Nuotrauka Nuotrauka

OBE (astraline projekcija)

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
O.life
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-02-17, 00:02
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė O.life »

Tai visiskas briedas? sukurtas zmoniu pasamones? ar istikruju patenki i kita dimensija?
Nes as netikiu tom visom nesamonem kitu pareleliniu pasauliu , dimensijom , dievais , religija , dvasiu pasauliu. Pagal mane tai visiska nesamone sukurta zmogaus pschikikos baimes ir pasamones.
Is kosmoso dulkiu kilom dulkem ir virsim mire. Vinintelis dievas tai kosmoso ukas.
As galvoju kad mirtis panasiai kaip buni labai labai paverges ir uzmiegi kietai nieko nejauti nieko nesapnuoji. Toke mano nuomone o ka jus galvojat? Nors kazkas turetu slypeti kitoi medalio p
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė ElfasVonPa »

mano nuomone, kad zmones niekada nezinos kaip yra istikruju. nebus idealiu salygu patikrinimui (ne tik OBE), pati OBE tai gali labai smarkiai itakoti aplinkybes, jau teko mineti kad buvau tarp gyvu medziu (kaip is ziedu valdovo) ir panasiai, tada ir nusprendziau kad cia tik kazkokia miego stadija. noreciau paskaityt Kastanedos knygas, nors net nezinau ar teisingai jo pavarde parasiau. apie ji zinau tik tiek, kad jis domejosi dvasiniu pasauliu, daugiau nieko nezinau. tai va, gal kokiu nuorodu kas zino i jo knygas?

Edit: ne nu as kvailas, pirma klausiu, poto pats einu ieskot: linkomanijoj yra
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė White smoke »

Aš neįsivaizduoju, kaip visa tai gali būti netikra sukurta tik pasąmonės, jei visi potyriai būnant astralo būsenoj atitinka realybe, man taip buvo, tai kažkaip teigti, kad tai tik mano proto reiškinys, kažkiek keista. "ElfasVonPa" tai gal ne astralo būsenoj buvai, gal kažkas kitko tau buvo ir žmonės klinikinės mirties akivaizdoje, grįžę iš anapusinio pasaulio papasakoja, daugmaž panašią istoriją, kas dėjos po jų gydytojų konstatuotos mirties.
Jungle is massive!
O.life
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-02-17, 00:02
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė O.life »

Nu bet vistiek su tuo dvasiu pasauliu ir isikunijimu kad mirus siela iesko naujo kuno gryna nesamone. Beveik kaip filme avataras:D bet filmas ir lieka filmu kazkieno pasamones sugalvutu suzetu kuri perteike visuomenei.
Siom dienam pasaulis susidure su rimta problema dideliu zmoniu prieaugiu kiekvienais metais pasauli padaugeja apytiksliai apie 80milijonu zmoniu tai yra todel kad skurdziose valstybese nera kontroles zmones krusasi kaip gyvunai ir dauginasi isnoldodami beveik visus savo zemes isteklius. Kaip gamtoje taip ir pas zmones vyksta evoliucija islikimas islieka tik stipriausi o zmoniu yra labai daug ir ju vis daugeja tai artejame prie tos ribos susinaikinimo.
Tai kame dar mes galime kalbeti apie tuos dvasinius pasaulius? sielas kurios isikunija pas gimisius kudikius is kur jos dauginasi kaip zmones? Viskas pasiekta evoliuciniu budu nuo mazos bakterijos atnestos is kosmoso iki zmogaus protingos butybes kuri protu gali lemti savo veiksmus , o ne inkstintu.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė White smoke »

O kas kalba apie inkarnaciją? Astralinė projekcija neįrodo, kad žmogaus siela gali persikūnyti. Pats nežinau kaip yra, tai ir nesakau, kad tai egzistuoja, bet to nei įrodyt, nei paneigt praktiškai neįmanoma (gal kada ir bus) :|? Bet ne tame esmė, aš bent jau žinau, kad šis gyvenimas neužbaigia mano egzistencijos, o man šiuo momentu tiek ir užtenka, gal kam atrodo kitaip, puiku kiekvienas turi savo nuomonę ir suvokimą :)
Jungle is massive!
O.life
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-02-17, 00:02
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė O.life »

Tai darau isvada kad per astralines keliones niekur tu nekeliauju tik po savo pasamone.
Nes protas suvoke ir iraso i atminti viska.
Gal tai yra naujas zmoniu koks gebejimas protinis kuris kazkada bus istobulintas bet tik ne sitam amzui
Tad mieli draugai grazi sendien diena saulute sviecia pavasaris jau ne uz kalnu! O as einu uzrukysiu gardaus dumelio atsisedes balkone:) peace :V:
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė Legalus »

Cia rase kazkas sitoi temoi kad astrale gali nukeliaut kur nori ir paziuret ka daro draugai ar dar kokie pazystami zmones :D Aisku cia ivaldzius jau.
vaikai nenarkokit vartotiku.
O.life
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-02-17, 00:02
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė O.life »

Nlb tiketina gal atsitiktinumas? gal labai didelis noras tikejimo , kad buvo istikruju ka mate?
Jai turi daug isgyvenimu , baimiu daug gyvenimiskos patirties gali tiesiog nujausti ka veike pazystamas zmogus ir tokoi busenoi susikurti vaizda.
Dar karta pakartosiu gyvenam evoliucinem laikotarpi kiekviena diena su kuom nors konkuruojam statom , kurem , griaunam sunkiai dirbam , vargstam , kiekvienas savaip bando susikurti geresni gyvenima. Pagalvokit kiek zmogus dar turi neatskleistu gebejimu kokes tchnologijas dar gali sukurti koke visuomenes tvarka gali ivest viskas labai idomu.
Tad siuo laiko tarpu dar zmogui nesuprantama astraline busena ir jis iesko nepagristu paaiskinimu.
Tad geriau neuzsiminet tuo nes gali nuproteti:D kol nebus pasauli tobulos harmonijos:D viskas baigiu sita tema as rasyti nes gali cia labai daug visko prisampratauti kuo toliau tuo didesnis miskas tikiuosi suprantot ka norejau pasakyt.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė White smoke »

Išvados yra paremtos tik tavo asmenine nuomone ir patirtimi. Bet yra faktai, kuriuos paneigt vien tuo, kad žmogaus protas galėtų nuspėti būtent tokią veiksmų raidą ir tik tą būtent, praktiškai yra lb arti nulio, logiškiausias paaiškinimas mano nuomone ir yra astralinė projekcija. Galbūt vienos projekcijos tėra mūsų vaizduotės padarinys, kitos yra realios. Kodėl neužsiiminėti? Kiekvienas žmogus per savo gyvenimą tokių kelionių padaro begalę, tiesiog jis nebūna tiek sąmoningas, kad po to viską prisimintų. Budistai taip pat naudoja iš kūno išėjimo technikas, bet jie neišprotėja, manau, kad nereikia bijot žinių, nėra to ko mes neturime, ar negalime žinoti, nieko negali būti paslėpto, viskas priklauso nuo to kaip mes tai sugebėsime panaudoti.
Jungle is massive!
Pastovus
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010-10-20, 09:29
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė Pastovus »

Sveiki
Sianakt vel turejau malonius pojuchius. Visa nakti miegojau kaip kirvis, aisku vakare buvau siek tiek ikales, bet lengvai-stengiaus, nes i darba ryt reikejo. Tai parychiais pabudau gerokai issimiegojes, aisku ankschiau zadintuvo kokias 3 valandas. Atlikau gamtinius reikalus ir vel nuejau pailset. Ir vel-ramiai uzmiegu, juntu kuno lengvuma, pastebejau besiilsedamas, kad kunas lengveja, pradedant nuo ranku-jos kyla i VIRSU! :] Ir tuoj pat ish paskos visas kunas pakyla, atsimerkiu , matau kambari ir prasideda "show". Nardau bute, pro langus, bandau nerti i svetimus butus, bet ten TAMSA.. Tada pabandau kilnot daiktus, keliu kazka ir sviedziu i shona ir "galvoju" - va, ryta patikrinsiu.. .\ Paskui vel kazkokie bandymai ir nardymai tarp sienu IR.. pajutes sienas gryztu atgal i kuna ir bandau suprast, ar tikrai nemechiau ash tu daiktu savo kambary... H| :|?
Siaip skraidziau tikrai maloniai, nes pabudau pamiegojes, gal tik su trupuchio nuovargiu. Siaip, pastebejau labai staigiai pabudus is tokios keliones, akyse matau kazkokius spalvotus ratilus, kurie nyksta kas sekunde is vaizdo, tikrai bunu pabudes o akyse spalvoti ir nykstantys ratilai, kaip kokia tai ishsikraunanti MATRICA! 8[] H| :|? .\
Izolda
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2009-04-03, 17:26
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė Izolda »

Sveiki, seniai ir man buvo sis potyris, o va sianakt apsireiske beveik po 1,5 metu. Nezinau ar cia skaitosi, kad buvau astrale, bet buvau tikrai isejusi is kuno savo namuose. O viskas buvo taip tikroviska..

Turbut kiekvienam buve, kad girdite sapne kazkokius garsus, o po to butent nuo ju ir nubundate, nes pasirodo jie kazkur ir skamba. Taiva, sapnuoju as, kad esame namuose, kaip ir vakarelis kazkoks, daug sveciu, groja muzikele tokia lengva lyg su balalaika, ir staiga nubundu savo kambary, naktis, tamsu, salia dukrele miega, vos praplesiu akis..uz duru girdet tas tylus grojimas, pamastau, kad jis mane ir prikele, ir staiga atsidaro durys ir i mano kambari ieina vyras. As dar pasitrinu akis ar nesivaidena, ar tikrai vidury naktu i mano kambari iejo svetimas vyras.. Tikrai, toks siaubas apima, soku is lovos, o jis sako su sypsena ir ironija "kazkas pamirso duris uzrakint".. Sirdis dauzosi, o as kalbinu ji iseit is kambario, kad neprikeltu ir neisgasdintu mergaites mano, sakau, kad susitarsim, duosiim ko nores, iseinam i koridoriu, pamatau, kad virtuvej jau mama su sese stovi tamsy ir baimes pilnu balsu sako "nezinom ko jis nori". As vos nemaldauju, kad susitarsim, raginu ji eit link duru, kazkaip sugriebiu uz ranku, pajauciu, kad jis su odine striuke, mastau, kad po vakarelio kazkas gal duru neuztrenke.. Bet staiga jis paauga, buvo ciut uz mane aukstesnis, ir pasidaro iki pat lubu. Staiga suvokiu, kai tai ne tikra ir nubundu is tikro. Vel savo kambary, viskas taip pat, tamsu, naktis, salia dukrele miega, sirdis dauzosi is siaubo, su baime ziuriu i duris, ar neatsivers. Viskas taip tikroviska buvo, jei tik nebutu jis pailgejes, jauciaus lyg is tikro nubudau ir kazkas musu namuose iejo.

Buvo baisoka uzmigt kuri laika vel, kad nepasikartotu tas siaubas. Budavo ir seniau, kad vaiksciodavau po savo namus.. Kartais namai buvo lygiai tokie patys, kaip ir si karta, kartais kazkiek iskreipti, kartais budavo seimos nariu kazka veikianciu ir jie ne visada mane matydavo, bet niekad nebudavo, kad ieitu kazkas svetimas. Tai man toks klausimas iskilo, ar gali tame astraliniame pasaulyje pas mus vaikscioti kiti? Nors gal gali, jei sako, kad ir mes galim aplankyt draugus ir pan. Faktas, kad musu namu durys is tikro jei stipriai netrinkteli, neuzsifiksuoja ir neuzsitrenkia, ir ne karta buve, kad tik pries miega pasitikrinam ir randam jas neuzrakintas. Be to to vyriskio veidas labai matytas buvo, nors ir tamsu buvo, bandziau prisimint kur, ir prisiminiau, kad tai veikejas is serialo "Draugai". Ne pagrindinis, pasirodes buvo gal vienoj vienintelej serijoj, niekad to nesireiksminau, tai net nesuprantu, kodel butent tokiu pavidalu.

O siaip kazkur skaiciau, kad vaikstant po astrala galima pasiklysti ir negrizti, ar grizti ne i ta laika, kuriame miegame, nezinau kiek tai tiesos
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė White smoke »

Nepanašu į astralą tavo istorija :D Ir nesugrįžt neįmanoma ;DD
Jungle is massive!
Izolda
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2009-04-03, 17:26
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė Izolda »

I ka panasu? :D

Nezinau ar tai astralas, bet tai tikrai, kad isejau is savo kuno. Gal ir skamba kaip tiesiog sapnas, na bet jau man buve taip seniau, is pradziu budavo tik kai nubundu savo kune ir negaliu jo pajudinti, siaubinkas jausmas, veliau kazkaip gaudavosi atsikelti, vaikscioti po namus, matyti kitus miegancius, kartais namai iskreipti budavo, o kartais tokie pat kaip ir atsibudus. Zodziu, zinau ta jausma.

Bet i klausimus galetu kas atsakyti. Ar gali vaikscioti ivairios butybes po musu namus, nejauku pasidaro taip pagalvojus
O.life
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-02-17, 00:02
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė O.life »

Izolda nepergyvenk taip:) oi tos moterys vyro tau reik , kuris uztikris tau saugumo jausma nebus tos baimes...
As tai pastaruosius du metus beveik nieko nesapnuoju nusmingu ir saldziai sau miegu.
Nes nuvarkstu per diena , jai koke laisvesne diena prirukau irgi miegu , kaip saldainiu fabrike:DD saldziai,saldziai...
Atsimenu pries penkis metus skaitydavau visokes nesamones internete apie nso ,demonus,dvasias
irgi budavo baisu uzmikt naktim nesamones visokes sapnuodavau ir gana tikroviskus sapnus viena net ir dabar prisimenu:
Viskas prasidejo taip: nakti buvo audra as negalejau uzmigt ziurejau i langa ir kazkaip nuluzau. Sapne prieinu prie lango nakti paziuret , kaip zaibuoja ir matau dideli neatpazinta objekta , tai buvo kosminis laivas , didelis toks trikampio formos su nezemiskos sviesos zaizaruojanciom lemputem su kiekvienu zaibavimu vis labiau apsisviete ir matesi kiekviena dalelyte to laivo.Jis letai judejo buvo apie 200 pedu aukstyje. Mane buvo apemes toks baimes jausmas bejegiskumo ir staiga prie jo priskrido nato naikintuvai ir tas erdvelaivis pradejo nuo ju bekt ir tada sugriaudejo griaustinis ir atsikeliau. Atsikeles buvau visas suprakaitaves ir nesupratau cia buvo tikra ar ne.
Moralas tame maziau tokiom nesamonem reik dometis:DD oi ta musu fantazija is musu nepagrystos zinomos informacijos suzaidzia dvigubai sapnuose.
Izolda
Naujokas
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2009-04-03, 17:26
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė Izolda »

Na taip, reiketu to vyro :D
Bet kad man primiau taip eme darytis, nuo samoningu sapnu viskas, o tik veliau emiau tuo dometis, kad suzinot, kas cia per dalykas :) Aisku, vaizduote daug ka reiskia, bet paskaicius panasias temas supratau, kad ne man vienai taip buna, ir kad net pavadinima tai turi :)
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė GanjaGoblin »

Man galvoi negerai....
myweed
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2011-04-19, 16:57
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė myweed »

Katik pameginau pats patirti, kas yra astraline projekcija, ispudziai sekantys :
Pusiau atsiguliau lovoje - atsiremiau nugara i siena. Visiskai nenoriu miego. Uzsidejau ant repeato http://www.filer.lt/files/get/g5g3CYqOeu/.mp3 , uzsimerkaiu ir stengiaus kuo labiau atsipalaiduoti. Meginau sutelkti demesi tai i kaktos centra, tai i koki isivaizduojama daikta priesais - sekesi gan sunkiai ;) Niekaip nepavyksta buti "ramiai" uzsimerkus - akys uzmerktos, taciau kaip smelio pripiltos. Seansas truko iki 10min ir galiausiai, ka patyriau, nebuvo labai aisku ir konkretu, o gal net saves ISITIKINIMAS. Vienu metu, pilnom akim smelio, uzpludo toks jausmas, kad akys tuoj persivers ir praregesiu (kambarys apsviestas tik nuo laptopo). Dar, ka patyriau, buvo tai, kad atrodo lyg ir norisi kilti (as galvoju, kad reikia kilti), taciau kunas atrodo labai labai sunkus, ir galbut atrodo, kad pakylu koki centimetra. Stengiausi kiek imanoma atpalaiduoti visus raumenis ir po trumpo "pakilimo" pajauciu, kad kunas isitempes tiek, kiek jis yra isitempes tarp pagalvojimo atlikti kazkoki veiksma ir pradejimo ji atlikti.

Isvada : net nezinau ar pasistumejau i prieki ar ne, jausmas toks, kaip po kvepavimo pratimo. Galbut per daug skepticizmo.
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė Sokan »

saone
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2011-06-17, 21:36
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė saone »

Blemba kaip pavydziu tiem, kuriem net nesistengus beveik iseina lucid'ai ir OBE. Man tai labai retai iseina suprasti sapne kad sapnuoju. Sapnai buna gana ryskus sakyciau, taciau as nieko nevaldau, pojutis toks lyg ziureciau koki filma, bet viska matau is savo kuno, akiu. Buna, kad netgi darau iprastus kasdienius dalykus, o aplinkos modifikuotos kaip nors buna, ar pasikeicia nei is sio, nei is to. Ziurint toki "filma" priimu informacija kuria matau, taciau tik tiek, pats nieko galvot tarsi negaliu, neateina jokios mintys, o atrodo tereiktu jog nors sekunde galvoje iskiltu klausymas ar as sapnuoju?
GF-Z
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2011-01-21, 17:55
Reputacija: 0

Re: OBE (astraline projekcija)

Standartinė GF-Z »

Vat man tas pats, sapnai ryškūs, atrodo, kai iškyla grėsmė sapne (kalbu apie šiandieną) suvokiu ir pajuntu tą jausmą, kad galiu iš čia teleportuotis ir taip noriuuuuuuuuuuuuu ir dingstu, kai jau mane nori kažkas užpulti :)... Užvakar bandžiau OBE, tai supratau 2 svarbius dalykus, kol nebūsi visiškai atsiribojęs nuo fizinio kūno (atsipalaidavęs), tol nepajudėsi iš vietos. Kol kvėpavimas nebus gilus ir tolygus (tai svarbiausia) tol nejudėsi iš vietos.
Atsiguliau, pasidėjau pagalvę patogiai, pradėjau kvėpuoti, perbėgau mintimis gyvenimą, pradėjau koncentruotis ir galvoti apie OBE, kaip būtų šaunu paskraidyti... Jaučiu lengvus virpesius, kvėpavimas beveik periodiškai taisyklingas, jaučiu kaip rakina kūna, jis tampa tarsi ne tavo, jau jau kažkur išeinu ir NA TAU.. .Tėvas su blet kažkokiu maišu parsivelka čiažindamas kaip visada ir mane nervindamas... Vat to jausmo grįžimo tai nenoriu patirti daugiau, vibracija, atrodo nori jau keltis, bet kūnas dar nejuda, o koks slėgis atrodo sveria tave... Taigi, niekados nepraktikuokite to, jeigu turite tokius kaimiečius tėvus ir dar mažvaikius, kuriem svarbu tau sugadinti nuotaiką, o kartais net pirmąjį patyrimą... Kai aš ant jo staugiau tuomet... Visiškai nemąstantis žmogus... Kaip galima 2 nakties įeiti į kambarį su maišais čiažinant??? Kvepia senatvine silpnaprotyste...
Valstybės priešas, tik kodėl - neaišku...
Pinigai pavergia žmogų, tik protingas žmogus sugeba nepasiduoti pinigų gundomam "high'ui" kuris turi dideles lomkes. Jauni - palūžta pirmi.
Rašyti atsakymą