“Žaliasis drakonas”

Slibino prisijaukinimas:

Marihuanos veikliąsias medžiagas yra įmanoma išgauti, ją mirkant labai stipriame alkoholyje. Kanabinoliai ištirpsta alkoholyje. Tai, ką gauname po žolės išmirkymo, reikia nukošti, sumaišyti su kuo nors (padaryti kokteilį). Efektas gaunamas toks pats, kaip ir valgant marihuaną. Paprastai visa tai daroma paėmus butelį 95% (sakiau, kad labai stipraus) alkoholio (pagaminto iš kokių nors grūdinių augalų – kviečių ir pan.). Butelis pastatomas ant ELEKTRINĖS viryklės. Pakaitinama iki beveik virimo temperatūros ir dedama ganja (standartinis santykis: 1/2 gramo – 1 uncijai (28,36 gramo) gėrimo). Pakaitinti iki užvirimo apie 20 minučių ir po to nukošti. Taip gaunamas žalsvos spalvos gėrimėlis dar vadinamas “Žaliuoju drakonu”. Jį galima gerti tiesiog tokį (žiauroka truputį) arba maišyti kokteilius. Populiariausias kokteilis yra: 30 g. “Žaliojo drakono” sumaišyti su citrinų skonio limonadu, ledu ir šaukšteliu medaus.

Dar keli patarimai:

Geriausia yra naudoti kiek galima stipresnį spiritą, nes kitaip alkoholyje esantis vanduo ištirpdys kitas medžiagas, kurios yra nepageidaujamos. Kai kurie siūlo mirkyti žolę šiltame vandenyje tam tikrą laikotarpį, kad panaikinti tas medžiagas, bet tada atsiranda dar daugiau kitų ir tai tikrai nerekomenduojama. Galima paprasčiausiai sudėti marihuaną į butelį stipraus spirito ir laukti nekaitinant, bet kol visi kanabinoidai ištirpsta, praeina 2-3 savaitės. Greičiausias metodas yra kaitinti neužvirinant ir įmaišyti marihuaną. Jei jau ėmėtės šio būdo, tai reikėtų būti ypač atsargiems, nes stiprus spiritas gali lengvai užsidegti.
Gautas skystis yra nuo šviesiai žalios iki smaragdo žalumo spalvos. Įdomiausia tai, kad prieš gaminant “Žaliąjį drakoną” žolė buvo imta ruda, o verdant matosi kaip skystis po truputį įgauna žalią atspalvį.