Nuotrauka Nuotrauka

Bloga atmintis?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Bloga atmintis?

Standartinė Diego »


Ne reklama


Kad nuo zoles atmintis dingsta kazkur toli, zino visi, siaip tai tas pats ir pas mane, bet dabar, kai taip jau nebepuciu daznai, tai truputi pagerejo. Bet ka norejau pasakyti, kazkada ziuredamas TV isgirdau, kad mokiniams yra labai gerai gerti papildomus vitaminus smegenims, kad geriau susikaupti pamoku ar ekzameno metu. Taik kad pagalvojau, kad galima nueiti i vaistine ir jei kas, tai nusipirkt, taip ir paklausiau ar turi vitaminu smeginims :))) , turi sako bet tai kaina - 36 lt., nu px galvoju, be to tada ir pinigu truputi buvo, nusipirkau, ir po 1 kaliosika per diena, ten 30 ju buvo, bet pageres gal savaite atsibodo ir padejau jas gulet.
O paskui tapau putiku traukiku ir smegenukus savo po truputi prapusdavau, kol nepastebejau, kad viska pamirstu, nu ir kaip tik tie kaliosikai, va blemba galvoju kaip faina, nu ir po 1 - 2 pradejau kasdien uzsimesdinet, ir ka galvojat, jau po poros dienu tokiu konkretnu provalu nebuvo, nesakau kad iskarto ir pilnau, bet rezultata tikrai pastebejau, bent jau is laisves aliejos isejima rasdavau :))) , vat tik blogai kad brangios, bet as nusipirksiu dar, gal ne situ, gal bus kokiu kitu, gal pigesniu, nezinau tikrai, bet reikes, nes dabar mokinuosi ir reikalingi geri smegenys, be to tabletes vadinasi

Bio-Biloba arba Bilo Boba :D
Is zinyno:

Bio-Biloba - tai naturalus preparatas, naudojamas pagyvenusiu zmoniu pervargimui malsinti, atminciai stiprinti ir demesiui sutelkti, kai atmestos patologines bukles. Bilo Boba gerina periferine kraujuotaka, kai sala rankos ir kojos, o kai kuriais atvejais mazina uzima ausyse.

Komentarai?
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Standartinė adminas »

:]

eee.. kazhka norejau sakyt.
zhodzhiu mano galva skyles aciranda trumpalaikeje atmintyje. nera jau taip kad
pamirshti visiems laikams ar pan. tesiog neuzhsifiksuoja mazhiau svarbus (o gal ir
svarbus) dalykai kurie yra kaip perkrova smegenims, todel tokios visokios mintys
padedqamos an lentynos.

-
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »


Tu siurbli, o as karta zole paslepiau :?
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »


To Sigma: Sutinku su tavimi, viskas gal logiska


O stai ir sudietis:


Vienoje tableteje yra 100mg standartizuoto dviskiauciu ginkmedziu ekstrakto, kuriame yra 24 mg flavonglikozidu ir 6 mg terpenoidu.

Va taip :|
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »


Daug, daug zoles reiketu :]

:x: :x: :x: :x: :x: :x: :x: :x: :x: :x: :x: :x:
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
kamuolelis
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2003-11-02, 02:40
Reputacija: 0

Standartinė kamuolelis »

chebryte kad zolytyte kerta per atminti savaime aisku.. bet rukant su protu tai nieko nepkenks, tai maziau kenkia nei alkoholis.. beje yra visokiu preparatu pgerinti atminciai, vat to augalo Gingko Bilioba - Bilobil minetas, Nootropilis, gliutaminine rugstis, spec. amino rugsciu kompleksai.. ir begale kitu... tad nesijaudinkit.,.. jei kam slubuoja atmintis, amnezija buna.. ar kazkas panasaus pasiklauskit dakatariuku kokiu ... ar siaip pavartokit stimuliatoriaus lengvo arba plecianciu kraujogysles, aisku taip pat naturaliu- zoliniu :) ta prasme augaliniu... :D
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Žmonėėėės, MAGNIO, reikia MAGNIO mums :D
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Standartinė adminas »

Sigma rašė:magnio daug yra tanku ratuose kazkuriuose.
man regis ne tanko o lektuvu.
nes tankui nebutina but labai lengvam.

magnio sakai... o kas zhino ka organizmui duoda Kalis (K) ?

jo labai abstu mates arbatoi..
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Tankų... , Tankų mums reikia žmonės :)
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

:D
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Standartinė adminas »

Sigma rašė:labai prastai tau regis. turbut vaikystej bombioskiu negaminai.
qrgi ne. salitros bambioškėm su šoviniais, magnis, jodo kristalai, rudi milteliai (kažkoks dažu papyldas, nepamenu pav.), "karabitas", siera, ir .t.t.

sakau. magnis buvo droziamas is lektuvo rato. pagalvok pac, kam tankui reikalingas brangus ir ytin lengvas metalas?
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

viskas su atmintimi ok H| kaip tik nepaputes negaliu normaliai mokintis. aisq, ne skunki stone'a pusti reikia o sativa high megautis :) kai jah poveikis praeina- galva svarutele ir sviezutele. pasiruoshusi priimti 143 lapus medziagos koliui :)

na ce tai ne propaguoju mokytis apsiputus, taciau tai imanoma. Su homegrown :x: nebuvo kzkaip problemu. taciau pust dileriova ir mokytis tai tikrai ne kass.
:x: Sativa High :x:
Paskutinį kartą redagavo * 2006-02-10, 12:38. Iš viso redaguota 1 kartą.
..have an idea?
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Man irgi viskas ok. Netgi pliusas - apie ka nepagalvosi neputes, prisiminsi apsiputes: pvz. buvau uzmirses pin'a apsiputes miklei atsiminiau iskart. O uzmirsti, daryti klaidas yra zmogiska ;] Sen ciuvakas skambino i namini, ieskojo brolio - sako "i sita nr. man jo nr. atsiusk". Zmogau, tu gi i stacionaru skambini, pas mane nefiksuoja... Nu gal pas ji ofise krutas telefonas? ;]
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

na kas ka besakytu... atmintis blogeja bent jau gebejimas susikaupt kanors isimint, ta tikrai pastebejau ir beto labai seni putikai sako!- pirma baigt mokslus gaut darba ir tada putinet
+ ziurint kiek daznai ir po kiek rukai
whiteDRAGON
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2005-11-09, 21:57
Reputacija: 0

Standartinė whiteDRAGON »

Manau priesingai, nedingsta ta atmintis, galbut net priesingai, padeda mum atsirinkti mum reikalingus dalykus ir pamirshti nereikalingus. Atlaisvina vieta musu kietajame diske, galbut tai ir yra vienas is to 'atsipalaidavimo' gilesniu poveikiu. Visgi buna(man bentjau). Tarkim sakai sau: atsimink prashau sitos merginos gimtadieni, net kartoji kelis kartus, kad tik nepamirsti. Puf, niekaip nelenda. O kanors neliepto, nereikshmingo ar dar kaip, laisvai, as netgi kaikuriuos dalykus atsimenu su kvapais bei vaizdais. Cia atrenka ka mum reike atsiminti, o ka ne.
Do androids dream of the electric sleep?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

ka cia svaigstat....kokia dar atmintis....putimas ja tik stimuliuoja ir gerina!!!!
taip pat kaip ir padeda uztikrinti jusu karjera, dadeda papildomu ag jusu tackai, kiekviena menesi priduria prie paluckes po 150lt, be to jums atpuola butinybe valytis dantis...nes thc juos saugo nuo ryto iki vakaro 24h per para.
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

whiteDRAGON rašė:Manau priesingai, nedingsta ta atmintis, galbut net priesingai, padeda mum atsirinkti mum reikalingus dalykus ir pamirshti nereikalingus. Atlaisvina vieta musu kietajame diske, galbut tai ir yra vienas is to 'atsipalaidavimo' gilesniu poveikiu. Visgi buna(man bentjau). Tarkim sakai sau: atsimink prashau sitos merginos gimtadieni, net kartoji kelis kartus, kad tik nepamirsti. Puf, niekaip nelenda. O kanors neliepto, nereikshmingo ar dar kaip, laisvai, as netgi kaikuriuos dalykus atsimenu su kvapais bei vaizdais. Cia atrenka ka mum reike atsiminti, o ka ne.
Nu kaip.. 80% atmintis mano buvo paskutiniu 10s. Su memorex viskas ok gaunas..nereik sukt galvos kas buvo pries valanda :)))
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

remem farmacija ;] ji mus isgelbes ;]
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Jei but augalas kuris atminti gerintu galima but pakaitom rukyt..tokio nezinau kolkas :]
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

ce variantas, bet ne iseitis ;]
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • atmintis
    kaciarasyt? » » forume Legalus forumas
    39 Atsakymai
    15689 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone
  • Kaip atskirti bloga zhole?
    Muscaria » » forume Legalus forumas
    42 Atsakymai
    29061 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas akrobaTIK