Žalieji virtuvės stebuklai

Žalioji virtuvė reikalauja kur kas daugiau laiko ir pastangų nei bong’o prikimšimas ar suktinės suvyniojimas. Taigi, kam tas vargas? Na, visų pirma – tai smagu ir lavina jūsų vaizduotę; be to, marihuanos valgymas turi ir kitų privalumų.

Akivaizdus valgymo pranašumas prieš rūkymą yra tas, kad jūs nenuodijate savo kvėpavimo takų ir plaučių dūmuose esančiomis kenksmingomis medžiagomis. Tai ypač aktualu nerūkantiems marihuanos mylėtojams. Kita vertus, kiekvieno plaučiai visada labiau džiaugiasi tyro oro gurkšniu nei dūmais.

Konspiracija yra antra žolinių sausainių valgymo sąjungininkė. Marihuanos dūmo kvapas išlieka mažiausiai pusvalandį automobilyje, bute, laiptinėje, ar kitoje uždaroje patalpoje. Tuo tarpu valgydami šokoladu aplietą „kuzmyčių“ naktiniame klube jūs tikrai nekvepėsite bong’u. Atkrinta ir būtinybė kišenėse nešiotis visą rūkymo inventorių – popieriukus suktinėms ar smirdančią pypkę bei patį stuff’ą. Geriau jau būti laisvu Drug War rezistentu nei kalinčia auka.

Jei jūs ar jūsų draugai užsiima auginimu, žalioji virtuvė yra itin geras būdas taupyti. Visų pirma, valgymui galima suvartoti visus pašalinius auginimo produktus, t.y. vyriškus augalus, nereikalingus lapus ir šakas. Be to, nurinkus galvas, visada lieka „šaluchos“ (lapų ir šakų), kuri virtuvei tinka tikrai geriau nei rūkymui.

Marihuanos valgymas laikomas taupiu vartojimo būdu dar ir dėl to, kad organizmas tokiu būdu įsisavina daugiau THC. Be to, valgant ilgiau „veža“ – priklausomai nuo individo tolerancijos ir gaminant sunaudoto žolės kiekio, „šilta“ būsena gali išlikti nuo šešių iki šešiolikos valandų.

Valgymas yra tikrai priimtinesnė THC įsisavinimo forma nei rūkymas dar ir tada, kai kanapės vartojamos medicininiais tikslais. Būtų išties kvaila teršti ligonio plaučius dūmais, ypač kai jo imunitetas ir taip nusilpęs.

Tačiau THC valgymas turi ir tris pagrindinius trūkumus:

Pirma, kaip ir rūkant, nuo suvalgytos žolės jums paraus akys, išsausės burna, ir sukils alkio jausmas.

Antra, dauguma receptų reikalauja nuo 3,5g iki 14g žaliavos. Jei esate priversti šelpti „mafiją“ ir pirktis stuff‘ą gatvės kainomis, hašišiniai meduoliai jums brangiai kainuos.

Trečia, valgant poveikis prasideda ne iš karto. Prireikia pusvalandžio ar visos valandos, kol paryškėja spalvos ir pradedi „tūpinti“.

Geriau net nebandykite valgyti nevirtos/nekeptos žolės. Tokiu būdu tik suerzinsite skrandį, o malonumo bus nulis. Taip pat geriau negadinkite marihuanos bandydami iš jos išsivirti arbatos. Taip, THC suaktyvėja tik aukštoje temperatūroje, tačiau ši medžiaga netirpsta vandenyje – tam, kad ji ištirptų, reikalingi riebalai. Juk visa žalioji virtuvė remiasi būtent tuo, kad kanapėse esantis neaktyvus THC aukštoje temperatūroje pereina į aktyvią savo formą ir ištirpsta riebaluose. Todėl visi su kanapėmis pagaminti valgiai tikrai nėra mažai riebalų turintis dietiniai produktai; kita vertus, niekas jų kilogramais ir neėda:)

Aktyvuotas THC gana greitai skyla į psichotropiškai neaktyvias medžiagas. Taip pat aktyvusis THC turi tris pagrindinius priešus: šviesą, karštį ir orą. Todėl kanapinius gaminius bei žalią sviestą geriausia būtų laikyti sandarioje dėžutėje šaldytuve.

Hašišas, marihuana, ar „šalucha“ visada būna skirtingų stiprumų, todėl nustatyti jų tikslų kiekį vienam ar kitam receptui yra neįmanoma. Tiesą sakant, visa kulinarija yra ne aklas receptų įvykdymas, o menas ir galimybė panaudoti jūsų fantaziją. Eksperimentavimas ir mokymasis iš savo klaidų yra pats geriausias mokytojas ir naujovių kūrėjas. Todėl nepabijokite receptuose keisti ingredientų ar jų kiekių; kurkite ir jums bus atlyginta:)

Jeigu jau pasiryšite išbandyti patiekalą su kanabinoliais, privalote būti labai atsargūs.

Yra kvaila pirmą kartą valgyti patiekalus su MJ, jeigu šalimais nėra apie tai nusimanančio. Valgant, kitaip negu pučiant, poveikis pasireiškia ne iš karto, o po 0,5-4 valandų. Kadangi neįmanoma nepabandžius tiksliai apskaičiuot dozės vienam asmeniui, savęs neįvertinus, “nuotykis” gali pasibaigti apsinuodijimu ir organizmo šoku. Tokiu atveju būtų geriausia spjauti į konspiraciją ir išsikviesti medikų pagalbą. Pats poveikis būna gilus ir stiprus bei dažniausiai baigiasi visiška “stoned” būsena.

Kad nebūtų specifinio prieskonio, iš kanapių išrenkamos sėklas. Jose yra gausu aliejaus, kuris savo sudėtyje visiškai neturi THC ar kito aktyvaus kanabinolo.

Gaminat valgį, patalpos būna gerai ventiliuojamos, nes kanapėms verdant skleidžiasi specifinis, pakankamai šleikštus kvapas, kuris, tik baigus virti, labai greitai išsisklaido.

IR JEI JAU JUMS PAVYKO TAPTI TIKRU KANAPIŲ KULINARU, NEVAIŠINKITE SAVO FANTAZIJOS VAISIAIS KITŲ, PRIEŠ TAI NEPERSPĖJĘ. PADORUMAS DABAR GAL IR NELABAI MADINGAS, O NIEKŠŲ VISTIEK NIEKAS NEMĖGSTA IR KAI GALI – NAIKINA!

Nepamirškite, kad saiko neturėjimas yra kvailumo požymis. Neleiskite norams valdyti jus – patys valdykite juos!

Informaciją parengė: @tsipūsk