Nuotrauka Nuotrauka

Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė dowis »

stai kaip mano atrodo mano white family strainu ziedeliai :D

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
GreenPower
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-10-29, 18:56
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė GreenPower »

Yra dar tokiu kurie nenueme deliaus? :D
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė dowis »

GreenPower rašė:Yra dar tokiu kurie nenueme deliaus? :D
ryt jau kirsiu as :D
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė PsY »

dowis rašė:stai kaip mano atrodo mano white family strainu ziedeliai :D

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
o kaip iš šono atrodo ?
PsYchotherapist
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė coffesin »

Is virsaus cia atrodo panasiai kaip mano, o pas mane iki rukomu ziedu dar toli grazu.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Slow Stone »

dowis rašė:stai kaip mano atrodo mano white family strainu ziedeliai :D

[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
Puikus pavizdys ko tikėtis iš mūsų klimatui netinkamų veislių.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė coffesin »

Šita manau visai tinkama Lietuvos klimatui :D
Bet deja, tik ne šiais metais ir ne man :]
sugy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: 2010-08-31, 23:26
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė sugy »

kitais metais ruosiu auginti low ir noreciau pries vasara pradeti kambaryje auginti poto isnesti i lauka apdulkinti 1 augaliuka kad tureciau seklu , tada tapacia vasara uzseti daugiau kaip manote iseitu? kokia patartumet geresne rusi kad nebutu labai lepi, pas mr.green tai visos femenizide
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Slow Stone »

coffesin rašė:Šita manau visai tinkama Lietuvos klimatui :D
Bet deja, tik ne šiais metais ir ne man :]
Jei taip manysi ,tai ir kitais metais nieko neturėsi.Tu gal galvoji, kad jei iš lietuviško seedshopo sėklos, tai tiks lietuviškam klimatui? Čia visai nesusiję dalykai. O anose nuotraukose žiedai vos mezgasi, apie jokį tikrą derlių kalbos nėra.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė coffesin »

Slow Stone rašė:
coffesin rašė:Šita manau visai tinkama Lietuvos klimatui :D
Bet deja, tik ne šiais metais ir ne man :]
Jei taip manysi ,tai ir kitais metais nieko neturėsi.Tu gal galvoji, kad jei iš lietuviško seedshopo sėklos, tai tiks lietuviškam klimatui? Čia visai nesusiję dalykai. O anose nuotraukose žiedai vos mezgasi, apie jokį tikrą derlių kalbos nėra.
Jei nematai, tai ten žydėjimo laikas 6-8 sav. Ir kuo jis tau nepatinka mūsų klimatui?
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Slow Stone »

Tik tiek matyt neužtenka, kad teisingai pasirinktum. Aš auginau master kushą, jo žydėjimo laikas irgi apie 7 sav. BET
a) dažniausiai reikia užmest apie 1-2 sav. viršaus, ypač auginant lauke, nes šviesos intensyvumas būna skirtingas (debesuotumas), taip pat labai greitai pradeda vėsti orai, tas irgi prailgina brandos laiką;
b) skritingos veislės pradeda žydėti skirtingai, todėl lempas jungiam į 12/12, kad visos garantuotai sužydėtų, tačiau lauke 12/12 Lietuvoj prasideda tik 09.22 (jau pagauni kur lenkiu?).
Taip kad mano master kushas pradėjo žydėt tik rugsėjo gale, bet jau buvo per šalta ir tiesiog sustojo vystymasis. Jis pamėlęs nuo šalčio ir merdėja.
Su maniškiu vienaip, su kitais gali būt kiek kitaip. Bet OUTDOOR veislės yra ne tos, kurios tiesiog trumpai žydi, bet tos, kurios anksti pradeda žydėti ir spėja nužydėt tas aštuonias savaites iki visiškai atšalant orams. Spalis Lietuvoj jau kritinis mėnuo, ko nesukrovė per rugpjūtį ir rugsėjį, per spalį nieku gyvu nesukraus.
O nuotraukose aiškiai matosi, kad nėra apčiuopiamų galvų, ir tu vistiek manai, kad čia viskas normaliai, bičas nusiims afigieno rūkalo ir pats tokį kitąmet norėtum augint??? Šitam saite yra tikrai labiau apetitą keliančių outdoorinio derliaus fotkių, be to dar yra interneto platybės... Galima pasižiūrėt, kaip atrodo vykę derliai, palygint su savais rezultatais ir daryt kokias tai išvadas.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Smetona
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010-03-26, 14:04
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Smetona »

Jeigu padės, tai Lietuva yra apytiksliai tarp 54-56 laipsnių Šiaurės platumos. Tad galima ieškoti augintojų raportų internete, kurie yra pasiekę tokioje platumoje geresnių rezultatų ir taip susižinoti išbandytą - patvaresnę veislę :)
Ability is nothing without opportunity.
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė coffesin »

Slow Stone rašė:Tik tiek matyt neužtenka, kad teisingai pasirinktum. Aš auginau master kushą, jo žydėjimo laikas irgi apie 7 sav. BET
a) dažniausiai reikia užmest apie 1-2 sav. viršaus, ypač auginant lauke, nes šviesos intensyvumas būna skirtingas (debesuotumas), taip pat labai greitai pradeda vėsti orai, tas irgi prailgina brandos laiką;
b) skritingos veislės pradeda žydėti skirtingai, todėl lempas jungiam į 12/12, kad visos garantuotai sužydėtų, tačiau lauke 12/12 Lietuvoj prasideda tik 09.22 (jau pagauni kur lenkiu?).
Taip kad mano master kushas pradėjo žydėt tik rugsėjo gale, bet jau buvo per šalta ir tiesiog sustojo vystymasis. Jis pamėlęs nuo šalčio ir merdėja.
Su maniškiu vienaip, su kitais gali būt kiek kitaip. Bet OUTDOOR veislės yra ne tos, kurios tiesiog trumpai žydi, bet tos, kurios anksti pradeda žydėti ir spėja nužydėt tas aštuonias savaites iki visiškai atšalant orams. Spalis Lietuvoj jau kritinis mėnuo, ko nesukrovė per rugpjūtį ir rugsėjį, per spalį nieku gyvu nesukraus.
O nuotraukose aiškiai matosi, kad nėra apčiuopiamų galvų, ir tu vistiek manai, kad čia viskas normaliai, bičas nusiims afigieno rūkalo ir pats tokį kitąmet norėtum augint??? Šitam saite yra tikrai labiau apetitą keliančių outdoorinio derliaus fotkių, be to dar yra interneto platybės... Galima pasižiūrėt, kaip atrodo vykę derliai, palygint su savais rezultatais ir daryt kokias tai išvadas.
Iš kur ištraukei kad aš manau jog ten pas jį normaliai? Aš žinau kad ten tikrai nenormaliai ir jau jis gali sakyt ate pyhui. Aš jau pasakiau.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Slow Stone »

Gerai, gerai.
Coffesin, iš kur ištraukiau kad tu manai jog ten pas jį normaliai? Tiesiog iš eilės skaitant taip susirodė.
S:Puikus pavizdys ko tikėtis iš mūsų klimatui netinkamų veislių.
C:Šita manau visai tinkama Lietuvos klimatui Bet deja, tik ne šiais metais ir ne man
S:Jei taip manysi ,tai ir kitais metais nieko neturėsi
C:Jei nematai, tai ten žydėjimo laikas 6-8 sav. Ir kuo jis tau nepatinka mūsų klimatui?

Gal tu ir negalvoji, kad pas jį dabar normaliai, bet tau vistiek atrodo (sprendžiu iš susirašinėjimo), kad pati veislė čia ne prie ko, ji puikiai tinka LT ir kitais metais galbūt būtų normalus derlius. Nebūtų, nes netinka.

Smetona, va būtent! Dažnos outdoor veislės puikiausiai pasirodo iki 45' N (vidurio Europa), o mes gerokai šiauriau, pas mus 12/12 biškį vėliau ir iš karto su šalčiais. Puikus dienoraštis iš 60' N. Šiemet jam sekės su auto ir semi-auto veislėmis, bet yra fotkių iš pernai, kai augino "early dutch strains" ir ką, ogi 0 skunkės.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Zotexas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2010-05-06, 15:35
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Zotexas »

@SlowStone gal galėtum plačiau apie tas semi auto? kaip jos veikia? tipo anksčiau žydėt pradeda, ar kaip? sudominai mane su jom :) kaip jas išvesti pačiam? eitų jeigu automatas X paprastas?
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė coffesin »

Hey Slow, tai tas NPP x LLR kaip supratau netinka mūsų klimatui? Blemba man taip atrodė kad tinka. Dar vasarą klausiau mr greeno, kada maždaug derlius bus šito NPP x LLR, sake rugsėjo pabaigoj. Bet pas mane spalio pradžioj žiedų kaip ir nebuvo. $)
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Slow Stone »

Apie semi-auto. Taip, tai tiesiog pusiau auto - paprastas x auto. NPPxLRR būtent toks dalykas + NPP ir taip viena ankstyvesnių. Bet čia man ir nesiriša, kodėl tada nespėjo? O kiek augalų buvo? 1? Gal koks genetinis urodas tiesiog, jei ir daugiau tokių pasitaikytų, reiškias selekcininkas/pardavėjas šūdą sumalė.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė coffesin »

Buvo 2 augalai likę. Tiesą sakant, vienas iš jų nebuvo visai sveikas :D kai traktorius prasinešė pro augalus liko jų kotai, draugelis tuos kotus išrovė ir pasodino pora metrų toliau. Iš tų kotų vienas pradėjo augt, vystytis. Na ir išaugo apie 35-40cm augaliukas. Bet šis gal gavo per daug streso, nespėjo užaugt ir sužydėt. O kitas 1m aukščio buvo sveikas, nepažeistas. Bet sužydėjo jie abu kartu, ir kartu nespėjo :D
Zotexas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2010-05-06, 15:35
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Zotexas »

visai psimeciau, lowlife seeds gi buna white widow x lr, ir gaunasi automatas. vapshe nesigaudau.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Slow Stone »

Zotexas rašė:visai psimeciau, lowlife seeds gi buna white widow x lr, ir gaunasi automatas. vapshe nesigaudau.
Ne pyst ir gaunasi, o išveda daugkartiniu kryžminimu.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanapes legalios lietuvoj?
    OGschool » » forume Legalus forumas
    29 Atsakymai
    15914 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore
  • Auginimas kokose
    Kinyous » » forume Technologijos
    14 Atsakymai
    16281 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Nanobotas
  • outdoor auginimas
    DZHY » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    1824 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • LSD auginimas su SCROG
    Volkas » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    2 Atsakymai
    6681 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • auginimas be vegatavimo, 12/12.
    Kiskis » » forume Herbariumas
    30 Atsakymai
    18315 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzdyla