demokratijos principus. tai antra priežastis, dėl kurios niekada nemitinguosiu už žolę, nebent už legalizavimą pasisakytų dauguma.
taip kad aš niekada neklausiau (turiu omeny rimtai, be ironijos) ir neklausiu ką daryt, nes nieko daryt nenoriu. tai nereiškia kad dabartinė situacija mane tenkina, bet aš suprantu kad be daugumos palaikymo plėšytis nėra absoliučiai jokios prasmės. o dauguma yra labai, labai, labai inertiška, todėl vienintelis įmanomas būdas kažką pakeisti - laukti kol į gerą pasikeis tautos mentalitetas. jeigu netikit kad tai įmanoma - pasidairykit aplink, pozityvių pavyzdžių yra.

p.s. ir nesuprask neteisingai - ironijos šitam poste nėra, gerbiu tamstą kaip žmogų, nors mūsų nuomonės sutampa ne visais klausimais. bet priešingu atveju pasaulis būtų beprotiškai nuobodus, ar ne?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Tikriausiai nepatiks tau šis iškeldinimas, bet įvykiai yra daug svarbesni nei tavo galbūt dabar tavo užgautas ego. Atsiprašau iš karto.
no_one, nebūk babelio sraigtas ir nekelk drumzlių, neklaidink. Jeigu pats sedi krūmuose, tai nestabdyk kitų. Nebūk spyna.

Aš nesiginu. Aš tik atsakau į tavo klausimus. Tikrai nesigirsiu ką ir kiek esu padaręs. Tai žema. Man užtenka matyt kaip sklinda ratilai nuo įmestų akmenų.

Aš turiu savo kelią ir juo einu. Kai žmogaus, kuris bandė pralaužt ledus, kad tau, tau ir tau lengviau būtų, kad turėtumėm didesnę galimybę pasirinkt

ekologišką produktą... Kai tokio žmogaus gyvenimas eina dugnan, ne vieta ir ne laikas badytis pirštais ir aiškintis smulkmenas. Faktas tas, kad nei vienas iš

jūsų kurie aikčioja ir svaisčioja, nepajudino nei piršto. Taip, aš irgi prisiimu kaltę ir gėdą. Tikrai neneigiu to. Bet nelaikas dejavimams. Nepavyko

pralaužt man jūsų abejingumo nelaimei artimo. Lietuviais esame mes gime...
Galbūt nieko matomo nebūtumėm padarę. Bet persekiojamam žmogui jausti palaikymą yra labai labai daug. Suprasite tai kai lazda atsisuks ir į jūsų pusę, o jus

būsite vienas kaip pirštas prieš babiloną. O lazda sukasi... Tai tik laiko klausimas, kada ji atsisuks. Ir kuo vėliau ji atsisuks, tuo skaudžiau kirs.

O dabar prilaikyk savo ego, savo norą iš bokšto papamokslaut. Kalbėsiu ne tau vienam, neasmeninsiu vien tau. Kalbėsiu visiems. Tik toki stilių išlaikysiu. Ne

tu vienas toks esi. Papasakosiu, pakomentuosiu ką aš matau. Taip aš matau, ir aš galiu klysti. Pramerkite akis plačiau, pabandykit suprasti.
no_one rašė: 1. aš niekada nesakiau kad esu už legalizavimą, nes nemanau kad tai šiai dienai būtų protinga. todėl nematau prasmės mitinguot ar kitaip reikšt ne savo

nuomonę. čia aš kalbu apie kalnalapę apskritai, medicininiai reikalai yra kita istorija.
no_one rašė:izacijas jūs dabar kalbate? Kokie dar legalize mitingai? kas čia per drumzlių kėlimai ir temos nusukinėjimas bei klaidinimas? Žmogus už jus

galvą deda, o jūs abejingai stebite, kaip maitvanagiai jį išlesinėja.
no_one rašė: 2. karts nuo karto pastebiu kad pūtikai nelabai supranta demokratijos principus.
Čia apie kurią šalį kalbi? Kur ta demokratija? Viskas dabar perkama ir parduodama. "Demokratija" yra paskleistas mitas, drumzlės, kad jaustumetės saugesni ir

mažiau dūgztumėt.
no_one rašė: tai antra priežastis, dėl kurios niekada nemitinguosiu už žolę, nebent už legalizavimą pasisakytų dauguma.

taip kad aš niekada neklausiau (turiu omeny rimtai, be ironijos) ir neklausiu ką daryt, nes nieko daryt nenoriu. tai nereiškia kad dabartinė situacija mane

tenkina, bet aš suprantu kad be daugumos palaikymo plėšytis nėra absoliučiai jokios prasmės. o dauguma yra labai, labai, labai inertiška, todėl vienintelis

įmanomas būdas kažką pakeisti - laukti kol į gerą pasikeis tautos mentalitetas. jeigu netikit kad tai įmanoma - pasidairykit aplink, pozityvių pavyzdžių yra.
Ta prasme pasinaudosite kitų krauju ir prakaitu?
Tai ne lietuviškas pasyvumas. Pacituosiu: tai vergiškas krikščioniškas lietuviškas nuolankumas. Tylus nuolankus laukimas kol babelio lazda vož per kuprą.

Abejingumas artimo skausmui.
Dabartinė situacija yra gera??? Tai, kad jūsų šią dieną neužkabino, tai dar nereiškia, kad ryt to nebus.

Paskutiniu metu susidūriau su tokiu reiškiniu ir jo pasekmėmis.
Vis dar yra plaunamos smegenys, kad paragavus marihuanos, paragauji NARKOTIKŲ. Kanapė = narkomanija. Ne narkotikai, o narkomanija. Ir stipriai skalbiama. Per

spaudą, per akcijas mokyklose. Retas šiai propagandai sugeba atsispirti.
Prieš keletą metų viena mergina iš provincijos susipažino su marihuana. Ir pametė sveiką protą. Jai buvo sakyta ne vieną kartą, ir ne vieno žmogaus, kad

galvotų ką daro. Vis tik klaidingi stereotipai per giliai buvo įskiepyti. Pamatė, kad nuo marihuanos kaip ir nieko neatsitiko, lyg ir mitas žlugo. Bet

suveikė galvoje įdiegta programa: kanapė = narkomanija. Prasidėjo visko ragavimas iš eilės, pasipylė chemija. Dabar praėjo tas šišas, suaugo. Tik prieš kokį

mėnesį sulaukiau klausimo iš jos: "o vaikų aš galių turėti po keleto tokio gyvenimo metų?"... Kiek dabar jūsų yra nuo to apsaugotų?

O kur dar chemija užnuodyta žolė gatvėse? Kur policijos teroras už tai, kad laisvalaikiu atsipalaiduoji kitaip? Galbūt Vilniuje, Kaune policija nebeturi

laiko tokioms nesąmonėms. Bet ar matote, kas dedasi provincijose? Kaip Jonavoje policija "džiaugėsi" supakavę pūtikus?

Atsakykite sau - tai jus tenkina?

Ne vien mitingai ir piketai yra įrankis. Iki jų dar labai labai toli mums. Yra daug daugiau įrankių. Nieks už jus pačius to nepadarys. Reik patiems keltis ir

eit. Nelaukite kol lazda atsisuks į jus. Kuo ilgiau lauksite, tuo skaudžiau ji kirs. Supraskite, kad pasaulyje kur viskas yra prekama, eilinis žmogus yra

niekas. Ypač vienas. Kalbėkitės, tarkitės, galvokit. Kelkitės. Kitaip vieną dieną kažkuriuo būdu sutryps ir jus. Pervažiuos, paniekins ir sužlugdys. Vienas

lauke - ne karys. Palaikykite vieni kitus. Netylėkit!

Ir svarbiausia nekaišiokite pagalių į ratus tiems, kas bando iškelt vėliavą. Patylėkit ir pasilaikykite sau abejingumą. Neskleiskit jo. Velniop visus ego,

nuomones, mentalitetus, kai stoja teroras prieš artimą jūsų ar jus pačius.
no_one rašė: p.s. ir nesuprask neteisingai - ironijos šitam poste nėra, gerbiu tamstą kaip žmogų, nors mūsų nuomonės sutampa ne visais klausimais.
Esate asmeniškai tet-a-tet kalbėję su manim? Esate tikri, kad tikrai žinote mano nuomonę?


Dabar persiskaitykite dar kartą viską. Atmeskite pompastiką. Ji tik tam, kad nervus stipriau timpteltu. Pabandykit išsitraukt esmę ir suprasti apie ką aš.


O dabar pažiūrėkite:
http://www.youtube.com/watch?v=wWjzjtSGEew
ir atsakykite sau - šito laukiate????

Vis tik yra pas mus žmonių grupė aktyviai to siekančių. Ir galia tam turinčių. Bendravau aš su tokiais.

--------------------
Patys toliau diskutuokite. Nemėgstu aš tokių kalbų. Ne tam aš sutvertas. Išsiaiškinkite patys, ko jums reikia.

--------------------
http://www.grokiskis.lt/straipsnis.php?tema=872&id=4833
BOB - Bombs Over Bagdad!
Herbicidas
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2007-05-12, 10:48
Reputacija: 0

Standartinė Herbicidas »

Sigma rašė: O dabar pažiūrėkite:
http://www.youtube.com/watch?v=wWjzjtSGEew
ir atsakykite sau - šito laukiate????
Ruskiai yra ruskiai, ten su belenkokiu mitingu tas pats... Ner demokratijos, cia ne prie ko visai... Lietuvoj taip neivyktu, butu labiau zodziu musis nei kumsciu... + duxai kam prie mentines ejo ir be xebros normalios? pff... xD
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas