[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 264: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 326: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 264: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 326: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 264: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 326: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4151: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3029) [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4151: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3029) [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4151: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3029) [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4151: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3029) [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 264: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 326: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result Naujieji metai!!! - Kanapės mėgėjų lyga
Tai va, įdomu pasidarė kaip forumiečiai atšventėt (kas ten žino, gal dar ir švenčia ) naujuosius...? Balta liejos per kraštus ar rūkėt ganja? Aš tai be žolės atšvenčiau Nu bet vistiek smagiai
MN. rašė:Tai va, įdomu pasidarė kaip forumiečiai atšventėt (kas ten žino, gal dar ir švenčia ) naujuosius...? Balta liejos per kraštus ar rūkėt ganja? Aš tai be žolės atšvenčiau Nu bet vistiek smagiai
P.S. Katik prasičiuchinau normaliai galima sakyt ir pamačiau kad jau beveik tokia pati tema yra Atsipūtęs sukūręs Sorry. Galit šiaip trynt jei jaučiat kad dubliuojas :>
Aciu, shvente buvo afigenna, daug muzikos, shviesos, panu, zoles ir ne per daugiausia alkoholio, kas puiku. =] Jokiu mushtyniu, razborkiu, riksmu, nepasitenkimo =] Sie metai bus kolkas geriausi 21-am amziuje. Mano metai =]