THC ekstrakcija

Vienas paprasčiausių būdų yra ištraukti eterinį kanapių aliejų. Galutinis produktas būna tamsus aliejinis skystis, turintis apie 70% grynos THC. Pats procesas yra pakankamai paprastas.

Gauto produkto pranašumai:

1. Nekarštas ir neaštrus dūmas.
2. Rūkant neapsineša nei pirštai, nei dantys.
3. Labai menkas kvapas.
4. Penkis kartus stipriau, nei rūkant joint’ais.
5. Pigu.
6. Organizmas neteršiamas kancerogenais.

Gaminimo inventorius:

Stiklinis indas su hermetišku dangčiu;
metalinis puodelis ar skardinė;
švarus grūdų spiritas;
stuff’as (kiekis ir stiprumas nesvarbu);
audeklo gabalas košimui (tinka ir kokie marškinėliai);
buteliukas nuo akių lašų ar panašiai (jame laikomas gautas produktas);
elektrinė viryklė.

Pirmas žingsnis:

Visa esmė tame, kad aliejai, THC ir jos rūgštis gerai tirpsta alkoholyje. Susmulkinamas stuff’as ir išrenkamos visos sėklos. Tam reikalui geriausiai tinka metalinis sietelis su tokiomis akimis, kad pro jas netilptu sėklos. Stuff’as sumalamas iki miltų. Tie miltai supilami į stiklinį indą ir užpilami spiritu. Alkoholio pilama tiek, kad kanapių dalelės galėtų lengvai plaukioti. Indas sandariai uždaromas ir kelis kartus gerai suplakamas. Plakimas kartojamas maždaug kas valandą, kol spiritas tamsiai pažaliuoja, o purtant matosi aliejaus burbuliukai. Aliejui ištirpus, nukošiama į metalinį indą. Stuff’as, dažniausiai išmetamas arba, jeigu tai buvo skunk’as ar panašus “strong” pychas, pakartojamas aukščiau aprašytas procesas.

Antras žingsnis:

Naudojama tik elektrinė viryklė. Pastatomas metalinis indas ant viryklės, nustatoma minimali temperatūra ir paprasčiausiai garinamas alkoholis. Garinamas iki aliejus pradeda tamsėti ir tirštėti. Dažniausiai neleidžiama labai sutirštėt, bo būna sunku su juo “dirbti”. O, jei jau sutirštėjo, vėl praskiedžiama spiritu iki reikiamos būsenos. Nugarinus iki reikiamo tirštumo, atvėsinamas iki kambario temperatūros ir supilamas i buteliuką nuo akių lašų.

Jeigu nėra elektrinės viryklės:

Tada paprasčiausiai paliekamas indas su skysčiu gerai vėdinamoje šiltoje vietoje ir alkoholis pats išgaruoja per keletą dienų. Ant dujinės viryklės alkoholis negarinamas, nes esant atvirai liepsnai, jis lengvai užsiliepsnoja.

Indų plovimui naudojamas alkoholis. Kitaip graži žalia spalva nepasinaikina.

Rūkymo technika:

Rūkant neleidžiama aliejui kontaktuoti su liepsna, kitaip netenkama didelės dalies THC.

Inventorius:

Gabalėlis aliuminio folijos;
storas šiaudelis ar vamzdelis (tinka nuo Bic ar panašaus šratinuko arba flomasterio);
liepsnos šaltinis (tinka žiebtuvėlis, bet žvakė yra patogesnė).

Procesas:

Išsilankstomas iš folijos kažkas panašaus į šaukštelį. Į jį įlašinami kokie 6 ar 8 lašai aliejaus ir laikomas keletą centimetrų virš liepsnos. Aliejus pradeda virti, tamsėti ir skleisti keistus garsus. Šaukšte susidaro tamsiai rudas plotelis, o nuo plotelio pradeda kilti baltas dūmas. Tas dūmas yra traukiamas per šiaudelį. Taip pat šio aliejaus lašinama į cigaretę, ji išdžiovinama ir rūkoma.

Čia yra vienas iš daugelio būdų, kaip 4ekstraktuojamas THC aliejus.

Parengta pagal Matt Thomas publikacijas internete.