Nuotrauka Nuotrauka

Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
President
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2016-05-18, 14:46
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė President »

O sakyk, sakiaisi savo vardu ir pavardę?
Kaip darai, per drop'ą ar į savo adresą?
Kaip sekėsi su praeitais siuntinukais? :)

Dėkui už informacija. Nepykit ant žaliuko. ;)
Antanas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2016-05-20, 00:47
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Antanas »

Sveiki, esu visiskai zalias visame sitame reikale, galvoju pradet augint minimaliai savo reikmem. Pasiskaiciau nemazai literaturos apie auginima, manau pakankamai apsivieciau ir t.t., su entuziazmu issirinkau seklas is royal queen seeds su dvd ir jau galvojau uzsakinet, kol daugiau nepaskaiciau jusu temos apie teisesauga, tukstantines baudas uz paprastu seklu siuntimus ir pan, apeme nemaza baime :) tai butu klausimas labiau patyrusiems siuntejams ir galbut nukentejusiems nuo situ nesamoniu: kokiu budu (kurjeris, paprastas registruotas ar neregistruotas pastas, su dvd ar be) ir is kurios salies siunciantis yra maziausia tikimybe, kad sulauksiu blogu naujienu? Del salies klausiu, nes kazkur skaiciau, kad kartais specialiai random'u yra tikrinamos siuntos butent is Olandijos, tai neaisku ar cia rimtai, ar tik bobuciu pletkai. Kolkas zinau tik tai, kad geriausia atsiskaityti bitcoinais.
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Buzzas »

Antanas rašė:Sveiki, esu visiskai zalias visame sitame reikale, galvoju pradet augint minimaliai savo reikmem. Pasiskaiciau nemazai literaturos apie auginima, manau pakankamai apsivieciau ir t.t., su entuziazmu issirinkau seklas is royal queen seeds su dvd ir jau galvojau uzsakinet, kol daugiau nepaskaiciau jusu temos apie teisesauga, tukstantines baudas uz paprastu seklu siuntimus ir pan, apeme nemaza baime :) tai butu klausimas labiau patyrusiems siuntejams ir galbut nukentejusiems nuo situ nesamoniu: kokiu budu (kurjeris, paprastas registruotas ar neregistruotas pastas, su dvd ar be) ir is kurios salies siunciantis yra maziausia tikimybe, kad sulauksiu blogu naujienu? Del salies klausiu, nes kazkur skaiciau, kad kartais specialiai random'u yra tikrinamos siuntos butent is Olandijos, tai neaisku ar cia rimtai, ar tik bobuciu pletkai. Kolkas zinau tik tai, kad geriausia atsiskaityti bitcoinais.
Aš atsiskaitymams naudojau BitCoin. Dariau du užsakymus, tiesa, ne iš Royal Queen Seeds.
Vieną kartą registruotą, kitą neregistruotą, nekibo nė karto, piu piu piu.
apie 6 dienas nuo išsiuntimo keliavo, imetė į pašto dėžę (neregistruotą).

Aš perku iš UK, turbūt didžiausia kvailystė būtų siųstis iš Nyderlandų.
Nesakysiu kas siuntinuko viduje, nes dar kolkas neišpirko kaip jie ten paslepia :D
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
Vartotojo avataras
kibiriene
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2016-05-09, 22:08
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė kibiriene »

kibiriene rašė:Taigi taigi, vyrai, po savaites laukimo ilgai lauktas laiskas :

Hi *****,
that was a mistake on the system. Your order has been shipped complete.
Best,
Linda


Belieka tiketis, kad greitu metu sulauksim dovaneliu!

Taigi , praejo 7 d.d po shippingo, jokiu naujienu pakolkas... Nusimato arba itin velyvas OD arba is vis joks :D
President
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2016-05-18, 14:46
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė President »

Buzzas rašė:
Antanas rašė:Sveiki, esu visiskai zalias visame sitame reikale, galvoju pradet augint minimaliai savo reikmem. Pasiskaiciau nemazai literaturos apie auginima, manau pakankamai apsivieciau ir t.t., su entuziazmu issirinkau seklas is royal queen seeds su dvd ir jau galvojau uzsakinet, kol daugiau nepaskaiciau jusu temos apie teisesauga, tukstantines baudas uz paprastu seklu siuntimus ir pan, apeme nemaza baime :) tai butu klausimas labiau patyrusiems siuntejams ir galbut nukentejusiems nuo situ nesamoniu: kokiu budu (kurjeris, paprastas registruotas ar neregistruotas pastas, su dvd ar be) ir is kurios salies siunciantis yra maziausia tikimybe, kad sulauksiu blogu naujienu? Del salies klausiu, nes kazkur skaiciau, kad kartais specialiai random'u yra tikrinamos siuntos butent is Olandijos, tai neaisku ar cia rimtai, ar tik bobuciu pletkai. Kolkas zinau tik tai, kad geriausia atsiskaityti bitcoinais.
Aš atsiskaitymams naudojau BitCoin. Dariau du užsakymus, tiesa, ne iš Royal Queen Seeds.
Vieną kartą registruotą, kitą neregistruotą, nekibo nė karto, piu piu piu.
apie 6 dienas nuo išsiuntimo keliavo, imetė į pašto dėžę (neregistruotą).

Aš perku iš UK, turbūt didžiausia kvailystė būtų siųstis iš Nyderlandų.
Nesakysiu kas siuntinuko viduje, nes dar kolkas neišpirko kaip jie ten paslepia :D

Sveikas,

Kas per shop'as?
Ar didelė paslaptėlė? ;)
Antanas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2016-05-20, 00:47
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Antanas »

Buzzas rašė:
Antanas rašė:Sveiki, esu visiskai zalias visame sitame reikale, galvoju pradet augint minimaliai savo reikmem. Pasiskaiciau nemazai literaturos apie auginima, manau pakankamai apsivieciau ir t.t., su entuziazmu issirinkau seklas is royal queen seeds su dvd ir jau galvojau uzsakinet, kol daugiau nepaskaiciau jusu temos apie teisesauga, tukstantines baudas uz paprastu seklu siuntimus ir pan, apeme nemaza baime :) tai butu klausimas labiau patyrusiems siuntejams ir galbut nukentejusiems nuo situ nesamoniu: kokiu budu (kurjeris, paprastas registruotas ar neregistruotas pastas, su dvd ar be) ir is kurios salies siunciantis yra maziausia tikimybe, kad sulauksiu blogu naujienu? Del salies klausiu, nes kazkur skaiciau, kad kartais specialiai random'u yra tikrinamos siuntos butent is Olandijos, tai neaisku ar cia rimtai, ar tik bobuciu pletkai. Kolkas zinau tik tai, kad geriausia atsiskaityti bitcoinais.
Aš atsiskaitymams naudojau BitCoin. Dariau du užsakymus, tiesa, ne iš Royal Queen Seeds.
Vieną kartą registruotą, kitą neregistruotą, nekibo nė karto, piu piu piu.
apie 6 dienas nuo išsiuntimo keliavo, imetė į pašto dėžę (neregistruotą).

Aš perku iš UK, turbūt didžiausia kvailystė būtų siųstis iš Nyderlandų.
Nesakysiu kas siuntinuko viduje, nes dar kolkas neišpirko kaip jie ten paslepia :D
Dekuj, tuomet ziuresiu kazka is uk, is kokiu pardziu tu perki? Dar kaip suprantu, is Ispanijos cia daug kas siunciasi, tos Lindos? :)
Anonymous

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Anonymous »

As sendien uzsisakiau seklyciu is linda seeds, ziuresim kas iseis :)
Kuom skiriasi registruotas nuo neregistruoto siuntimo?
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Buzzas »

Anonymous rašė:As sendien uzsisakiau seklyciu is linda seeds, ziuresim kas iseis :)
Kuom skiriasi registruotas nuo neregistruoto siuntimo?
Registruotas siuntinys turės savo numerį, su juo galesi pažiūrėti, kur dabar tavo sėmkos.
Taip pat registruoto siuntinio paštininkė negalės įmesti tau į dėžę, reikia parašo. Taigi arba pasirašysi prie durų arba gausi keliauti iki pašto, kuris aptarnauja tavo rajoną. Iš dalies registruotas lyg ir pavojingiau, na bent jau visi taip sako, nors iš esmės tai nebutinai tai įrodo, kad užsisakei kažką... Vėlgi tavo pasirinkimas. Su registruotu negavus sėmku - išsiųs iš naujo, nes matys, kad nepristatyta, pagal siuntos numerį.

Aš pirmą kartą surizikavau su registruotu, piu piu piu viskas gerai, dar ėmiau mokama atrodo 13e mokėjau už siuntinį, neva super stealth. Bet antrą užsakyma dariau free shipping, atėjo viskas tvarkingai ir pakankamai stealth, dar greičiau keliom dienom, taip, kad sakyčiau neregistruotu imti ir tiek. Mano du centai :)
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė quNNcy »

Atejo patvirtinimas kad gavo pinigelius ir ruosia siuntinuka issiuntimui,praita karta atejo per 10 darbo dienu,tikiuosi daug maz panasiai ir si karta bus
Vartotojo avataras
Junker
Naujokas
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2016-03-16, 23:57
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Junker »

Šiemet pirmą kartą užsakinėjau iš lindos, likau patenkintas, nuo pinigų pervedimo - 10 dienų, nuo išsiuntimo - 6 dienos kol semkos mane pasiekė. Siunčiau neregistruotu :)
Vartotojo avataras
Ricky LaFleur
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2016-04-28, 17:15
Reputacija: 2

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Ricky LaFleur »

Kas esat augine CBD kanapes? Pasiemiau patikrinimui Royal Highness.:))
Gotta learn stuff through denial and error.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė WTČ »

HighAsKite rašė:Kas esat augine CBD kanapes? Pasiemiau patikrinimui Royal Highness.:))
Cbd yummy. Biskeli nevykes reikalas gavosi nes laaabi lepi buvo arba nuplikiau saknis su kalketu vandeniu.dumas pusetinas. Kad justum "pirstelejima" apie 1g teko surukyt :D is ju naudos labiau garbaus amziaus zmonems :) mes jauni , kol bedos nekankina tol cbd nera tolko rukyt manau :D na nebebt pamaisymui va vietoj tabako :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
Ricky LaFleur
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2016-04-28, 17:15
Reputacija: 2

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Ricky LaFleur »

vabalz rašė:
HighAsKite rašė:Kas esat augine CBD kanapes? Pasiemiau patikrinimui Royal Highness.:))
Cbd yummy. Biskeli nevykes reikalas gavosi nes laaabi lepi buvo arba nuplikiau saknis su kalketu vandeniu.dumas pusetinas. Kad justum "pirstelejima" apie 1g teko surukyt :D is ju naudos labiau garbaus amziaus zmonems :) mes jauni , kol bedos nekankina tol cbd nera tolko rukyt manau :D na nebebt pamaisymui va vietoj tabako :)
Kad be dideles CBD koncentracijos, pas Royal Highness yra ir 17%+ thc.:D Sudomino zodziu rukalas.:))
Gotta learn stuff through denial and error.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė WTČ »

Cbd - 1:1 pagrinde thc ir cbd yra keik suprantu.max 12% Kazkaip nesitiki kad daugiau butu abieju.na nebent cbd siekia 2% ir thc 17% bet tada nepasakyciau kad cbd jau vadintis turetu :D na nezinau as nebursiu kad gedos nepasidaryciau poto
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
Ricky LaFleur
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2016-04-28, 17:15
Reputacija: 2

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Ricky LaFleur »

vabalz rašė:Cbd - 1:1 pagrinde thc ir cbd yra keik suprantu.max 12% Kazkaip nesitiki kad daugiau butu abieju.na nebent cbd siekia 2% ir thc 17% bet tada nepasakyciau kad cbd jau vadintis turetu :D na nezinau as nebursiu kad gedos nepasidaryciau poto
Ar ne ne pats nesenai papostinai straina su 40++% thc?:D Perziurejus leafy, seedfinderi, allseeds ir kt. Raso realesni 13%-15% thc/cbd.:) Gaila tik, kad tik ziema paciam iseis patikrint.:))
Gotta learn stuff through denial and error.
Vartotojo avataras
kibiriene
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2016-05-09, 22:08
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė kibiriene »

Sveiki, nesulaukiau dar is lindos semku, nuo uzsakymo praejo 25dienos, jau nebemanau, kad ir sulauksiu. Kaip manot ar dar speciau parsisiust kazka is autofloweriu OD sezonui??
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė WTČ »

HighAsKite rašė:
vabalz rašė:Cbd - 1:1 pagrinde thc ir cbd yra keik suprantu.max 12% Kazkaip nesitiki kad daugiau butu abieju.na nebent cbd siekia 2% ir thc 17% bet tada nepasakyciau kad cbd jau vadintis turetu :D na nezinau as nebursiu kad gedos nepasidaryciau poto
Ar ne ne pats nesenai papostinai straina su 40++% thc?:D Perziurejus leafy, seedfinderi, allseeds ir kt. Raso realesni 13%-15% thc/cbd.:) Gaila tik, kad tik ziema paciam iseis patikrint.:))
As nemanau kad cbdd galima ispausti apie 40% kaip ir thc..?
if u want to be a water be a water ma friend :V:
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė quNNcy »

kibiriene su auto drasiai,juk nuo seklos apie 90 iki sienapjutes,taigi visas birzelis,liepa,rugpjutis,o ir rugsejo puse buna dar padoraus,atmink kad bobu vasara uzsuka pas mus :) tarkime veg 1men ir zydim 2 men,8savaites jei truks palaikysi dar siektiek ir rugseji ir wuolia
Vartotojo avataras
Junker
Naujokas
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2016-03-16, 23:57
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Junker »

Užsisakinėjau iš lindos 10 big bud semkų, (bulk seed bank), nesudygo nė viena. Jeigu renkatės semkas, patarčiau aplenkti šitą seed banką, nemažai nusiskundimų paskutiniu metu... :)
Paskutinį kartą redagavo Junker 2016-05-29, 21:23. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
zaltys
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-04-28, 09:51
Reputacija: 19

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė zaltys »

aš naudojuosi https://www.marijuanaseedshop.com sudygo visos, net ir dykai pridėtos
žinojimas - didelė vertybė, kuri gali išgelbėti arba pribaigti 8)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas