Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
aeria
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2013-02-07, 10:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė aeria »

Sveiki, gal kas patartumėte kokias naudoti organines trąšas žydėjimo periodui? :))
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė ellolt »

tai jeigu nežinai geriau patylėtum :)) klausiu tų, kurie žino :) peace
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

1. Man regis, kad net google nieko nežino apie negesintas kalkes kanapių žydėjimo spartinimui.. o tu kadangi sakai, kad esi skaitęs, tai negi tau sunku pasakyti, kur skaitėi, kad ir aš galėčiau nueiti paskaityti? Tik vieną dalyką sugebėjau sugooglint ir čia iš cannabis culture forumo "Do not use quicklime; it is toxic to plants." Dar iš grasscity "Short answer, avoid hydrated, slaked, burnt, or quick lime." Taip kad nebūk skūpas duok ir man paskaityti, ką tu skaitėi :)
2. Taip ir nesupratau iki šiol, ką ten fiminsi ir ką ten topinsi?

:V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
manjakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2012-12-16, 13:25
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė manjakas »

butent nieks nezino is kur ir ka skaite, bet visada raso skaiciau ir zinau. Nepyk ellolt bet man tavo kone visi postai grezia smegenis ;)
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė ellolt »

knygoje skaičiau :D filosofinėje :D įstrigo tai ir todėl klausiu :) googlines irgi neradau daugiau informacijos :/ oho, skaitai mano postus ir nervuojiesi ar pyktiniesi :D pyk nepkęs, bet dėl tokių šūdų tūrėtum net nesureaguoti arba nusijuokti... o dėl toppinimo ar fimminimo netaip paklausiau :) jau išsiaiškinau ko norėjau ;)
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
hits from the bong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2013-07-08, 09:35
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė hits from the bong »

sveiki taigi turejau kelias big grapefruit seklas pora atidaviau draugui, o pora pats susidaiginau, isauginau. taigi dabar prie klausimo esmes. as savasias pradejau dangstyti daugiau nei pries menesi, viskas ok- zydi, mano draugas nedare nieko, pas ji pries pora savaiciau irgi zydeti pradejo, taigi gal jau ir as galeciau nustoti? zinau, kad dienos ilgumas dar ne 12/12, taciau genetika visgi vienoda, taigi persasi isvada kad maniskes i vegetacija grysti taip pat neturetu. ka manote?
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Tu teisus :) Nebegrįš į vegetavimą jau.
Tačiau gali dienoms trumpėjant vis trumpinti dangstymo laiką prieš naktį, taip pervesi augalą be streso, o čia ir suhermint įmanoma. Aš nesivarginčiau, bet o vdrug. tik įspėju. :!:
hits from the bong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2013-07-08, 09:35
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė hits from the bong »

po kiek trumpinti kazin? 10 -15 min?
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Kažkur, gali pažiūrėti kiek diena per parą patrumpėja, ir trumpinti šitaip.
vibes
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2013-08-01, 01:56
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė vibes »

Suzydejus bobikei po keletos dienu pradejo kraut ir kiausiukus. Kada man juos nuskinti ? Galiu iskart ? ar laukti ?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

laukti ko? skink iškart jeigu nenori sėklų, o jeigu nori sėklų tai palauk, kol bus sėklų :|?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
mrzero
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-08-26, 20:33
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė mrzero »

Sveiki, skaitinejausi foruma kuri laika tai sugalvojau pats uzsiregistruot nes dar reikia siokiu tokiu pasitikslinimu kadangi aiskinausi visa principa nuo 0, kam nesunku tai butu malonu jog atsakytumet:)
1. planuoju 2, nu gaaal 3 autodwarfus augint indoore, visu pirma man kyla klausimas kokio vazono reiketu sitai veislei? ir galiu iskart daigus det jau i galutini vazona ar geriau i mazesni poto zaistis su persodinimu?
2. zinant ka auginsiu ir kiek mazdaug growboxas as turiu 60 aukstis, 40 plotis, ir ilgis butu 60 arba 80, tiktu ar dar butu gerai kad aukstesnis butu arba galbut trumpesnis?
3. daugiau kokios gerybes turi buti vazone skaiciausi tai pagrindines kiek suprantu yra substratas geliu, perlito sumaisyt, o dar sitas biohumusas yra irgi lb aktualus?
4. zinau jog apsvietimas priklauso nuo dydzio dezes ir t.t. bet planuoju 4x cfl 24w~ speju pakaktu kad normalei augtu, tai butu smagu isgirsti nuomone..
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

1. 7 litrų turėtų sočiai pakakti. Taip, gali daigus iškart dėti į galutinį vazoną, gali žaisti su persodinimais, bet aš patarčiau iškart į galutinį, kad "nemurkyt" poto šaknų sistemos.
2. Aukščio pasistenk, kad būtų metras - būsi garantuotas, kad nebus per mažai ir augalai galės laisvai augti. 40 plotis kaip tik būtų 7l vazonui, tai jeigu auginsi 2 augalus - ilgį daryk 80, sutalpinsi kaiptik du ir dar salyginai erdviai.
3. Į vazonus gali įpilti: drenažo (keramzito), kokio nors universalaus substrato, aš mėgstu senelio komposto (taip ir vadinasi - senelio kompostas, juodam maiše) įmaišyt dar, ir aišku perlito arba kokių universalių hidrogranulių. Biohumusą pasirinktinai - gali naudoti, gali nenaudoti labai aktualiu nepavadinčiau, bet labai neaktualiu irgi nepavadinčiau. Dažnas augintojas turi savo žemių "receptą".
4. Lempų turėtų pakakti, bet dar vieną tokia pati būtų neprošal. Spektrus ir srautus susižiūrėsi :thumbup:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
mrzero
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-08-26, 20:33
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė mrzero »

ok dekui ;) tik kad man biski stoga rauna visa ta elektronine dalis, visas tas lempu montavimas dezeje ir laidu sujungimas, biski zalias esu toje srityje, nu ten i patronus sujungi laidus ir t.t. tik tas visas ju pritvirtinimas man ramybes neduoda :|? aisku teks kazka primeistraut, svarbiausia noriu laidus gerai sujunginet kad nepradetu trumpint ir t.t. tik vat planuoju tuopaciu 2700K abiem periodais auginti, gal labai blogai nebutu

Tiesa dar toks idomus klausimelis ka manot jeigu balkone dabartiniu oru auginciau? (neistiklintas balkonas) aisku tas kad vedintusi neblogai bet neaisku kaip ten su tom lempom nes kiek esu skaites kad cflai lauko salygom nelabai tinka 8/
spintinis
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2013-01-17, 21:44
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė spintinis »

sveiki. noriu paklaust kaip vadinas tos seklos kur isauga mazi medeliai ar auto ar ruderalis ar cia tos pacios. atsiprasau uz gana kvailoka klausima :(
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

auto. Ruderalis yra visų auto "motina", kuri turi auto geną, bet neturi thc.
spintinis
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2013-01-17, 21:44
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė spintinis »

YraDvidesimtSimboliu rašė:auto. Ruderalis yra visų auto "motina", kuri turi auto geną, bet neturi thc.
O tai kokia yra rusis kur buna mazi medeliai ir kurie turi thc ir kur pilnai uzaugina galvas per mazdauk 4 menesius. Kartais ne "automatais" juos vadina?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė G. »

visas veisles gali padaryt mažais medeliais. Tu ieškai šitos veislės - http://www.mr-green.co.uk/shop/auto-flo ... reg-detail
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
KlausimasPoKlausimo
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-09-05, 15:32
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė KlausimasPoKlausimo »

Parastas klausimas. Ar imanoma ka nors padaryti naudingo (suprantate kuria prasme) is saluhos ? antras derlius
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Teoriškai galima gaminti hašą, bet tik jei turi kilogramais to ruderalio.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas