Nuotrauka Nuotrauka

Keli klausimai dėl auginimo?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Tema užrakinta
DutkePaike
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2022-03-12, 02:44
Reputacija: 2

Keli klausimai dėl auginimo?

Standartinė DutkePaike »

Sveiki bendraminčiai floristai. 😀 Turiu jau ilgą laiką mažą svajonę, užsiauginti porą augaliukų namų salygomis. Visas procesas aiškus, nes internete tikrai pilna info. Tai įdomu kaip yra su kvapu? Žinau jis yra tikrai didelis. Tarkim žadu auginti vieno kambario bute. Tai ar kvapas persiduoda į laiptinę, tarkim kaimynai užuos mano gėrį? Auginčiau spintoje, tam pačiam kambaryje ir miegu tai ar tas pastovus kvapas man pačiam nekenktu, nebusiu koks nuolatos apspangęs? 😂 Žinau žmonės naudoja visokius anglies filtrus oro išsiurbimo padavimo sistemas, bet taip viską geirai isirenkti nėra galmybės. Ką naudočiau tai 200-400w led lampą, ir paprastą ventiliatorių (vėjelį). Tai su tokią įranga ką įmanomą užauginti? Žinau, kad kiekis priklauso nuo veislės, bet tarkim e.parduotuvėje rašo, kad galima užauginti iki 500 g. iš vieno augalo tai čia jau turi būti geros salygos, o mano salygomis kas gautusi? Ir paskutinis klausimas naudojant 200-400 w led lempą ir ventiliatrių (vėjelį) kiek per visą auginimo laikotarpį maždaug prisukčiau elektros? Ačiū už atsakymus. Visiem gero derliaus. O žmonės nepatenkinti gyvenimų praikit postą jai neturit ką protingo patart. 😉
dar3lis
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2022-02-02, 00:47
Reputacija: 2

Re: Keli klausimai dėl auginimo?

Standartinė dar3lis »

Labutis ;) Svajone tavo gera, bet jei gyveni bute ir bijai del kvapo, tai pasiulyciau atsisakyti sitos svajones :) juolabiau kad nezadi naudoti jokiu filtru ir t.t., nors net ir su jais kvapas pasklinda pradarius palapine ar kazka, o cia dar spinta kuri nera sandari, tai zydejimo 5-8 savaitem kvapo butu pilna laiptine, o jei dar senos statybos daugiabutis tai ir pas kaimynus kvapas prasiskverbtu... O del technikos tai zinoma kad kazka uzaugintum, bet tikrai ne tai kiek raso parduotuve, nes ten dazniausiai buna skaiciuojama 1000w lempa vienam kvadratiniam metrui, su gerais oro padavimais ir t.t. O del elektros sanaudu tai yra skaiciuotuvai online, kuriuose gali paskaiciuoti mazdaug visus duomenis suvedes, ieskok googlej: electricity consumption calculator. Jei visgi zadi auginti tai palinkesiu gero derliaus, bet pirma siulyciau isitikinti, kad visi kaimynai normalus ir nebutu problemu su jais del kvapu ar kazko kito :)
Babyice
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2022-05-15, 22:29
Reputacija: 0

Re: Keli klausimai dėl auginimo?

Standartinė Babyice »

Sveiki ka patartumet daryt, turiu zoles daug ka padaryt kad jinai veiktu, mano klaida uzauginau siena tai nenoreciau prarast saibu biske, nkreciau padaryt veikiancia ja biskį
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 345
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 37

Re: Keli klausimai dėl auginimo?

Standartinė nenaudelis »

DutkePaike: pats dabar esu tokioj situacijoj. Zadu 1 augala kaip bus kaip nebus augint. Filtra aisku naudosiu, bet is praeitu auginimu 101% zinau, kad net jis 100% nepades nuslept geru kvapu. Bet yra didelis bet - tas kvapas neturi nieko bendro su kvapu rukant. Kaimynas, jei pats neaugina ir nezino kas prie ko, nieko ir neitars. Jei po laiptyne nesivalkiojaa visokie-kokie, tai manau nieko baisaus. Tuo labiau pavasaris, vasara, skersvejai prapus ir susimaisys su kitais kvapais. Bet be filtro tai kvapas tikrai bus rimtas. Yra dar maziau kvepianciu veisliu, yra ir baisiai "kvepianciu". Reikia dar veisle pasirinkt, su skunko genetika tai be filtro net nepradeciau. Maziausiai man kvepejo Northern Lights, White Dwarf,bent jau kvapas neikyrus, o gal kad mazus juos turejau. Del derliaus tai po 1 150W LED lempa paskutiniu auginimu gavosi 50gr sauso, veisle Orange Bud Auto kokose, ant vandens ta pati sekla po ta pacia saule dave beveik dvigubai.
Tema užrakinta
 • Panašios temos
  Atsakymai
  Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas
 • Prisistatymas ir keli klausimai.
  M1ND3 » » forume Legalus forumas
  24 Atsakymai
  11825 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas Jezus :)
 • Klausimai Outdoore
  dabumss » » forume Outdoor
  507 Atsakymai
  184345 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas Operatore
 • Auginimas apleistame name. Klausimai
  Sticky Icky Icky » » forume Herbariumas
  8 Atsakymai
  5056 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas PagonisLTU
 • Augintinių problemos 3. Klausimai - atsakymai...
  Mac » » forume Herbariumas
  240 Atsakymai
  106571 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas lazys
 • Elementarūs klausimai - atsakymai. (I dalis)
  Needls » » forume Herbariumas
  2577 Atsakymai
  901570 Peržiūrėta
  Paskutinis pranešimas grandboy