Nuotrauka Nuotrauka

Bloga atmintis?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

gal ir liko...o gal ir nebuvo niekad :D
togetha brotha
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Bloga atmintis?

Standartinė Sodininkas »

Su atmintim problemų būna kartais..tada susimastai, kad MJ savo daro..
nors neaišku nuo ko čia. Man gardu - aš pučiu. :] --==::~~
Būna pamiršti kur pasidedi daiktus ir poto ieškai puse dienos, kol supranti jog visvien nerasi..ir pofik..
pagalvoji, kad reikia mažint..negerai..
ir praėjus keletai minučių vėl suki joint'ą. :x:
Brangesnis už auksą lobis. :x:
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Bloga atmintis?

Standartinė ice »

man atmintis nupuso visai-zodziu cia zolyte tikrai paveike
ganja uber alles
Anonymous

Re: Bloga atmintis?

Standartinė Anonymous »

Nu tai viskam yra saikas. Per tokius kaip tu ir susidaro nuomonė žmonėms, kad čia nuodas baisiausias.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė Manvydas »

ice rašė:man atmintis nupuso visai-zodziu čia zolyte tikrai paveike
Daugiau laiko papūsk kiekvieną dieną,tai ne tik atmintis nupuš.
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė wind »

kai apsiputes esi tada ir slubuoja, o paprastai tai visai dar padoriai weikia atmintis ;D
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė jahmate »

Nu as per keleta metu putimo jau pastebejau kad buna su atmintim kartais bedu... Bet nezymios jos.
I'm a junglistic man.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė Spotless »

Man irgi buna, kad smulkmenas pamirstu.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė jahmate »

Bet kad atminti paveikia ir neigiamai tai cia faktas ir nenugincijamas. Zinau ir tokiu varijantu kad mazdaug nusileidzia i virtuve ir pamirsta ko. Tada vel uzlipa i kambari ir prisimena tada vel nusileidzia ir vel pamirsta :D Bet cia jau is kas diena pucianciu :)
I'm a junglistic man.
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Bloga atmintis?

Standartinė ice »

a atminty gesina tipo sako dziovina joo, kur ne jei savo sankryzoj pasiklysti ir uzmirstu kur gyvenu :D ir net savo varda buvau karta pamirses
na palyginus savo atminti pries ganjos atradima-tai db atnintis :|? bet nesiparinu nes atrasta ganjos laime delta 9-konpensuoja-netektis :D
Paskutinį kartą redagavo ice 2009-09-21, 12:54. Iš viso redaguota 1 kartą.
ganja uber alles
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė jahmate »

Nu jei jau ant tiek su atmintim zopa tai manau kad vertetu susimastyt biski...
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė Manvydas »

jahmate rašė:Bet kad atminti paveikia ir neigiamai tai čia faktas ir nenugincijamas. Zinau ir tokiu varijantu kad mazdaug nusileidzia i virtuve ir pamirsta ko. Tada vel uzlipa i kambari ir prisimena tada vel nusileidzia ir vel pamirsta :D Bet čia jau is kas diena pucianciu :)
Iš dalies gan nemažai paveikia.Jeigu nesidomi niekuo,neskaitinėji ir pan.Tai ypač.Bet yra vienas pliusas trumpalaikės atminties suprastėjimas,tai tik laikinas efektas.Nustokit pūst kokį porą mėnesių ar pan.Ir grįš jums ta atmintis. :)
Ice žmogau rimtai,pamąstyk tu.Gal laikas išmokt laimę susikurt ne vien pučiant?Nes paskui jau gali būt labai per vėlu.Žalias tai tik įrankis,bet ne tikslas. :)
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė wind »

Teisingai manvydas sneka! :D
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė KingBong »

Aš tai pučiu daug, beveik kiekvieną dieną, bet man su atmintim viskas gerai, mokslai kuo daugiau pučiu tuo geriau sekasi. Dėl to ir pučiu daug, nes niekas neblogėja man. :D O šiaip pastebėjau kitiem būna išvis durnus dalykus pamiršta, kad juokas ima, kaip ir galima tokius dalykus pamiršt... :V:
It's just a sweet sweet herb... :x:
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Bloga atmintis?

Standartinė Legalus »

o kiek laiko rukai? dar per trumpai dar delto turbut nieko dar man jau po metu pastovaus putimo jauciasi su atmintim problemos retkarceis.
vaikai nenarkokit vartotiku.
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė KingBong »

Aš penkis metus pučiu, bet taip "daug" pūst pradėjau prieš pora metų, ankščiau į mėnesį kartą.
It's just a sweet sweet herb... :x:
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė White smoke »

Man atrodo jūs užsiparinat, kad pamirštat smulkmenas, kurias seniau prisimindavot, tiesiog kai pradedi daug rūkyt kartais mažiau dėmesio skiri tam kas yra nereikšminga...Man pavyzdžiui geriau, kai turiu mažiau žinių, bet jas galiu apdoroti tikrai puikiai ir produktyviai, nei turėt daug bereikšmės informacijos ir lagintis. Aš bent jau pamirštu tuos dalykus kuriuos sužinojau buvęs apsirūkęs, bet nepamirštu tų kai buvau neapsipūtęs. Man nuomone pūtimas mažina informacijos pasisavinimą, tačiau didina fantazijos ir mąstymo galimybes :V:
Jungle is massive!
Raimiux
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-08-29, 16:12
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė Raimiux »

Pritariu White smoke, kai būnu apsirūkęs tikrai dažnai neįsimenu nelabai reikšmingų dalykų, bet tarkim kitą dieną nejaučiu jokių panašių efektų, t.y. įsimenu viską normaliai. Ilgalaikės atminties problemų apskritai nepastebėjau, kartais parūkęs kaiptik prisimenu tai ką buvau naturaliai pamiršęs per daug metų. Jei rūkoma kasdien, neabejoju kad iškyla tam tikrų problemų, bet juk ne veltui sakoma, kad kas perdaug tas nesveika :)
Už laisvo žmogaus teisę pasirinkti!
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė Arnas »

as kaskaip kai per daznai prirukau keistaio jaucios , su atmintim problemu kaskjp nzn viska is gyleusios senoves kj man 4 metai buwa aciumenu bet po putimo kaskjp pradeda wiskas slubuoti nu nzn kjp ce paaiskinti
Nesveikas brakonierius :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Bloga atmintis?

Standartinė Manvydas »

Arnas rašė:as kaskaip kai per daznai prirukau keistaio jaucios , su atmintim problemu kaskjp nzn viska is gyleusios senoves kj man 4 metai buwa aciumenu bet po putimo kaskjp pradeda wiskas slubuoti nu nzn kjp čia paaiskinti
Pūtimas silpnina tik trumpalaikę atmintį (pvz.: Kur pasidedi raktus,arba kas ką pasako ir pan.)Aišku,vienus pasakymus gali nukelt ir į ilgalaikę atmintį.O vaikystės prisiminimai išlieka,tie kurie sukelia daugiausiai emocijų ir pan.Aš net atsimenu,ką mažiukas vieną kartą sapnavau.Bet apsirūkęs,kartais pamirštu elementarius dalykus,bet dėl to nesureikšminu labai. :) Kas gali paneigt,kad ir neapsirūkęs pamirščiau pvz. kur pasidėjau vieną ar kitą daiktą.Gi būna ir taip,kad ieškai kokių raktų belekiek laiko,o pasirodo jie rankoj. :D (Čia seniau man taip buvo,ir dar nerūkiau).
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • atmintis
    kaciarasyt? » » forume Legalus forumas
    39 Atsakymai
    15691 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone
  • Kaip atskirti bloga zhole?
    Muscaria » » forume Legalus forumas
    42 Atsakymai
    29062 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas akrobaTIK