Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Speju kad nieko gero. Cia kaip su tais visais smoke kur lietuvoi legalu buvo. Bandziau karta rukyt, tai visiskas sudas pasirode.
I'm a junglistic man.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė naktibaldas »

Žolininkas rašė:Ką manot?

http://www.legalbuds.com/
Jei sie produktai ir tos pacios lysves, kaip ir 'aisikai' ir 'diamondai', tai geriau ju net nebandyk. Gryna chemija, esu rukes kelis kartus, bet, kad per sveikata jie kerta tai ojojoj! Kita diena negera buna, ko niekad nebuna po normalios ganjos. Sie produktai tinka nebent kaip alternatyva, jei neturi galimybes parukyt norm ganjos, taciau yra poreikis bet kokia kaina apsisvaigint. Poveikis nuo natur ganjos taip pat skiriasi. Kazkas panasaus- jei neuztenka ant brendzio, perki trainucha.
Pilypas is kanapiu
smoke&joke
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-06-15, 22:04
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė smoke&joke »

jo pritariu, nk is jos gero
smoke funny things :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

va čia tai plantacija, ką tu ką tu :)
http://www.zynios.lt/images/img_1581.jpg
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Spotless »

putejas rašė:va čia tai plantacija, ką tu ką tu :)
http://www.zynios.lt/images/img_1581.jpg
[ nuotrauka ]
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Sapnavau, jog ant žemės pradėjo dėtis keisti dalykai, lyg griūva viskas ar tai kas. Ir matau kaip kažkur per visokias naujienas pranešinėja, kad ir viename pasaulio gale ir kitame vyksta neramumai, nepaaiškinami reiškiniai. Tiksliai nepamenu, bet man regis ir pats savo akimis pradėjau matyti: ar tai lyg dangus su žeme maišėsi, ar tai degė ar dar kas ir aš sau sakau, na va - štai ir atėjo pabaiga... Jausmas matant ir galvojant buvo labai įdomus, sunku nupasakot, baimės begalinės lyg nebuvo, nes kažkaip jaučiausi ramesnis, nes žinojau, kad pabaigos jau kurį laiką laukiau ir tikėjau, jog ji ateis...
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Apvalus »

Man patinka tokie sapnai. Kur nebėr kasdienybės ir realybės. Gaila sunku užsiiminėt sapnavimu, labai vargina ir nepailsi.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė martynass »

Apvalus rašė:Man patinka tokie sapnai. Kur nebėr kasdienybės ir realybės. Gaila sunku užsiiminėt sapnavimu, labai vargina ir nepailsi.
:D :D :D O tai ka tu gali kontroliuot pasamone?
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Apvalus »

Pasamonė visai kas kita. Nesigaudau apie samones, pasamones ir pan, ne psichilogas aš. Senai jau bepraktikavau, bet manau ėjau teisinga linkme link "sapnavimo valdymo". Čia iš Kastanedos laikų, kai domėjaus ir pan. Kai atsirado darbas rytais, jau tokie dalykai nebegalvoj buvo. Kartais dar susapnuoji kokį nurautą sapną, su nerialiom vietom (nerialiom turiu omenyje tokiom kurių nemačiau, o kurias sukurė pasamonė) tai smagu atsikelt ir prisimint, tik gaila nepraktikuojant sapnus greit pamiršti. Nu čia giliai kapstyt reik :) Va o draugei vienai sakė savaime gaunas atsibust sapne ir daryt ką nori.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė naktibaldas »

As tai pastaruoju metu labiau pavargstu miegodamas, nei darba koki fizini dirbes. Sapnuojasi pastoviai, kad begu nuo kazko, siuzetai pagrinde pigus bojevykai ir sewbiakai. Pvz su masina begu, kazkas vejasi, o masina nevalit, nors tu ka. Ar pesciom begu nuo kazko, o sliauziu, kaip sraige, eiti negaliu, tik suoliukais kokiais judet.
Dar ex sake, kad su manim neimanoma miegot- vartausi, trankausi ir dantim grieziu.
Nebuciau db bedarbis ir su tokiu miegu reiketu dirbti, nesugebeciau tikrai, nors ir nesu lepus. Rytais jauciuosi depresovai, pervarges, fiziskai vos ne visa kuna skauda. Mintims apie darba tikrai galvoje vietos, taip jauciantis, nebutu.
Pervargau, o prosvaisciu jokiu nesimato, kazkaip pavargau gyvent. Tik mintys, kad kazkam as cia sitoj pirdalynej, vadinamoj gyvenimu, esu nemielas ir gadinu nuotaika vien savo egzistavimu, mane ir palaiko. Beje gana neblogas motyvatorius :D :D Jauciuosi beveik laimingas :D
Pilypas is kanapiu
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

:D :D :D nu negaliu nustot juoktis. nepyk, naktibaldai, tiesiog tavo pasakojimo stilius yra stačiai pritrenkiantis :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Man irgi ne karta teko sapnuot kad nuo kazko begu, bet niekaip neina pabegt nes taip letai slenku kad nafik :D Vistiek mano isimintiniausias sapnas buvo kai variau su 7niom...kombaine ;D
I'm a junglistic man.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

kepuretas rašė:sveiki draugai:]

noriu jusu patarimas. esu moksleivis , rasysiu rasini. galvoju kokia idomia tema, tai va galvoju rasyti apie alkoholio zala ir taip toliau. taciau noriu kokiu svariu argumentu, idomiu dalyku ,statistiku , pavyzdziu. labai dekingas buciau:] taip pat galit ka nors su marihuana pateikti (koki saltini, straipsni)
Laba. Statistikos labai daug rasi internete, tik reikia ieškoti. Argumentai visi labai žinomi, aiškūs ir suprantami. Apie kanapę straipsnių irgi daugybę rasi tame pačiame plačiajame internete.

google mano draugas ;) beje ir čia pagrindiniame puslapyje jei paieškosi rasi gal būt kokį straipsniuką
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė naktibaldas »

Gaila frajeriukas nepilnametis, seip sakyciau duok man ciela, as tau toki rasini parasyciau ta tema, kad mokytoja 100pudovai, ne tai, kad apsimyztu, bet myzteltu biski(tik siek tiek) tai tikrai :D :D
Pilypas is kanapiu
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Apvalus »

Gal jis pilnametis, gi būna, kad 12kl 18/19 ar net viresni sėdi.
Parsisiūsk šitą http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=95562 ten daugiau puslapių nei Hario Poterio knygoje. Ten tyrimai kažkokios institucijos apie MJ, nesigilinau, kas ten, bet gal rasi ką įdomaus.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė edgy »

Yra net filmų jei tingi skaityti, tačiau tai nebus pati geriausia medžiaga rašiniui/straipsniui kaip supranti. Pvz vienas mano idomiausių matytų filmų apie MJ - "The Union". Daug faktų, kodėl ji taip vertinama, kodėl ji yra uždrausta ir dar keletas samokslo teorijų.
Just a regular boy with irregular dreams.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Manvydas »

kepuretas rašė:sveiki draugai:]

noriu jusu patarimas. esu moksleivis , rasysiu rasini. galvoju kokia idomia tema, tai va galvoju rasyti apie alkoholio zala ir taip toliau. taciau noriu kokiu svariu argumentu, idomiu dalyku ,statistiku , pavyzdziu. labai dekingas buciau:] taip pat galit ka nors su marihuana pateikti (koki saltini, straipsni)
http://www.musu.osc.lt/?p=717
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Tadas »

Kilo toks neaiškumas: kiek žinau, Amsterdame galima nešiotis iki 28g dūmo, pirkt iki 5g coffeeshope, ir augint 5 augalus, BET kažkur skaitydamas užmačiau, kad tuos 5 augalus galima augint tik be jokių papildomų priemonių ( nepamenu kaip angliškai tai skamba - 'no special aids' ar kažkaip pan.) t.y. tik balkone ar lauke, be lempų. Ar nusišneku..?
Gal apšviesit mane ? :)
A.C.A.B
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė jahmate »

Pas mus sakyciau badas. Kaip pas jus?
I'm a junglistic man.
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė edgy »

Vakar vat su draugu palinom šiektiek, tai jis atsinešė naują pirkinį. Mini water pipe'as. Nu labai kietas prietaisas, jį galima įsigyti čia vat (http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.17181), shipinimas nemokamas. Aišku dėl kokybės nežinau kaip ten, kiek jis ilgai laikys ir panašiai, bet kaip už nepilnai 20lt korėjiečių gamybos, tikrai geras daiktas. Dviese kažkur 0.3 - 0.5 sudaužėm is pilnai vakarui pakako. Tai galvoju va pasidalinsiu idėja ;]
Just a regular boy with irregular dreams.
Rašyti atsakymą