Kanapių pienas

Lietuvoje augančios užkampiuose kanapės sėkmingiausiai panaudojamos, gaminant pieną, kuris tikrai efektyviai veikia. Gamybos procesas labai paprastas, bet reikia gerai įgust, norint išvirti tikrai puikų pieną.

Pirmas variantas:

O daroma taip. Imamas kuo riebesnis pienas ir nemažai kanapių, paruoštų, kaip jau buvo aprašyta. Pienas užkaičiamas ir į jį suberiamos ganja lituania. Kanapių reikia berti nei per daug, nei per mažai, bet vis dėlto nemažai. Jei bus per daug – gausis košė ir degs – sudegs, gausis visiškas šūdas. Bus per mažai – tai nebus jokio tikslo lakti žalią pieną ir tikėtis kokio nors efekto. Dabar apie patį virimą. Reikia visą laiką maišyti. Kažkiek laiko pavirus, t.y. gerai pavirus, reik įmesti kelis šaukštus medaus, kuris veikia ir kaip skonio gerintojas, ir kaip (čia svarbu) katalizatorius. Vietoj medaus kai kas naudoja kondensuotą pieną su cukrumi. Žinoma gerai yra ilgai virti, bet neperlenkit lazdos, kad nesigautu kaip man pora kartu nuskilo. Tai yra, per ilgai verdant pienas suverda ir tampa varške. Visiškas pravalas. Nors manau tiems, kas virs pirmą kartą, pasitaikys toks džiaugsmas. Įdėjus to katalizatoriaus, dar pavirti porą minučių ir pienelis išvirtas. Jį nukošti. Žalią košę, t.y. kas liko iš cannabis litauen, išmesti lauk. Viralą kišti i šaldytuvą ir gerai atšaldyt. Proporcijų nežinau. Nes kiekvieną kartą vis skirtingai gaudavosi.

Skonis kaip virinto pieno, kuriame virtos kanapės. Dozavimas. Va čia ir yra pats sunkiausias etapas. Per mažai išgersi – nieko nebus, per daug – apsivemsi ir nulūši.

Vartoti atšaldytą.

Antras variantas:

Dešimčiai porcijų reikės:

DAUG lietuviškų kanapių lapelių ir galvų (stipresnis poveikis būna, jei kanapės skinamos po šalnų);
4l riebiausio pieno (geriausiai kaimiškas arba “MŽ natūralus”);
0,5l grietinėlės (irgi pačios riebiausios);
cukraus arba medaus – pagal skonį (aš su medum dar neviriau, bet sakė, kad irgi gerai).

Receptas:

Supilkite į puodą pieną ir grietinėlę. Pusę litro pieno patartina pasilikti pabaigai (pripilinėjimui), jei kartais pritrūktų. Kai užverda, pridėkite kanapių tiek, kad pienas jas vos apsemtų, sumažinkite ugnį ir virkite ~2-4 val., vis pridėdami kanapių (nes jos suverda), kol pieno beveik nesimato. Tada išjunkite, padėkite kur nors atšalti. Kai atšąla, nusunkite, kad kuo daugiau pieno išsispaustų :). Įdėkite cukraus arba medaus pagal skonį ir… gerkite.

Jei išverda geras pienelis, tai žmogui užtenka 0,25l, kartais būna ir per daug%]~. Iš 4l pieno išverda ~2l pienelio. Viskas. GET HIGH!

p.s. Kanapės nebūtinai turi būti išdžiūvusios.