Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Galima pamanyt, kad jau nebėra ko ant šios žemės bijot, baisiausias baubas kažkoks "štampukas", kurio nieks darant tau operaciją nedėlios nes jų tyrimai su tuo nesusiję. Mano nuomonė tuo klausimu griežta: jei reikalui esant nemirksėdamas ir negalvodamas bijai prisipažint, kad vartoji ganją, vadinasi jos išviso rūkyt nevalia. O tokios ale baimės tik sukuria čia vaikų darželį. Kraują ar plazmą galima eit priduot nesukant galvos dėl "štampukų", o čia nosies pertvara, vaje, tik pamanykit :D Žmogaus smegenys ar taip ar taip savarankiškai gamina kanabinoidus, tik jų kiekiai nėra tokie kaip parūkius.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalus »

GanjaGoblin rašė:ne stampuka o 300 lt baudos, uz narkašinima. :)
bet siaip normaliam pasaulyje tai ko jiem nereikia ir neturetu ieskot, nors lietuvoi atsitikti gali bet kas :D
Jaigu pirma karta tai ir su ispejimu gali apseit :) o ne 300lt cia jai jau rukant pagautu koki antra trecia karta.
OG rašė:Sveiki. Uz keletos savaiciu man darys nosies pertvaros operacija. Pries operacija man bus daromi kaskokie(prasiau seimos gyditojos kad paaskintu kokie, bet nieko issamaus nepasake) kraujo tyrimai. Tikrinant ar zmogus naudoja ganja yra daromi kaskokie specifiniai tyrimai? Pradejau baimintis, kad darydami ta kraujo tyrima neaptiktu THC mano kraujyje nes jei aptiks poto koki tais stampuka i mano byla pades ;D
dont panic its organic :D :D nieks ten neieskos nesiparink :D :] :bong: --==::~~ :x:
vaikai nenarkokit vartotiku.
OG
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2009-03-24, 14:32
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė OG »

Atsarga gedos nedaro.;D Apskritai nemegstu isdidziai skelbtis daras ta ar ana, del to stengiuos isvegt tokiu situaciju, kada man patinkanti veikla gali sutrigdyti pasnekovo(gydytojo,draugo(es);....) aplinkos supratima ir idealus.
TheFutureBelongsToThoseWhoPrepareForItToday-M.X
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė 4apa »

putejas- ant menturos jau uzsigrudines zmogus, vieni juokai jam per visa kauna praeiti rekaujant "ganja rukau rukau ganja".
WhitePower
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2009-07-20, 21:00
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė WhitePower »

GanjaGoblin rašė:ne stampuka o 300 lt baudos, uz narkašinima. :)
bet siaip normaliam pasaulyje tai ko jiem nereikia ir neturetu ieskot, nors lietuvoi atsitikti gali bet kas :D

As uz 1 karta gavau 10 lt :)
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė 4apa »

o nemanai kad yra dar viena priezastis- tiesiog butinybes nebuvimas skelbti tokia info apie save? kas cia gero jog mes svaiginames pavecnai? :D taip pat kaip ir neisi skelbtis kiek alaus pakeli. cia man atrodo jau yra tuo besididziuojanciu zmoniu.
as nei velnio nebijau bet nera tolko pasakoti belekokiems individams ka as veikiu vakare. aisku situacija plati. nekalbu apie gimines, moteris, draugus. sitiems tai jau bala nemate, viska ir taip zino, nieko nebeisivartysi :D
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė 4apa »

isplautom smegenim dar per daug zmoniu yra, va čia ir yra beda, kad zmonem truksta informacijos :V:
cia jau ju bedos. delto ir nereikia tokiems viesintis, kurie nesupranta, be rimto reikalo. po desimt ar dvidesimt metu gal pasikeis kasnors.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

4apa rašė:putejas- ant menturos jau uzsigrudines zmogus, vieni juokai jam per visa kauna praeiti rekaujant "ganja rukau rukau ganja".
Tik nereikia sekti pasakų :D Niekas į gatves neina rėkaudami "aš rūkau" ir pan., bet kalba eina apie tokius dalykus kaip tarkim žmogus ruošiasi operacijai ir natūralu, kad prieš tai bus atlikti tyrimai, tačiau nenatūralu, kad žmogus, grubiai tariant, šika į kelnes dėl kanabinoidų savo organizme. Nieks gi jam neliepia atėjus pas daktarą pradėt pasakot, kad jis rūko "ir daktarėli daktarėli žinokit vakar taip pripalinau, kad oho ho". Taip, valtybės draudžia ganjos vartojimą ir auginimą, tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas pilietis jau yra potencialus "ganjamanas". Galų gale medicininių tyrimų yra keli "lygmenys" ar tai būdai ir ne visais iš jų nustatomas kanabinoidų kiekis organizme, nieks nepuls tikrint ar rūkei ar ne, o tik patikrins kraujo grupę, kraujo krešėjimus visokius skystumus ir kitokius dalykus būtinus žinoti prieš atliekant vieną ar kitą procedūrą/operaciją. Beje, kodėl mentams supakavus ganjabasą ir nuvežus į med. punktą patikrinimui dėl kanabinoidų ten neimamas kraujas, o tikrinamas šlapimas?
Kadangi čia paprasti pliurpalai tai paliurpsiu dar toliau. Čia forume, kaip ir Lietuvos visuomenėje yra įsišaknijusi baimė. Nenuostabu. Juk valstybės (ir ne vien mūsų) politika paremta baimės skiepijimu tiek senoms tiek naujoms kartoms. Bijokit erkių, bijokit kanapių, kiaulių gripo, teroristų, negyvenkit vienkiemiuose nes ten senoliams galvas kapoja ir dar bijokit bbž ko. Kuomet bijot jūs perkat vaistus, kad nuo to apsisaugoti, neperkat vienkiemių, kadangi bijot, o juos gražiose ir gerose vietose tuomet susiperka tie patys politikieriai ar kiti verslinykai, kurie jums tas baimes įskiepijo. Nerūkykit, bijokit ganjos nes ana padaro žmogų išprotėjusiu... Ko verti visi tie paistalai forumuose už idėjas, už laisvę turėti savo įsitikinimus ir visa kita jei apsisukus kalbama ar daroma visai kitaip? Nėra čia jokios bendruomenės. Jei būtų tai visai kitaip LT vyktų legalizacijos procesai, kitokios ir naujienos būtų kriminalinėse skiltyse, daug daugiau žmonių bylinėtusi teismuose dėl teisės į vaistų pasirinkimą bei pasirinkimą priemonių rekreacijai. Galų gale nieks neuždavinėtų ir tokių klausimų pilnomis iš baimės akimis dėl eilinio tyrimo prieš operuojant polypus ar dar kokią nors nosies pertvarą. Dabar nesistebiu kodėl Sigma nusivylęs sudėjo rankas. Nes nėra jokios bendruomenės, nėra jokio tarpusavio ryšio, jokio palaikymo, jokios iniciatyvos ir jokios idėjų gynybos.
OG
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2009-03-24, 14:32
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė OG »

Slapima irgi tikrins ;D
TheFutureBelongsToThoseWhoPrepareForItToday-M.X
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

Vat ir man norėjos bėgt iš šito forumo ba čia bėdžiai susikaustę tingiliai sėdi. Nors ne visi tačiau tai nepatinka kad šalia "valdžios mylėtojai"
Aš Lietuvis ir nė velnio nėmatyt ką čia slėpt
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dumtraukis »

putejau, o ka ka siulai daryt tokiu atveju kai visi bijo? visi zino, kad issisokelius ypac Lietuvoj greitai nutildo, sneka tik tai ka reik sneket, tam tikri statytiniai, kurie kazkam naudingi, gerai, pagaus mane mentai as teisme parekausiu, pagaus dar forumieti koki ir kas toliau susimokesi kruva pinigu ir tai tik pirmam kartui, o jei vel rekausi ir reiksies tai toliau jau konkreciai tildys, o ypac kaip 85 proc gyventoju neturi supratimo apie ka kalba eina isvis, nes pradejes pusti baigsi lovoj supuves, jei nesugebam savo valstybej patys tvarkos daryt pradedant valdzia ir visais kitais ka jau kalbet apie zole..gaila bet tenka pripazint kad negreit cia viskas ateis
nes pyxas artina ;)
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

Visų pirma trūksta optimizmo. Žiūri į vienus vartus-
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

Tai duok man žinot kai žinosi konkrečias datas, gal pavyks kooperuotis;) nu jei pats norėsi
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė GanjaGoblin »

sudas labai toli, siaip galetu kas arciau pasiorganizuot iki teismo atvykt..
Man galvoi negerai....
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė putejas »

aš tą patį pagalvojau, nu man gal arčiau nei goblinui, bet atstumo bisk yra vistiek, o dar jeigu tuo labiau jei da važiuot paimt gobliną ir paskui utenon tai jau visas tripas gaunas, nėr mano kišenėse tiek žolės kad apvažiuot;D nu nieko
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė 4apa »

skaityt tokius paistalus yra nuotaikingiau negu ziureti rusiska animacija :D :D na zinot, cheburashka su gena, kalbantis svogunas ir dvynes vyshnaites..
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė 4apa »

cheburashka!
man viskas itinka isskyrus turgaus paistalus! katruos babutes prie smetonos ir prie sviesto du kartus per savaite vel ir vel prakanalina! gavai baudos ir susitaikyk su tuo kaip vyras. nereikia visko kelti i tokias cinizmo aukstumas vien del to jog tau milicija zoles rukyti neleidzia! as kaip ir daug kitu gyvenu ramiai graziai. istatymu nepazeidineju ir vargo nematau :D tu taip ir pasensi snekedamas apie savo anarchinius reikaliukus. ieskodamas gyvenime prasmes kazkur ne ten pasukai zmogau!
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė GanjaGoblin »

4apa rašė:cheburashka!
gavai baudos ir susitaikyk su tuo kaip vyras!
papasakok kaip tu susitaikei su tuo kad esi narkomanas ir nusikaltelis? :)
butu dar nieko kai grestu bauda, bet tos sumos kurios eina uz auginima baudomis nlb bepavadinsi, o cia iseitu dar geriausias variantas, nes dar ir zona kvepia..
Man galvoi negerai....
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalus »

vaikai nenarkokit vartotiku.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė PsY »

če tai tikrai kad uhhh
PsYchotherapist
Rašyti atsakymą