Nuotrauka Nuotrauka

Kokiu budu rukote?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

As kanape, auganti lauke, kur kultivuojamos aguonos. Tai pilietybes neturi, palaistykit mane alum.... =]

Gluosniai, noreciau su tavim supust paziuret kas ir kaip, jauciu pripasakotume vienas kitam daug ivairybiu, bet kasiakas man ne daugiau, kaip i zig-zag, rizzla ar i bet koki TM rutuliuke susuktas popierius, iskaitant laikrascius. Man kasiakas tai suktinys. Svoris man yra gramas. Nors is kitos puses, kasiakas be gramo ne kasiakas...gal ir isties su matavimu teisus =]] Keliu uz kasiaka ir jusu sveikata!
Justinas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2007-04-11, 17:41
Reputacija: 0

Standartinė Justinas »

b) :bong: kasiaku nelabai megstu :)
kalnalapinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-06-18, 09:34
Reputacija: 0

Standartinė kalnalapinis »

bongas :D
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Justinas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2007-04-11, 17:41
Reputacija: 0

Standartinė Justinas »

as jau ir savo putimo draugus prie bongo pripratinau ;)
billabong
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2007-06-26, 19:45
Reputacija: 0

Standartinė billabong »

MonkeyBoy rašė:Ei tai kur jus perkat paipu ganjai rukyt?? :]
aš, kiek pamenu, iš prahos vežiaus ;]]
bet manyčiau kad ir mūsų kraštuose galima rasti. nesu tikra, nes neieškojau. bet gal verta pažiūrėt.
Hippie
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2007-02-28, 18:20
Reputacija: 0

Standartinė Hippie »

Vilniuje yra atsidarius parduotuve vadinasi : Geros nuotaikos krautuvele :).Draugas is vilniaus atsiunte man pastu paipa,sake ir bongu yra.
Adresas A.Vienuolio g.14
Johnson
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2007-04-28, 20:14
Reputacija: 0

Standartinė Johnson »

Ji prie Opreros ir Baleto teatro.Ten yra bongu,paipu,grinderiu,bluntu ir siektiek rubu.
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

man reik ten kokios kainos kas mzdg zhino? ar pigiau kad parveshtu ish UK ar cia pirkt? ir kas padarytu ekskursija iki tos parduotuves nes Vilniaus nepazystu visishkaj.. skoloj nelikciau.. ;)
edas
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2005-08-14, 23:59
Reputacija: 0

Standartinė edas »

Gal kas žino,koks šios parduotuvės darbo laikas?
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Sita parduotuvele suzinojau visai netycia. Radau flaeri visai taip netycia. Tai zinau darbo laika:
Pirmadieniais- Penktadieniais
10-19val.
Sestadieniais
11-16val.
White_Shark
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2007-07-04, 15:14
Reputacija: 0

Standartinė White_Shark »

labai ydomu kas per velnias tas bongas bet kol kas tenkinames net nezinau kuo gal labiau pypke ten pavogta is chemijos labaratorijos :)
"REGGAE MUSIC IS THE PEOPLE MUSIC"
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Manttukas rašė:man reik ten kokios kainos kas mzdg zhino? ar pigiau kad parveshtu ish UK ar cia pirkt? ir kas padarytu ekskursija iki tos parduotuves nes Vilniaus nepazystu visishkaj.. skoloj nelikciau.. ;)
Siek Opera, Vienuolio gatve ten pat, salia visai. Stotyje sesk i 2 arba 5 troleibusa, islipk "Vilniaus" stoteleje, pereik gatve ir eik (tiesiai ir i kaire) prie Operos. O ten jau pradek klausineti praeiviu, kur Vienuolio gatve. Nustebsi - ji ten pat, salia visai, taip, taip. Neilga visai gatve, labiau plati, nei ilga; jei ne tas platumas, gatvele butu. O dabar - gatve. Teisybe, yra ir trumpesniu mieste. Vienuolio gatvej gyveno mano klasioke balerina. Ir dar kazkas.. Ir dar ten yra kiemas, kuriame auga kastonai, kazkuri rudeni TEN.. Buvo ten kanceliariniu prekiu parduotuve senoveje, viena is nedaugelio mieste. Ir taip toliau.

Krautuvike gatves apacioje, ne pacioje apacioje, bet jau taip gerokai apaciopiau, supranti; eik ta gatve upes link, zemyn gatve leiskis ir po kaire dairykis SPALVOTOS iskabos virs tokio pusruselio. Tai ten ir bus.
zaza
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2006-11-20, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė zaza »

energetiniai gluosniai rašė:
Manttukas rašė:man reik ten kokios kainos kas mzdg zhino? ar pigiau kad parveshtu ish UK ar cia pirkt? ir kas padarytu ekskursija iki tos parduotuves nes Vilniaus nepazystu visishkaj.. skoloj nelikciau.. ;)
Siek Opera, Vienuolio gatve ten pat, salia visai. Stotyje sesk i 2 arba 5 troleibusa, islipk "Vilniaus" stoteleje, pereik gatve ir eik (tiesiai ir i kaire) prie Operos. O ten jau pradek klausineti praeiviu, kur Vienuolio gatve. Nustebsi - ji ten pat, salia visai, taip, taip. Neilga visai gatve, labiau plati, nei ilga; jei ne tas platumas, gatvele butu. O dabar - gatve. Teisybe, yra ir trumpesniu mieste. Vienuolio gatvej gyveno mano klasioke balerina. Ir dar kazkas.. Ir dar ten yra kiemas, kuriame auga kastonai, kazkuri rudeni TEN.. Buvo ten kanceliariniu prekiu parduotuve senoveje, viena is nedaugelio mieste. Ir taip toliau.

Krautuvike gatves apacioje, ne pacioje apacioje, bet jau taip gerokai apaciopiau, supranti; eik ta gatve upes link, zemyn gatve leiskis ir po kaire dairykis SPALVOTOS iskabos virs tokio pusruselio. Tai ten ir bus.
Truputi gal apsiputes rasei ? :D :D :D :x: --==::~~
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

zaza rašė: Truputi gal apsiputes rasei ? :D :D :D :x: --==::~~
Geras tam inagis - stikline mazike pypkute, gal labiausiai per ja ir patiko traukt. Tokia maza maza.. Ju yra Lenkijoj ir Cekijoj. Zinot gal?
Paskutinį kartą redagavo energetiniai gluosniai 2007-07-19, 21:58. Iš viso redaguota 1 kartą.
Seksmes
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2007-07-06, 07:16
Reputacija: 0

Standartinė Seksmes »

dazniausiai vietoj pasidarau is butelio blogesniu atveju is skarbonkes :]
savo darbo geriau,nei kasekas :D kasekas tik i ora duma pucia X( 8)
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

O ar bandet padet stikline i kamera, kad susaltu. Paskui paimat jointa ir salta stikline. Ipuciat perika i stikline. Ten dumas laikosi stiklinej. Paemi ir isgeri ta duma. ;)
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Doomokshnis rašė:O ar bandet padet stikline i kamera, kad susaltu. Paskui paimat jointa ir salta stikline. Ipuciat perika i stikline. Ten dumas laikosi stiklinej. Paemi ir isgeri ta duma. ;)


Issidirbinejimas grynas, ir tiek..
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Gal ir issidirbinejimas, bet visada idomiau paivairint, nei kasdien tuos pacius kasiakus rukyt...
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

Gaila kad tik kaseka esu bandes rukyti, manau per kokia kalijana butu idomu pabandyti :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kokių atnaujinimų norėtumėte legalus.net?
    adminas » » forume Pasiūlymai administracijai
    17 Atsakymai
    13270 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas rokasma
  • kaip daznai rukote?
    nerius » » forume Legalus forumas
    30 Atsakymai
    19007 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas DumBazz
  • Kaip daznai rukote ?
    Glifas » » forume Legalus forumas
    129 Atsakymai
    52664 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nuttzy
  • Kaip rukote savo mylima mery jane?
    |O_o| » » forume Legalus forumas
    164 Atsakymai
    89361 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas KingBong