Sokan rašė:6zappaz9 rašė:Va va, būtent. Jei paprasčiau (ir kas mums aktualiausia) - kad daugiau bud'o gautųsi

su didelio fosforo kiekiu galima labai greit prisizaist, ypac naujiem augintojam:) kurie, va kaip ir tu, galvoja P=didelis bud`as. Bet,deja, kartais gali iseit ir kitaip, gal budas ir bus didelis, bet skonis ir kvapas bus tikrai nekoks. Tiem,kuriem dzin ka jie ruko ir svarbu,kad veztu,tai nesvarbu, bet zmonem, kurie ruko del sveikatos ir pns,tai turi labai didele itaka ir jie tikrai nenori chemijos savo vaistuose.
Na as čia gal ir neaktulia jum tema, bet vis tiek, reikia ir kita puse pamatyt:)))) tai va, organinese trasuose P santykis nedidelis, bet tai nereiskia, kad ziedai augs nedideli:)
Visiškai sutinku. Nėr skanesnio dūmo, kaip organiškai užauginto. Bet kažkodėl man atrodo, kad bent čia tai auginama dėl kiekio, ne dėl skonio
O su trąšom bet kokiom prisižaisti galima, reikia protingai tręšt. O dėl natūralių pusiausvyrų prašom nepradėti net pievų. Čia inkubatoriuj auginimas vyksta, todėl ir sąlygas galima palankesnes augalui suteikti, nei natūralios. Ir prie sąlyginai mažo CO2 kiekio mūsų atmosferoje augalai "prisitaikę", bet duok papildomo ir pamatysi kaip gražiai stiebtis pradės. Nesu viso to šalininkas ir kai tik turėsiu galimybes, auginsiu visus savo augalus tik organiškai, bet kol jų nėra, teks rūkyti tokios pat kokybės produkciją, kaip ir daržoves, kurias perkam parduotuvėje. Temos autorius naudoja chemines trąšas, vadinas, jis jau nesiruošia auginti organiškai, tad apie kokias natūralias sąlygas eina kalba?
P.S.: Beje, daugelyje šikšnosparnių (ir kai kuriuose jųrinių paukščių) guane, P santykis labai didelis :P Dėl to juos ir naudoja žydėjimui.
