Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė DILLIGAF »

Sveiki visi :V: , visu pirma atsiprassau jog uzleidau si foruma(buvo butina kaika nuveikti.....)
Tai va,per interviu man buvo pareiksti 3 kaltinimai ir paskirta teismo data.Ivyko jau ir pats teismas.
Nusiteisiau:
1.Possessing class B controled drugs - Fine - £75
2.Prevent meter from reg electric supplied - Fine - £100
3.cultivating cannabis - Fine - £100
4.Dishonestly using electricity - Fine - £100

Krc uz tris kaltinimus keturi srokai 8???
P.S. cia UK
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

tai gausi sumoketi 375£.kiek advokatui paklojai?ar neemiai jo?tai dar reikia ir el.tinklams atlyginti kiek prisukai?nes kaip pirmai rasei kad jau nuskaitineja tau jie nuo kiekvieno papildymo...lietuvoje butum apsiverkes jei butum papuoles,tikrai nieko baisaus,teismas ivyko,baudas gavai,laisveje vaikstai,lietuvoje sedetum.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė DILLIGAF »

runkelis rašė:tai gausi sumoketi 375£.kiek advokatui paklojai?ar neemiai jo?tai dar reikia ir el.tinklams atlyginti kiek prisukai?nes kaip pirmai rasei kad jau nuskaitineja tau jie nuo kiekvieno papildymo...lietuvoje butum apsiverkes jei butum papuoles,tikrai nieko baisaus,teismas ivyko,baudas gavai,laisveje vaikstai,lietuvoje sedetum.
Taip,bauda £375 teks sumoket-laiko duota iki lapkricio vidurio.
El.tinklams jau puse sumokejau iskart,kad pajugtu man elektra vel,kuria buvo atjunge,o i likusia pusia dalies nuskaiciuoja po 60% kaskart pildant. Pvz.jei uz cirika pildaus tai tik keturis svarus palieka man.
Advokato neemiau per interviu ir net atejes i teisma jo neieskojau,nes kaip keistai jum tai nuskambes,bet as jais nepasitikiu.O ir kaip galeciau po sito: Syki Lt mentai kabino is oro,parsiveze i poskyri,be klausimu spaudima piso ir liepe pasakot,o ka net pats nzn.Atvede man advokata ir paliko mus,kad pasneketumem kaip gynejas su ginamuoju.Jis man patarineja:"dv prisipazink,nes teismas atsizvelgs i tai kaip i lengvinancia aplinkybe" da pasol nx jam sakau!As isvis sedziu soke,nes net nzn apie ka prisipazint, nu ir tas mano "advokatas" kaip ir anie pradejo mano rankas sukinet ir zuvis i kupra dalint.Po kurio laiko pasirode tikrasis advokatas nupleses riebius pinigus jis siulo ta pati-prisipazink.Da bbd!Kam man jie reikalingi jei tik pinigus imt temoka.
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė wauris »

Man cia paskaicius DILLIGAF postus siurpas net nueina kaip nenoreciau jo vietoj buti 8/
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė wauris »

Man idomiau butu suzinot kas buvo ikliuve ir kiek augino ir kas buvo,ka kalbet ko nekalbet jiems...
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

Tampo. Dar kaltinimų niekas man nepareiškė, tikiuosi, kad ir nepareikš, bet greičiausiai pareikš, kuo aš išskirtinis?:)
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė DILLIGAF »

wauris rašė:Man idomiau butu suzinot kas buvo ikliuve ir kiek augino ir kas buvo,ka kalbet ko nekalbet jiems...
Nekalbek isvis nieko!Pradaryk burna tiktais kai mentai ko klaus,nes ko daugiau kalbesi tuo daugiau jiem nauju klausimu iskils.Jei augini ir ikliuvai kur svetur plius gerai moki vietine kalba tai vistiek imk verteja(-a)-turesi laiko apmastyt atsakyma pokol vertejas(-a)tau vers.
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė wauris »

o bausme priklauso nuo auginamu medeliu kiekio ar bendro ploto? :|? o kam gal teko kada advokata imti kokie jo ikainiai? istikro ziaurus klausimai,bet apsidraust juk reikia nezinai kas gali nutikti ateityje...bet kaip sakant bijai vilko neik i miska,arba kas nerizikuoja tas neruko SAVO.
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė wauris »

tu sakai svori cia jau gatavo produkto ar paciu krumu svori? jai pacio produkto,tai jai jo nera dar?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

A jie visur vienodai dirba. Nežinau ar skundai ką nors pagelbėtų, prieš tai reik įstatymus peržiūrėt kaip jie ten gali ir turi dirbt, o kad jie sveria visus augalus tai faktas ir dar nenustebčiau jei svertų žalius tik ką nukirstus, o ne džiovintus. Nieko per daug kalbėt nenoriu, bet pažiūrėsiu ką jie man pagiedos kai paskambins, bet aš bandysiu kabintis prie visko, o jei advokatas bus durnas ir nesiklausys ką aš jam šneku tai bus atleistas iš pareigų. Svoris turi būti nustatytas laikantis mūsų reikalavimų, kadangi mes sėdėdami šioje kultūroje žinome kas iš augalo dalių vartojama, o kas ne. Be to teisėsauga privalo būti kompetetinga ir žinoti koks svoris turi būti skaičiuojamas. Jeigu nežino ar viską daro tyčia ne taip kaip reikia tai mums tik į naudą. Negali imt ir nuteist žmogaus nesilaikydami demokratijos ir sąžiningumo principų, vadovaudamiesi vien tik susikurtais precedentais.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Bausme priklauso nuo narkotiku kiekio, mazas kiekis, didelis kiekis ir pan, o to kiekio ribos surasystos kazkur betai jie per daug nesiparina patis ivertins ar ten mazas ar ten didelis pas mane virs 100 buvo tai ivertino kaip maza kieki nors ne tiek jau cia ir mazai :D O advokatas tokiuose bilose labai nepagelbes geriau jau pacem pasidomet situo dalyku kur kada ka sakyt ir nereiks to advokato o normalus advokatas man kainavo 2500lt lietuvoi, su juo drasiau buvo bet kad jis lb daug padetu nepasakyciau.
vaikai nenarkokit vartotiku.
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė wauris »

gal gali smulkiau savo situacija,mane labai sudomino. Tai ka jie dare ? ar bande prikabint kad pardavinejai? ka jiems sakei? ir kaip pagavo jai ne paslaptis?
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė wauris »

aciu uz informacija zinosiu ateitije :D tai reiskias reik slepti grinderi,svarstykles .|
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Tratagalvis »

Nebent labai gerą slėptuvę turi, nes jeigu jau augalus surastų, tai ir namus visus išknistų kriminalistai.
Arba slėpt kokiam medy už trijų kilometrų nuo namų, bet irgi problema - kai prireiks svarstyklių reikės pėdint tuos tris kilometrus :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Prie svarstykliu pasimt pakana prisidet ten auskariuku visokiu ir vsio mentai jai klause gatvei ar prastesniu atveju namie kai krato, sakai pareigunas gi auskarus sveriu kokios fucking problems? :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

Aj, vieniems kliūna maišiukai su svarstyklėmis, o kiti tik pavarto, pažiūri ir tiek žinių. O ką, svarstyklės yra bo įdomu stebėti besikeičiantį svorį džiovinamos žolės, maišiukai patogu asmeniniam vartojimui einant pasivaikščiot ir pan. Be to daug kas priklauso nuo to su kokiu tikslu ar kokiais įtarimais žaliakelniai pas tave lankosi. Jei lankosi tik dėl įtarimo, kad augini kanapes tai apie pardavinėjimą gali nekilt minčių jei tuo labiau aiškinsi, kad augini sau ar saviems tyrinėjimams. Jei jie gaus info, kad augini ir prekiauji, jau ieškos ir to ir ano ir kabinsis prie visko. Niu čia skaitau menki niuansai, kurie nebūtinai gali pasitvirtint.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

Ateinu į komisariatą, kad surašytų protokolą. Tyrėjas klausia:
- Auginai kanapes? Prisipažysti, gailiesi, viską ane?
- Auginau auginau, tik kaip tai gailiuosi? Nesigailiu, kad auginau...
-...ne nu bet kad auginai tai pripažysti viską ane? - stumia ments toliau.
Sakau "gailestis dėl auginimo jau kita tema, bet pripažystu ir neslepiu kad sutinku, kad auginau ir kad augo...
-...ne matai pripažysti ir viskas; tada sakyk pripažysti gailiesi ir viską, bauda bus mažesnė.
Sakau jo pripažystu, kad auginau :)
-nu ir viskas, sėsk palauk daba kol surašysiu protokolą - ir nuėjo pas kolegas krykštaudamas rašyt protokolą
p.s. pratęsiu neužilgo
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

Atėjo laiškas iš prokuratūros. Informavo, kad "ikiteisminis tyrimas <...> dėl nusikalstamos veikos, numatytos LR BK 265 str. nutrauktas". Taip pat prisegtas antras lapas, kuriame nurodyti ikiteisminio tyrimo nutraukimo motyvai. Skeneris nedirba ko tai, nu vienu žodžiu finale bauda 100Lt.
Dar to kuris man išrašė tą baudą klausiau, sakau įstatyme numatyta, kad baudžiami tie, kas neteisėtai augino. Sakau, o gal žinot kaip gaut valstybės leidimą, kad auginimas būtų teisėtas? :D Tas sako, oi kad nežinau su tuo nesusidūręs :D
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Eina sau, nais :D :D šypsenėlė bet ir juoko kiek užturėjau. Kaip ir sveikinu ar kaip kitaip išsireikšt. Aišku tikėjaisi ne to, manei bus baisiau?
Tinius
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-08-20, 12:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Tinius »

Sveikinimai, putejau, tai jau dabar atleisi vadeles kovoje pries sistema, ar vis dar taip pat entuziastingai dirbsi? Labai idomu suzinot kodel gi nutrauke ta tyrima..
Nufotkink - nebutina gi skenuot.
Rašyti atsakymą