Nuotrauka Nuotrauka

Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
skydas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2010-11-29, 20:00
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė skydas »

ka manot apie Green-O-Matic Feminised rusi?? zinau kad mazas augaliukas, bet nelb radau kiek yieldo buna nuo augalo ir ar pakankamai THC?? Parasykit nuomone kas zino arba augino. :x: --==::~~
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Slow Stone »

ar pakankamai THC??
Pradžioj gerai daužė, bet greitai pripratau, todėl dabar kaip vienintelės rūšies neauginčiau, reiktų dar kažko, kad pamaišyt dūmus. Bet jei tik savaitgaliniams (ar retesniems) parūkymams, tai puikiai tinka.
kiek yieldo buna
Kokią deseteką g nuo augalo galima nusiimt be didesnių pastangų. Skinti dešimties sav atrodė žymiai gražiau (nes visko buvo daugiau), nei aštuonių.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
skydas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2010-11-29, 20:00
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė skydas »

10 g nuo augalo tai mazokai.. nuo kitu virs 100 galima nuimt drasiai. :x:
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė 4apa »

skydas rašė:10 g nuo augalo tai mazokai.. nuo kitu virs 100 galima nuimt drasiai. :x:
tu nemastyk taip paprastai, kad kiek raso ant popieriaus, tiek ir nuimsi.
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė kojak »

skydas rašė:10 g nuo augalo tai mazokai.. nuo kitu virs 100 galima nuimt drasiai. :x:
Drasu :D ar esi kada tiek nuemes kad taip uzdikrintai sneki? 10 mazai... 100 drasiai.. :D :D


10g nuo automato yra normalu. O kad 100g nuo kazkokio augalo nuimtum, tai nedrysciau teigt taip jau drasiai :D
haze around me...
skydas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2010-11-29, 20:00
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė skydas »

na bandysim automata augint:) :x:
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė 4apa »

kojak rašė:
skydas rašė:10 g nuo augalo tai mazokai.. nuo kitu virs 100 galima nuimt drasiai. :x:
Drasu :D ar esi kada tiek nuemes kad taip uzdikrintai sneki? 10 mazai... 100 drasiai.. :D :D


10g nuo automato yra normalu. O kad 100g nuo kazkokio augalo nuimtum, tai nedrysciau teigt taip jau drasiai :D
10 nuo automato yra normalu, bet i mazaja puse. 20 yra gerasis "normalu". o simta lauke uzauginti nera labai sunku, viskas priklauso nuo taves. ir dar zinoma reikia streino produktyvaus.
skydas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2010-11-29, 20:00
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė skydas »

o daugiau yieldo duoda lauke augdamas ar kambary prie lango?? --==::~~
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė PsY »

skydas rašė:o daugiau yieldo duoda lauke augdamas ar kambary prie lango?? --==::~~
jei gerai paruoštas substratas tai manau lauke nes ir vėjas ir lietus ir panašiai stiprina augala. ir lauke daugiau saulės gauna nei ant palangės
PsYchotherapist
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Slow Stone »

Kambary prie lango yra blogiausias būdas augint rūkalus.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
maris
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2010-04-30, 11:26
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė maris »

Apie ka jus cia snekat ? As suprantu nenorit idet pastangu ir investuot daugiau finansu, o norit ka jum isaugtu geros ir daug zoles
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė 4apa »

maris rašė:Apie ka jus čia snekat ? As suprantu nenorit idet pastangu ir investuot daugiau finansu, o norit ka jum isaugtu geros ir daug zoles
tu cia nesmeizk manes. nenaudok daugiskaitos.
autdore nereikia daug investiciju isviso. tereikia seklu ir trasu. dirvozemio galima is kitur atsigabenti, silntami galima is namuose rastu daiktu susikonstruoti ir t.t.
taigi tu cia atsargiai su ta daugiskaita. nes as dejau daug pastangu, ir kai kita karta sodinsiu desiu dar daugiau pastangu.
skydas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2010-11-29, 20:00
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė skydas »

kokia lauko vieta geriausia augalui augt?? :x: ir kokia itaka daro seselis?? --==::~~ suprantu kad kai daugiau saules tai geriau auga..? :] 8E :V: :x:
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė 4apa »

skydas rašė:kokia lauko vieta geriausia augalui augt?? :x: ir kokia itaka daro seselis?? --==::~~ suprantu kad kai daugiau saules tai geriau auga..? :] 8E :V: :x:
nu tai pats tiesiog atsakei i savo klausima.
galvok pries rasydamas ar tikrai reikia rasyt. galvok.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Slow Stone »

skydas rašė:kokia lauko vieta geriausia augalui augt??
Man atrodo, kad tu ir atsakymą tingėsi skatyt...
Skydui ir kitiems panašiems:
Pirmas temos puslapis, antra žinutė. Bent tiek perskaitykit...
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
equador
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2009-11-16, 15:50
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė equador »

Gal kas esat augine barneysfarm lsd LT outdoore? jai tjp tj kaip sekesi? ar speja musu lietuveleje suzydeti? :)
skydas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2010-11-29, 20:00
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė skydas »

jei ne auto tai mazai sansu kad spes in LT betkokia rusis. Kartais kai kam pasiseka. geriausia auto lauke
FadeAway
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2010-12-30, 15:44
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė FadeAway »

Sveiki zolininkai, esu kaip sakant kaip ir naujokas auginantis Lauke. esu augines namie ir puikei uzauginau,Dabar dirbu Norvegijoje ir planuoju usodint cia nes busiu visa vasara ka galetumet patart Koke veisle auginti Norgose , esu nuo Oslo 100km i pietus kalnuose gyvenu aplinkui vien kalnai miskai ir vanduo yra vietu tikrai geru auginti, Bet nezinau ka paseti kad suzydetu greiciausiai is visu todel kad nezinau ar tiek teks buti ilgai jai nespes suzydeti teks palikti visus augalus tai ka galetumet patart isviso nieko nesu augines Lauke bet esu biski apsiskaites
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė PsY »

FadeAway rašė:Sveiki zolininkai, esu kaip sakant kaip ir naujokas auginantis Lauke. esu augines namie ir puikei uzauginau,Dabar dirbu Norvegijoje ir planuoju usodint čia nes busiu visa vasara ka galetumet patart Koke veisle auginti Norgose , esu nuo Oslo 100km i pietus kalnuose gyvenu aplinkui vien kalnai miskai ir vanduo yra vietu tikrai geru auginti, Bet nezinau ka paseti kad suzydetu greiciausiai is visu todel kad nezinau ar tiek teks buti ilgai jai nespes suzydeti teks palikti visus augalus tai ka galetumet patart isviso nieko nesu augines Lauke bet esu biski apsiskaites
biški daugiau papasakok kaip ten toj norvegijoi vasaros karštos drėgnos normalios sausos ir panašiai ? kada prasideda šalti orai neteko ten pabūvot tai nelabai ir žinosiu bet maždaug priklauso kokie orai kokio ilgumo vasara normalus orai
PsYchotherapist
FadeAway
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2010-12-30, 15:44
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė FadeAway »

PsY rašė:
FadeAway rašė:Sveiki zolininkai, esu kaip sakant kaip ir naujokas auginantis Lauke. esu augines namie ir puikei uzauginau,Dabar dirbu Norvegijoje ir planuoju usodint čia nes busiu visa vasara ka galetumet patart Koke veisle auginti Norgose , esu nuo Oslo 100km i pietus kalnuose gyvenu aplinkui vien kalnai miskai ir vanduo yra vietu tikrai geru auginti, Bet nezinau ka paseti kad suzydetu greiciausiai is visu todel kad nezinau ar tiek teks buti ilgai jai nespes suzydeti teks palikti visus augalus tai ka galetumet patart isviso nieko nesu augines Lauke bet esu biski apsiskaites
biški daugiau papasakok kaip ten toj norvegijoi vasaros karštos drėgnos normalios sausos ir panašiai ? kada prasideda šalti orai neteko ten pabūvot tai nelabai ir žinosiu bet maždaug priklauso kokie orai kokio ilgumo vasara normalus orai
Va tam ir yra esme todel ir kreipiosi i jus nelabai zinau kokio ilgumo ta vasara zinau kad cia biskuti vasaros saltesnes nei lietuvoi bet praktiskai Orai Panasus kaip ir lietuvoi, tik ten labai ilgia kol sutemsta musu laiku 23:30 lietuvos laiku cia ten tada tik biski apteme tebuna Esu tokioj vietoj aplinku 7 km ilgio Ezeras ir pats gyvenu ant tokio kalno norejau paklaust del vietos kur sodint turi buti kad niekas neustotu saules jo? o seip Orai praktiskai nieko daug nesiskiria nuo lietuvos, tik to ilgumo vasaros nieko ce nelabai zinau viena vasara ir tesu buves ir neatkreipiau demesio . tai ir noriu jusu pagalbos ar yra koke veisle kad greiciau biski nei kitos suzydetu ar gal butu ir taip kaip nors imanoma Lietuvoi usodint ir isvaziot ir gryst ant vasaros galo Kaip butu geriau patark plius dar nesu augines Lauke noriu pamegint namuose tai puikei buvau uzaugines.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanapes legalios lietuvoj?
    OGschool » » forume Legalus forumas
    29 Atsakymai
    15762 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore
  • Auginimas kokose
    Kinyous » » forume Technologijos
    14 Atsakymai
    16209 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Nanobotas
  • outdoor auginimas
    DZHY » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    1785 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • LSD auginimas su SCROG
    Volkas » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    2 Atsakymai
    6611 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • auginimas be vegatavimo, 12/12.
    Kiskis » » forume Herbariumas
    30 Atsakymai
    18173 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzdyla