Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

mr. green ban cia tipo gavai ? :)))
Spartakas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 2005-03-29, 21:45
Reputacija: 0

Standartinė Spartakas »

:D vel ? kur tu uzkliuni vis ? gal slaptazodi pamirso , tai kita susikure acounta:D
divinorum.lt
gerietis
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2007-04-05, 12:06
Reputacija: 0

Standartinė gerietis »

:)
gerietis
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2007-04-05, 12:06
Reputacija: 0

Standartinė gerietis »

gal kas pasakys kaip foto man ymesti?
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

gerietis rašė:gal kas pasakys kaip foto man ymesti?
Uplaudink fotke i koki http://www.imageshack.us/ ten duos linka fotkes ,tada cia tarp

mesk ta linka.
arnuska & cypukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2006-10-19, 18:07
Reputacija: 0

Standartinė arnuska & cypukas »

sweiki, o jei mergaite apdulkinta, tai ji tiks wartojimui ar ne?


aciu
c.
Atsiputes
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: 2006-09-02, 17:20
Reputacija: 0

Standartinė Atsiputes »

arnuska & cypukas rašė:sweiki, o jei mergaite apdulkinta, tai ji tiks wartojimui ar ne?


aciu
c.
Klausimas kvailokas.
Jeigu mergaite apdulkinta rukysi seklas ...
melskimes, galbut tai jums pagelbes
kingston
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2006-10-06, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė kingston »

Na jei mergaite "apdulkinta" nesmarkiai,t.y. tik keletas seklu pasimato-tai galesi dziaugtis.O jei sakos luzta nuo seklu,tai bus silpna ta mergaite...
Pasipuoškime, išmintį brandinančia lapija .
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

Kingston, del to silpnumo yra dar labai gincytinas klausimas, man rodos apie tai diskutavom sitam forume, ir siektiek daugiau apie tai tada domejausi, zodziu tos seklos nepadarys jokio aiskaus skirtumo tam stiprume, tiesiog bus nepatogu rukyt, reiks pirma iskrapstyt seklas, o siaip jei tik abejoji cypuk tai nera cia isvis problema, buna augintojai tik viena saka apdulkina ir tik ant tos sakos uzauga seklu o visur kitur rukomas seklom neaplipes stuffas. Zodziu jei ir bus tu seklu tai galesi katamet o gal ir dar siemet lauke pribarstyt, jei ir neprinoks tai kokio kuzmyciaus pasidarysi :) Bet zodziu pas tave tu seklu nebus, o jei ir bus tai vienetai.
Gal kaimynas netoliese yra veisejes pasineses ir is jo G13 patino atskrido keleta dulkeliu ant tavo mergaites, nieko cia blogo :)
arnuska & cypukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2006-10-19, 18:07
Reputacija: 0

Standartinė arnuska & cypukas »

liau,

pirma- tai visai nesijauciu kvailai, nes nesu siva ir pan.....

mano stilius vadinasi - klausk drasiai. Tai kaip kitaip as tos patirties igisiu, jei jus man nereiksit savo nuomoniu...

o mano augala galit foto pasiziureti. Man idomi augimo analize.

as taip speju del cypuko, kiek zinau - labai svarbu svari auginimo patalpa, o pas mus po bernu to namo tai nieks nevale taip ipatingai, ir todel, manau, apsidulkino siek tiek.

paprasciausiai laba jau ilgai zydinasi, tai ir ieskau priekabu...

ir aciu visiem uz nuom.

c.
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

kingston rašė:Na jei mergaite "apdulkinta" nesmarkiai,t.y. tik keletas seklu pasimato-tai galesi dziaugtis.O jei sakos luzta nuo seklu,tai bus silpna ta mergaite...
Silpna NEBUS, tik teks pries rukant seklas isrinkti, o ju jei daug, tai uztrunka ir ilgainiui pradeda varginti. Bet stiprumu ji nenusileis beseklems. Viskas gerai, seklu turesi ;-)
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

kingston rašė:Padaryk fotosesija ir idek fotografijas,tada situacija aiskesne bus,daugiau patarimu bus ;)
Stai toks reikalas:

[ nuotrauka ]

Karts nuo karto isdygsta ir sitokie mutantai. Nuotraukoje gal ir prastokai matosi, bet kas zino, tas, manau, atpazins. Na, lapeliai susisuke, susirauksleje, uzsilenke, auga lyg ir spirale, sakytum, ir labai letai. Kas nors susiduret su tokiais luosiais? Kiek pats prisimenu, prastai auga jie. Veisle - Nirvanos B-52, kiti daigai OK. Problemos, tiesa sakant, nera, tiesiog idomi anomalija. Ar kas nors esat uzaugine toki augala iki galo?
Mr.Dbr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2004-11-30, 17:14
Reputacija: 0

Standartinė Mr.Dbr »

Iš jo niekas neišaugs, gali rauti lauk, palengvinsni jam dale,o kad jis toks manau cia netu kaltas!
gerietis
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2007-04-05, 12:06
Reputacija: 0

Standartinė gerietis »

http://img151.imageshack.us/my.php?imag ... is5pu4.jpg
http://img243.imageshack.us/my.php?imag ... is4st4.jpg
http://img147.imageshack.us/my.php?imag ... is3ys4.jpg
http://img147.imageshack.us/my.php?imag ... is2jj1.jpg
http://img100.imageshack.us/my.php?imag ... nisis9.jpg

:( jau ytariu kas gali būti, šendien tik pastebejau kad tam lievam mano herbariume, kaip lempa buvo išjunkta, buto tik 9,0 , 9,5 C šilumos,

dabar jūsų noriu paklaust: jau atgaivinti jų neina, jei sušalo? :(
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

gerietis rašė: :( jau ytariu kas gali būti, šendien tik pastebejau kad tam lievam mano herbariume, kaip lempa buvo išjunkta, buto tik 9,0 , 9,5 C šilumos,

dabar jūsų noriu paklaust: jau atgaivinti jų neina, jei sušalo? :(
Nemanau kad 9 laipsniai gelejo pakenkti, zmones siltnamiuose jau augina ir ten nakti buna manau <9laipsniai, jei del temperaturos tai nemanau kad didele problema, turi atsigaut.
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

geretie, o tu kartais ju vandeniu neperdaug girdai?
Buds Not Bombs
gerietis
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2007-04-05, 12:06
Reputacija: 0

Standartinė gerietis »

lieju kas antra kas trečia diena po 250 ml ant vieno augalo, nematau kad turetu buti per daug :|
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

Jei kas 3 diena po 250ml ant kiekvieno augalo, priklausomai nuo herbariumo temperaturos gali buti nuo vandens stygiaus.Paziurek, jei zeme sausa tai paliek ir bandyk juos liet tada kas2 dienas po 250ml.Jei nepades tada manau geriausias variantas yra augala persodinti.
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Mano manymu dregmes ir temperaturos neatitikimas ,pabandyk nustot laistyt ir duok pastovios silumos apie 20-23c ,aisku jei ir kam jus pridedat ant virsaus tu visokiu nesamoniu?Pastave zemese auga? Jei taip tai nuimk tuos molio granules !
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas