Mhm.. Tada nlb gerai. Gal žinai dėl ko jos galėjo atsirast? Kaip naikint?

Mes kaip augindavom laukuose UK butent sodindavom prie upelio o jau pas mus upeliai visi prakstiskai kanalizacijoslasten rašė:outdoore jei yra keletas semi automatu reikia daug vandens, gal kas pasakys kaip tokia problema issprendziate? juk apie 50l vandens kaskart i kokia kuprine nesupilsi, jei vasara dekinga saule bet nedekinga lietum, neimanoma nuvezti tiek vandens i spotus kurie savaime aisku toli nuo civilizacijos. salia pasirinkto spoto yra neaiskus upelis, kuris atrodo kaskada buvo specialiai iskastas, kadangi visas lygiai eina, jis neblogai apzeles, jame gyvena varles, zuvu aisku nepastebejau, tai kaip manot ar jo vanduo turetu tikti is bedos kai sausra puola? Tiesa, uz poros kilometru jame pastebejau kaskokio naftalino demes, ju nedaug bet jos yra. zodziu tiktu ar ne?sori uz nerisluma..
Imk didelę talpą tam dumblui nusodintiBalsas rašė:Chebra patarkit iško vandens filtrą gamint. Gaminuosi laistymo sistemą sodyboje, vanduo iš tvenkinio , kuriame karpiai gyvena ir labai sukeliai dumblą. Kol kas samprotauju daryt iš sugrežioto vamzdžio ant kurio galvoju maut moteriškas kalgotkespigesnio manau jau nieko nebesugalvosi , bet gal esat bande kokias kitas medžiagas filtravimui?
Duodu pastoviai iki antros zydejimo savaites galo ,maisau saknu stimuliatoriu su vandeniu ir apipurskineju 4-6 kartus i diena ,pagal galimybesarmonas rašė:Kuo purskiate lapus ? siaip profilaktikai,manoji savaite kaip zydejime,verta biski lietucio duot ?
Oho,labai naudingas patarimas,rytoj duosiu gaivosmarkyzaskarabasas rašė:Duodu pastoviai iki antros zydejimo savaites galo ,maisau saknu stimuliatoriu su vandeniu ir apipurskineju 4-6 kartus i diena ,pagal galimybesarmonas rašė:Kuo purskiate lapus ? siaip profilaktikai,manoji savaite kaip zydejime,verta biski lietucio duot ?