Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
vabalz rašė:Dydeli galiu po lempa maza- nes nesu mates lietes uostes labai mazos kalnalapes augintos "lauke" noriu tiesiog be jokio streso maza laukinuka paaugint nes maziausia koki laukinuka esu mates tai 160cm
Na dwarfas nepanasus i dwarfa blem:D gal kas zino kokia veisle auto kuri butu ne didesne nei 30cm aukscio?
Jei neklystu mažam vazone užauginsi mažą augalą. Mano auto buvo 45cm aukščio lauke nors pagal aprašmą 0.8-1.2m
vabalz rašė:Dydeli galiu po lempa maza- nes nesu mates lietes uostes labai mazos kalnalapes augintos "lauke" noriu tiesiog be jokio streso maza laukinuka paaugint nes maziausia koki laukinuka esu mates tai 160cm
Na dwarfas nepanasus i dwarfa blem:D gal kas zino kokia veisle auto kuri butu ne didesne nei 30cm aukscio?
Pamenu kai pirma karta auginau, tai turėjau Auto Dwarf, tai jam nukirtau viršūnę, kad augtu dvi šakos vietoj vienos. O po kelių dienų paskaičiau ir sužinojau, kad autoflowering veisles geriau taip nestresuot, nes stabdo auginima, o poto iskart žydėt pradeda, tai žodžiu gavosi trumpas drūtas augalėlis, iki kelėnų, gal aukštesnis gal žemesnis neatsimenu. Tai gali tu taikyt tokį metodą.
Styvai! As be streso noru
Va dabar chewdog auto auga. 20d. Ir be jokio streso auga bet matau kad bus bicas..tai nesuzinosiu ar maza ar ne..nes dabar labai labai man patinka kaip ji auga.[ nuotrauka ]
Jaigu feminized mamka pati iš saves padarė sėkla,svetimi vyrai ir hermei atkrenta,gal kam taip yra buve ka gero iš tokios tikėtis, ,abrakadabra irgi mamka?
Šitam sezonui labai stipriai ruošiausi ir dabar liko keli paskutiniai klausimai, kurie atrodo labai paprasti, bet dėl jų aš labiausiai suku galva..
Kur sodinti? Ta prasme, ar į vazona/kibirą su skylėmis, ar tiesiog į duobe ir į ją pripilt geros žemės? Jei į vazoną, ar jį dėt į duobę? Bet jei noriu laistydamas pažiūrėt kada vanduo prabėgs pro skylutės, tai reiškia, kad kiekviena kartą reiks vazoną imt iš duobės ir vėl atgal dėt?
Sodink vazone arba duobėj. I vazona/kibira su skylem ant lekstes, kad galetum matyt isbeganti vandeni, arba tiesiog i duobe ir i ja pripilk geros zemes. Vazona i zeme gali det, gali nedet. Vazone maziau vietos saknim - mazesnis augalas ir transportabilus +/-. Kam tau stebet prabeganti vandeni, kai vazonas zemej? Iskasinedamas turesi rizika nutraukt pro vazono skyles praaugancias saknis. Trumpai tariant, kaip tik nori, jauti, kad gerai, taip ir augink.
G. rašė:Sodink vazone arba duobėj. I vazona/kibira su skylem ant lekstes, kad galetum matyt isbeganti vandeni, arba tiesiog i duobe ir i ja pripilk geros zemes. Vazona i zeme gali det, gali nedet. Vazone maziau vietos saknim - mazesnis augalas ir transportabilus +/-. Kam tau stebet prabeganti vandeni, kai vazonas zemej? Iskasinedamas turesi rizika nutraukt pro vazono skyles praaugancias saknis. Trumpai tariant, kaip tik nori, jauti, kad gerai, taip ir augink.
Nes skaičiau, kad kai prabėga vanduo, reiškia, kad žemės pilnai sudrėkintos ir užtenka pilt vandens, o kai vazonas žemėse, taigi nežinosi kada per daug arba per mažai supylei vandens. ;D
kauptukas rašė:Pasiimi būsimą vazoną, pripili žemių ir su 5l bambaliu laistai kol pamatai bėgantį vandenį. Skirtumas bus apytikslis vandens kiekis dideliam augalui.
Nebloga idėja. Bet koks vandens kiekio skirtumas bus tarp vazono su žemėm (be augalo) ir augalo vegetacijos stadijoje? Maždaug nors?
Krč, seni, atsakymas į tavo klausimą yra varvantis čiaupas, vinis ir beisbolo kamuolys. Jeigu iš akies negali augalo palaistyti, tai kaži ar išvis verta pradėti auginti.
G. rašė:Krč, seni, atsakymas į tavo klausimą yra varvantis čiaupas, vinis ir beisbolo kamuolys. Jeigu iš akies negali augalo palaistyti, tai kaži ar išvis verta pradėti auginti.
G. rašė:Krč, seni, atsakymas į tavo klausimą yra varvantis čiaupas, vinis ir beisbolo kamuolys. Jeigu iš akies negali augalo palaistyti, tai kaži ar išvis verta pradėti auginti.
Verta. Esu skaitęs daugybe dienoraščių ir nemaža dalis žmonių perlaisto arba nedalaisto augalo. Esu perfekcionistas ir tiesiog nenoriu dėl tokios smulkmenos, kaip vandens laistymas sugadint kalnalapę.
Nu o kaip tau paaiškinti kaip ir kiek laistyti OD augalą, kai nėra jokių duomenų? Koks augalo dydis? Kokios žemės? Ar greitai geriantis vandenį? Stovi pašešėly ar ar atviram lauke, kur pastoviai plieskia saulė? Ant kalvos, lygumoj, duobej? Kai tu laistai augalą, pirmas dalykas, ką tu darai t.y. įvertini momento situaciją ir priimi sprendimą, kada ir kiek pilti. Kas iš to, kad tau pasakysim, kad pilti reikia tiek ir tiek, o kai ateis laikas laistyti, reikės pilti visai kitiek? Pusantros piršto pagalvėlės paviršius pradžiūna ir pili 1-10 litrų priklausomai nuo augalo gebėjimo tą vandenį pasisavinti. Kaip nustatyti gebėjimą pasisavinti vandenį? Stebėk augimo procesą ir augalo reakciją į aplinkos faktorius.
G. rašė:Nu o kaip tau paaiškinti kaip ir kiek laistyti OD augalą, kai nėra jokių duomenų? Koks augalo dydis? Kokios žemės? Ar greitai geriantis vandenį? Stovi pašešėly ar ar atviram lauke, kur pastoviai plieskia saulė? Ant kalvos, lygumoj, duobej? Kai tu laistai augalą, pirmas dalykas, ką tu darai t.y. įvertini momento situaciją ir priimi sprendimą, kada ir kiek pilti. Kas iš to, kad tau pasakysim, kad pilti reikia tiek ir tiek, o kai ateis laikas laistyti, reikės pilti visai kitiek? Pusantros piršto pagalvėlės paviršius pradžiūna ir pili 1-10 litrų priklausomai nuo augalo gebėjimo tą vandenį pasisavinti. Kaip nustatyti gebėjimą pasisavinti vandenį? Stebėk augimo procesą ir augalo reakciją į aplinkos faktorius.
Štai ko man reikėjo. Bet ar ne per daug vandens bus? Ar nereikia duot visam augalui pilnai išdžiūt prieš laistant vėl? Iškart atsiprašau, jei šis klausimas kvailas.
neatsiprasinek. ziurint ka turi omeny "pilnai isdziut". kisk pirsta, sausa, laistyk. gali pabandyt daugiau paduot ir stebet uztenka ar per daug, atsizvelk kiek augmenijos aplink tave. Tai irgi svarbus faktorius