[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 264: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 326: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 264: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 326: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 264: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 326: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4151: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3029)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4151: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3029)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4151: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3029)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4151: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3029)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 264: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 326: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result
Kanapės mėgėjų lyga • Naujieji metai!!!
Puslapis 11

Naujieji metai!!!

Parašytas: 2008-01-01, 13:27
MN.
Tai va, įdomu pasidarė kaip forumiečiai atšventėt (kas ten žino, gal dar ir švenčia :D ) naujuosius...? Balta liejos per kraštus ar rūkėt ganja? :D :] Aš tai be žolės atšvenčiau :| Nu bet vistiek smagiai :]

Parašytas: 2008-01-01, 13:38
Sokan
As nei geriau nei puciau, bet vistiek smagu buvo ;)

Re: Naujieji metai!!!

Parašytas: 2008-01-01, 17:34
MN.
MN. rašė:Tai va, įdomu pasidarė kaip forumiečiai atšventėt (kas ten žino, gal dar ir švenčia :D ) naujuosius...? Balta liejos per kraštus ar rūkėt ganja? :D :] Aš tai be žolės atšvenčiau :| Nu bet vistiek smagiai :]
P.S. Katik prasičiuchinau normaliai galima sakyt ir pamačiau kad jau beveik tokia pati tema yra Atsipūtęs sukūręs :D Sorry. Galit šiaip trynt jei jaučiat kad dubliuojas :>

Parašytas: 2008-01-03, 02:45
Gurman
Aciu, shvente buvo afigenna, daug muzikos, shviesos, panu, zoles ir ne per daugiausia alkoholio, kas puiku. =] Jokiu mushtyniu, razborkiu, riksmu, nepasitenkimo =] Sie metai bus kolkas geriausi 21-am amziuje. Mano metai =]